Glam rockový styl

Glam rockový styl

Glam rock je styl, který kombinuje sladké a slané chutě. Narodil se ve Velké Británii v roce 1970 pod vlivem hudebních žánrů, jako je glam metal, punk, gotický rock a grunge. Hlavními prvky tohoto stylu jsou:

  • kožené bundy;
  • čepy;
  • lesklé doplňky;
  • ostré a poseté šperky.

Může se zdát, že glam rock je něco tvrdého, ale bylo by správnější říci, že tento styl zároveň zdůrazňuje sílu a eleganci ženy. Dokonce i "silné" dámy chtějí být viditelné a atraktivní.

I když muži nejsou pod nimi příliš. Vzpomínáte si na Ellise Coopera, který vstoupil na pódium v ​​kožených kalhotách z kůže, černé bundě orámované límcem s nýty a křišťály Swarovski, na sobě extravagantní klobouk? To je oblečení. Tehdy začala vlna glam rocku. Řekni vám o klasických prvcích tohoto stylu.

Hlavní prvky Glam Rocku

Mop na vlasy

Tento trend souvisí s subkulturou Hair Metal. V době post-glam se věřilo, že čím více vlasů, tím lépe. Připravte se na spoustu laku pro starou školu glam rock účes. Poté, co udělal módní bouffant, vezměte si černý šátek a dát ho jako čelenku. Pokud vaše vlasy nejsou tak načechrané, vyzvednout horní části na vaše přirozené barvy. Vezměte rovné, kudrnaté nebo zvlněné - co chcete!

Rocker make-up

Dlouho žijí černé oční linky! Tento make-up byl vynalezen nejen pro ženy. Většina hudebníků 70. let vyšplhala na jeviště s malovanými tvářemi. Bílá barva, tmavá rtěnka a černá tužka byly hlavními prvky make-upu glam. Mnoho rockových idolů vytvořilo svou scénu díky kosmetice. Dnes neztratíte, pokud si vyberete make-up Smokey Ice pro obraz ve stylu glam rocku. Jedná se o ušlechtilejší a moderní verzi make-upu hudebníků 70. let.

Zvířecí tisk

Získat šaty s leopardí vzorem, to jde dobře s texturou spandexu. Vezměte si tyto kalhoty a bundu se zvířecím potiskem - a oblečení pro glam party je připraveno.

Flitry, hřeby a hroty

Díky Davidovi Bowiemu se vulgární jiskry a flitry, podobající se reflektorům a disco-ballům, staly módními. Možná je to nyní považováno za bez chuti, ale jasní jedinci mají tendenci dělat nestandardní věci.

Kovový top

Kromě brilantních outfitů, někteří hudebníci nosí kovové barevné oblečení, aby jejich obraz více okouzlující. Proč ne - stříbrné soubory byly velmi módní v post-glam éře, zvláště když spárovaný s spandex kalhoty.

Těsné kalhoty

Po uvolněných kalhotách se opět objevily legíny. Nezapomeňte do svého šatníku zapnout těsně přiléhavé kalhoty a fantazírovat s potiskem a střihem. Příznivě zdůrazní postavu a učiní z vás velmi stylový.

Kovbojské boty

Platforma boty se stala známou pro skupinu KISS, která měla na sobě kovový oděv spandex spolu s brněním. Skuteční glam rockers nosí takové boty se stuhami, přezkami a řetězy.

Ano, opravdu, glam rock je velmi odvážný a atraktivní, což je důvod, proč mnoho designérů začalo tento ostrý styl začlenit do svých sbírek, například: Vivienne Westwood, Givenchy, Christian Lacroix, Alexander McQueen atd.

Oblékáme se do "vzpurného" stylu

Chcete-li nosit glam rock oblečení, musíte to udělat vzdorovitě a ženský. Pokuste se najít to, co zdůrazňuje vaši úžasnou siluetu, věnujte pozornost koženým oděvům, černým a provokativním patám, náušnicím s lebkami. Černé oblečení může být zředěné odstíny šedé, červené, vínové a bílé. Vždy můžete přidat prvky glam rocku do svého každodenního vzhledu.Někteří upřednostňují nosit korzety, náramky, prsteny, lesklé náhrdelníky, neobvyklé klobouky a další módní doplňky.

Máte-li na sobě elegantní preppy brýle (elitní čistota) nebo elegantní skládané sukně, pak zkuste na preppy glam rock stylu. Budete vypadat jako „hezká“ dívka, která ráda nosí hroty. Glam rock oblečení je opravdu inspirující, protože není tolik statečných a odvážných dívek, kteří budou nosit flitry a flitry.

Musíte být velmi kreativní člověk jít ven v lesklých platformách, kovové falešné řasy a poseté koženou bundu. Jsem rád, že okouzlující rock, jako styl oblečení, získává stále více a více. Pokud si myslíte, že jste se narodili, aby vyčníval, pak glam rock přišel speciálně pro vás. A nyní v tomto stylu představíme některé módní luky.

Ano, živý David Wowie. Módní vzhled kombinuje stylovou šedou bikerovou bundu, lesklou sukni a top s portrétem glamské hvězdy. Flirty poznámky v celkovém obrazu přinášejí bílé sandály na vysoké platformě, a doplňky - hravá spojka, zlatý náhrdelník, "kočičí" brýle.

Lesk a lesk by měly být všude. Vyzkoušejte kombinaci krémové okouzlující "kožené bundy" a top s žakárovými vzory. Bílá část je zdobena bílými pevnými kalhotami a botami, vyšívanými flitry a stříbrným sáčkem ve sportovním stylu.

Pokud chcete zároveň vypadat odvážně a zároveň sofistikovaně, doporučujeme vám vyzkoušet si kombinaci bílé bikerové vesty a černých bez rukávů. Leopard skluzy na první pohled pomohou stínit neutrální oblečení. Široce lemovaný černý klobouk, lopatkové sluchátka a brýle Clubmaster vám pomohou ještě více stylovat.

Tento luk vypadá odvážně a tvrdě díky černé vestě s třásněmi spolu s těsnými matnými koženými kalhotami a kotníkovými botami s podpatky. Tato sada bude účinně zapadnout na vrchol s velkým stříbrným potiskem a masivními náramky na ruce.

Klasické business obleky lze také osvěžit doplňky glam rocku. To může být posetý pás, špičatý náramek nebo stylizovaný klobouk.

Pokud chcete vyrábět wow efekt se svým outfit, nosit stříbrné manžety kalhoty a černý dlouhý rukáv top. Obraz můžete doplnit typickými oděvy z glam-rocku: opasek, plstěný klobouk, vysoké tenisky, stylové brýle.

Být jasný není tak těžké, pokud hrajete rock and roll uvnitř. Dolů s čistým půvabem, dlouho žít hroty a "kožené bundy".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky