Hip hopové oblečení

Hip hopové oblečení

Hip hop styl začal v pozdních sedmdesátých létech ve Spojených státech amerických, ve vězení, kde vězeňi nosili široké oblečení a zbídačené oblasti s převahou černých lidí.

Trestní úřady v té době šly do pláště s kapucí as vyšívanými dopisy, které byly charakteristickým znakem zločineckého gangu a dovolily skrýt jejich tváře, uniknout z pronásledování.

Později mladí lidé, kteří si vybrali takový obraz, protestovali proti státu, nespravedlnosti a nerovnosti.

Byl to začátek hip-hopové kultury, tanečního a hudebního pohybu, tance v ulicích, čtení rapu.

Vlastnosti

  • Originalita forem.

Extrémně prostorné kalhoty, těsně přiléhající trička, obří mikiny s kapucí, čepice s rovnou špičkou, sportovní motivy jsou prvky vzhledu každého hip-hopového fanouška.

  • Světlé, šťavnaté, někdy honosné barvy, mnoho modelů kombinuje několik barev.
  • Kreativní kresby, vzory, často jsou pokryté velkým množstvím oblečení.
  • Zvláštní symbolika, nejčastěji loga ochranných známek, sportovních týmů, hudebních skupin.
  • Vysoce kvalitní tkanina, ze které se dělají věci.
  • Vícevrstvé. Není zakázáno současně nosit přísné tričko přes tričko nebo několik topů.
  • Baggy.

Ve starých časech, hip-hopové oblečení bylo puncem, ale nyní populárnější věci se staly populární.

  • Konflikt V tomto stylu je zpravidla vždy jeden prvek, který odporuje moderní módě. Pokud jsou práva zvířat aktivně chráněna v zemi, hip-hoppers nosí přírodní kožichy, zatímco mladí lidé jsou vyzváni, aby přestali kouřit, získávají tento zlozvyk, zatímco v období všeobecné ekonomiky a umírněnosti se nosí řetězy z drahých kovů.

Materiál a barva

Hip-hop věci jsou obvykle šité z přírodních a často lesklých tkanin,

příjemná na dotek a není v péči opatrná.

Patří mezi ně velur, nylon, bavlněný úplet, fleece, denim.

V teplém období se používá tenká hmota, v zimě jsou určeny varianty s rounem.

Paleta barev je nesmírná, nicméně černá, šedá, modrá, béžová, sněhově bílá, modrá, zelená a oranžová jsou nejběžnější odstíny, kromě toho je khaki skutečná.

Dámské modely, vyvinuté designéry, někdy překvapují originálními řešeními, například mohou mít fragmenty červené nebo žluté barvy, často oblečení jsou loga, působivé kresby nebo tisk fotografií populárních hudebníků.

Příslušenství a dekorace

Hlavním atributem obrazu je barevná čepice nebo baseballová čepice ve tvaru čtverce s logem, pod kterou je šátek často vázán.

Kalhoty mods v hojnosti oslňoval s různými kapsy a jistě bude mít pás.

Často hip-hoppers nosí těžké řetězy, klíčenky, bandany, batohy, náramky, světlé brýle, náramky, přívěsky, prsteny a velké náušnice. Bohatí fanoušci tohoto stylu nemohou dělat bez zlatých řetízků s přívěšky a drahými hodinkami.

Konečným nádechem obrazu může být účes - těsné kadeře, africké copánky nebo pletené uši.

Pro dívky

Na úsvitu vzhledu hip-hopu nebyl rozdíl mezi pánským a dámským oblečením, objevil se poměrně nedávno. Dámské šaty, zpravidla jsou velmi upřímné, s náznaky šik, mohou být často vidět šumivé nápisy.

T-košile a raglány se symetrií níže as rukávem na jednom rameni jsou rozšířené pletené kombinézy. Mnoho dívek upřednostňuje těsné šortky a světlé šortky, roztrhané košile nad slinky, elegantní tepláky s kamínky.

Kalhoty s nízkým pasem jsou skvělé pro návštěvu nočního klubu, ze kterého můžete vidět spodní prádlo. Všechny kombinace šatních prvků obsahují určitý význam, vzhledem k tomu není nutné chodit v tričku, aniž by bylo známo, jak je nápis zdoben. Nekonečně rád moderní mladé lidi takový kus oblečení jako prostorné kalhoty - trubky, jsou velmi pohodlné, zejména pro tanec. Pro ně, jako obvykle, přidejte pás s objemnou a výraznou deskou.

Ženský obraz hip-hopu byl silně ovlivněn obrazem zpěvačky Missy Eliotové, přinesla krátkou sukni k obvyklé sadě věcí, tento oděv by vyhovoval široké mikině s kapucí.

Pro kluky

Pánské oděvy tohoto stylu jsou zpravidla dlouhé tričko nebo košile velkého rozměru, do kterého jsou vybrány pytlovité džíny tmavých tónů s nízkým střihem, které lze nosit a roztrhávat. Do tohoto obrazu bude harmonicky zapadat pás s pevnou přezkou.

Pletená čepice nebo barevná baseballová čepice vám pomohou efektivně dokončit vzhled, je vhodné, aby pod ní byla vázána bandana nebo síťka na vlasy.

Navíc mohou být kalhoty kombinovány s vestami pro piloty (bombardéry), sako s kapucí, svetry "klokan", mikiny, stále více módních košilek přichází do módy.

V dnešní době, hip-hop styl byl obnoven, vojenské motivy zněly, kluci nosí objemné kalhoty bez pásu a kapsy, jako ti vězňů.

Pro děti

Hip-hop styl nevynechal dětský šatník a pro teenagery se stal dlouhou dobu životem, příležitost vyjádřit se, vyjádřit svůj nesouhlas s tím, co se děje ve světě. Mnoho chlapců a dívek začalo nadšeně tančit hip-hop, což rodiče vybízelo k tomu, aby jim kupovali věci na školení a představení. Oblečení pro cvičení neomezují pohyby a jsou vyrobeny z hypoalergenních trvanlivých tkanin.

Dívky mohou kombinovat přiléhavé sportovní topy a vybavit si trička se širokými kalhotami, nebo nosit pytlovité šaty. V chladném období se děti nemohou dostat bez mikiny s kapsy a kapucí.

Chlapci budou nosit prostorné kalhoty s gumičkou a jasným tričkem s kulatým výstřihem, které často vyzvednou košili nebo svetr na pódium.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky