Styl "Vojenský" pro ženy

Vojenský styl pro ženy

Co to je a jak se to nazývá

Vojenský styl - vojenský (vojenský, militarizovaný, ang.) - dnes jeden z nejpopulárnějších trendů v módě, který ve svých detailech odráží několik agresivních poznámek a naznačuje přidání prvků vojenských uniform.

Historie vzniku a vývoje

Kořeny původu pocházejí z konce první světové války. V té době ekonomiky zemí zničených válkou nebyly schopny poskytnout oděvnímu průmyslu zdroje, protože všechny prostředky byly vynaloženy na uspokojení potřeb armády. Protože se lidé začali oblékat do vojenských uniforem a šili z toho ležérní oblečení. Druhá světová válka přispěla k opakování situace. Tak se armáda, která se narodila, stala potřebou domácnosti. Pozdnější, civilisté, inspirovaný vykořisťováním hrdinů času, snažil se napodobovat je tím, že nosí armádu-oděv oděvu. Ve stylu 60. let získává nové funkce. Zástupci subkultury hippie, kteří protestovali proti vojensko-politickému systému, začali novým způsobem nosit vojenské uniformy a na něm se začali objevovat speciální záplaty se symboly míru.

Postupem času se změnilo samotné oblečení, od závažnosti vojenského postoje až po neopatrný styl: namísto nohavic vyžehlených šipkami, jsou záměrně nedbalé pytloviny namísto přísných, zapnutých triček a kabátů - rozepnuté a uvolněné na obrázku. Současně, Američané také nosili vojenské uniformy na protest proti nepřátelství ve Vietnamu. Kromě toho, že tento styl byl cílem přitáhnout pozornost k vojenským tématům, následovníci tohoto stylu učinili objev - takové věci se ukázaly být pohodlné na nošení, praktické a trvanlivé.

V 80. letech, podle některých odborníků v oblasti módy, styl armády získal svůj konečný tvar jako nezávislý směr. Současně vynikla i armáda, která vycházela z klasického obrazu uniformy nejvyššího vojenského vedení. Na rozdíl od verze oblečení, kterou nosili hippies šedesátých let, tyto věci se vyznačovaly přísnými formami a měly slavnostní vzhled. Pozdnější, měkčí poznámky začaly se objevit v jeho tématu, který dělal jemu přijatelného pro vytvoření ženských obrazů. Slavní módní návrháři, jako jsou Louis Vuitton a Christian Dior, kteří ve svých sbírkách prezentovali vojenské modely, pevně zakotvili pozici tohoto trendu ve světě moderní módy.

Charakteristika

Aby bylo možné správně vytvořit úspěšný obraz ve stylu armády, není chybně spočítán v kombinacích, měli byste pečlivě zvážit všechny detaily charakteristické pro to.

Tento směr není omezen na výběr jednoho prvku, ale vypůjčuje si detaily a atributy mnoha národů, kteří bojovali v různých časech. Například, kabáty s lesklými kovovými knoflíky, tuniky, kožešinové čepice, pláštěnky byly vypůjčeny od sovětských vojáků, námořníci měli pruhovanou vestu různých stylů, bílá trička v kombinaci s modrými límečky a černé přísné košile a klobouky ve tvaru SS od německých vojáků. . Hlavní složkou každodenní armády jsou bundy, větrovky, bundy, volné kalhoty, trička a košile, vyrobené z klasického monofonního bahna, šedé tkaniny. Patch kapsy a klopy jsou hlavním prvkem dekorace na oblečení. Tyto věci se vyznačují komfortem a pohodlím - nedílnou součástí městského stylu.

Slavnostní oděvní možnosti se vyznačují přísnými liniemi, správnými formami.Výrobky jsou zdobeny knoflíky v několika řadách, střapce, saténové stuhy, opasky. Často existují dekorace ve formě modelů medailí. Mnoho položek je vyrobeno z těžkého sametu nebo saténu, což z nich činí slavnější a elegantní, takové věci vypadají dražší.

Varianty mládeže vojenské, zpravidla odvážnější v kombinaci s jinými módními styly. Ročník ozdoby, leopard tiskové vložky, různé stehy, zipy, karabiny, pruhy, klapky, a vyrovnat detaily kožešiny široké palety variací jsou používány. Barevné schéma je také pestřejší, je to kombinace ochranných barev s variantami oliv, modré, červené, oranžové a dokonce i růžové. Dokonale doplní obraz a doplňky, stylizované jako vojenské. Nejčastěji se jedná o obdélníkové kufříky, kožené kufříky, opasky s vojenským lemováním, hodinky s velkými ciferníky s la velitelským koženým řemínkem, brýle s velkými rámy, klobouky s přilbou.

Obuv je také stylizovaná jako vojenské boty na běhounu, s hrubým šněrováním. Vysoké boty jsou velmi široce používány. Také se stalo populárním představit prvky armády ve sportovním stylu, například zápasový dres a tenisky v maskovacím tisku v kombinaci se sportovními šortkami.

Vlastnosti a výhody

Jednou z nejdůležitějších výhod tohoto módního trendu je pohodlí a pohodlí. Bez ohledu na to, jaké rysy krejčovství a scenérie vaše věci mají, budete se v nich cítit pohodlně. Přednosti při výběru typu tkaniny jsou redukovány na velmi husté materiály, jako je denim, bavlna, len.

Velmi mnoho výrobků je vyrobeno z pravé kůže, stejně jako její náhražky. Toto pravidlo však nevylučuje použití více "ušlechtilých" materiálů, jako je kašmír, satén, samet, atd. Lze je snadno kombinovat s prvky jiných stylů.

Například, rovné kalhoty ochranné barvy, zdobené náplastí s bílou kancelářskou halenkou, široké volné kalhoty s pevnou dlouhou košili budou vypadat velmi pokročilé. Je třeba poznamenat další významnou výhodu - všestrannost, která je dosažena kladením důrazu na zachování harmonie, vyvážení barev, dekorativních detailů. V tom viditelně zvítězí před „unisexem“ stylem, který je ve srovnání s armádou více omezen barvami a dekoracemi.

K obleku

Díky univerzálnosti stylu je vhodný pro všechny ženy bez jakéhokoliv věku, sociální omezení. Obecné trendy tohoto směru umožňují vytvářet atraktivní obrazy jak pro mladé lidi, tak pro slušné starší ženy. Výběr pro sebe vojenské jako hlavní styl, nebudete bráni problémem oblékání "příležitostně", protože velký výběr variant vám umožní vyzvednout věci pro kancelář, chodit, hrát sporty nebo party. Na rozdíl od toho, že v obecných trendech stylu neexistují jasné limity na počet dílů v oděvech a doplňcích, stylisté a módní experti doporučují umírněnost ve svých kombinacích.

Doporučujeme nosit věci jako velký plášť nebo trenčkot s elegantním, těsně přiléhajícím oblečením, aby se vytvořil kontrast mezi přísností a žensostí. Bunda s bundou nebo větrovka v tomto stylu bude velmi výhodné podívat se na džíny, a to jak fit, tak i široké. Je třeba poznamenat a důležitou roli obuvi při vytváření módního obrazu armády. Nejvíce možností výhry je samozřejmě, jak bylo zmíněno dříve, armádní boty se šněrováním, botami, botami, ochrannou barvou a stylovými sandály. Nicméně, aby bylo možné přidat více kreativity a trochu ženskosti k vzhledu, můžete zkusit kombinovat oblečení ve vojenském stylu s vysokými podpatky. Z toho bude mít váš obrázek prospěch.Pro doplnění vašeho stylového obrazu pomůže i vybrané doplňky, jako jsou tašky s množstvím kovových dílů, masivní brutální šperky a stylové kožené rukavice.

Mělo by se také poznamenat, že by se mělo vyvarovat při vytváření pohledu ve stylu armády. Za prvé, není třeba zneužívat vojenské prvky. Pokud nedodržíte tuto radu, riskujete, že budete více jako vojenský služebník než žena v neformálním městském oblečení. Doporučujeme také, abyste se vyhnuli přetížení kamuflážním potiskem, kromě toho by nemělo být mnoho, kromě toho, věnovat pozornost skutečnosti, že v dnešní době je spousta maskovacích tkanin v široké škále odstínů, takže byste se neměli zastavit pouze na ochranném barevném tisku. Vypadá to směšné vojenské věci v kombinaci s jasnými, chytlavými styly, jako je půvab nebo etnika.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky