Got2b rovnání spreje na vlasy

Got2b rovnání spreje na vlasy

Všechno spravedlivé sex nějakým způsobem použít zařízení pro styling, s mnoha dívkami pomocí vysoušeče vlasů a železa každý den. Pro snížení poškození vlasů je nutné použít tepelnou ochranu. V tomto případě dokonale sedí usměrňovač Got2b.

Vlastnosti

Linka Got2b patří k předním značkám v oblasti kosmetiky - Schwarzkopf. Got2b série je řada produktů pro péči o vlasy a rovnání stříkací železo odkazuje na nejoblíbenější produkty ze série.

Výrobce slibuje, že nástroj poskytne vlasům čistotu, hladkost a fixaci po dobu až 4 dnů. Stříkací železo obsahuje ve svém složení potřebné bílkoviny a aminokyseliny určené k zajištění správné péče a výživy vlasů. Zdůrazňuje se, že vlasy vyhlazuje zevnitř a zároveň brání jejich křehkosti. Podle výrobce, rovnání stříkací železo Got2b chrání vlasy před tepelnou expozicí až 200 stupňů.

Za zmínku stojí také atraktivní design láhve, vyrobený v purpurově oranžových odstínech.

Stříkací láhev z vysoce odolného plastu. Pohodlný sprej umožňuje stříkání nástroje ve správném množství, zatímco stříkání je velmi malé a ne kapky, jak uvádí výrobce.

Náklady na prostředky spíše malé: u dlouhých vlasů je dostačující tři čtyři spreje před každým použitím vysoušeče vlasů, usměrňovače nebo kulmy.

Cena tepelného rozprašovacího usměrňovače je v průměru 424 rublů.

Složení

Zvláštní pozornost si zaslouží složení stříkacího železa Got2b. Skládá se z následujících komponent:

 • Aqua. Většina prostředků v kompozici je filtrovaná voda. Je nutně podrobena filtraci, protože nečistoty různých látek mohou interferovat se správným působením kosmetiky, což nepříznivě ovlivňuje její účinnost.
 • Alkohol denat. Je to ethylalkohol, který je přidáván do denaturovaného alkoholu, aby mu dodal hořkou chuť. To bylo provedeno především proto, aby děti nemohly pít kapalinu obsahující alkohol. Fondy obsahující denaturovaný alkohol mají vysokou volatilitu, díky které přispívají k extrémnímu vysychání a podráždění kůže. Tento nástroj také způsobuje dilataci krevních cév a zvyšuje citlivost kůže. Proto je důležité vyhnout se postříkání exponované kůže.
 • Kopolymer VP / VA. Polyvinylpyrrolidon / vinylacetátový kopolymer je látka používaná pro dodávání fixačních vlastností kosmetickému přípravku. Kopolymer mimo jiné vytváří film na povrchu vlasů, který je zodpovědný za zachování vlhkosti uvnitř vlasů.
 • Cetrimoniumchlorid. Cetrimonium chlorid je často používán jako antistatický a konzervační prostředek, protože má antiseptické vlastnosti. Látka navíc pomáhá zachovat čerstvost vlasů po delší dobu, což zajišťuje "prokluzování" nečistot z povrchu vlasů.
 • Hydrolyzované hedvábí. Hedvábné proteiny jsou velmi deklarovanými proteiny a aminokyselinami v produktu. Jsou biologicky aktivní složkou.
 • Butylenglykol. Butylenglykol je další alkoholová složka v produktu. V tomto případě je hlavní funkcí BG zvýšení vlastností již uvedených složek. Současně eliminuje "vedlejší účinky" denaturu alkoholu díky jeho schopnosti chránit krycí vrstvu pokožky a udržet vlhkost na jejím povrchu.
 • Kyselina fosforečná. Zodpovídá za vyvážení rovnováhy pH ve složení kosmetiky.

Recenze

Spotřebitelé se rozdělili do dvou zhruba stejných táborů.

První skupina dívek tvrdí, že výrobek dokonale chrání vlasy před vlhkostí, nedovolí jim zvlnit se po narovnání a také má pozoruhodné vlastnosti tepelné ochrany.

Druhá skupina dívek radikálně odlišuje. Pro ně je výrobek zcela zbytečný, někdy dokonce zhoršuje již tak špatný stav vlasů. Poznamenávají, že použití rozprašovače narovnává vlasy, drží je dohromady, činí je tvrdým a bez života, zatímco spotřebitel nedodržuje termoprotektivní vlastnosti.

Obě skupiny souhlasí s tím, že sprej má silný alkoholický zápach.

Po podrobnějším pochopení recenzí můžete dospět k následujícímu závěru. Působení nástroje záviselo na počáteční struktuře a stavu vlasů. Dívky, které mají křehké suché vlasy, schválily nápravu, protože stříkací žehlička je zaměřena právě na ochranu právě takových kudrlinek. Kromě toho tyto dívky používaly usměrňovač, fén nebo kulmu jemně, to znamená, že teplota tepelné expozice byla nízká a aktivní složky spreje Got2b se ukázaly jako dostatečné pro ochranu.

Dívky z druhé skupiny jsou zpravidla majiteli normálních nebo mastných vlasů. V tomto případě aplikace spreje do kořenové zóny nevyhnutelně vedla k míchání činidla s mazem. V důsledku toho vypadaly vlasy zašpiněné a slepené.

Také použití žehlicího žehličky nebo kulmy v režimu nadměrného zahřívání způsobilo, že vlasy ztratí potřebnou vlhkost a žádný nástroj nebyl schopen je chránit před nimi.

Tipy pro použití

Na základě zkušeností dívek s použitím stříkací žehličky můžete tak učinit závěry:

 • V první řadě věnujte pozornost stavu vašich vlasů. Pokud jste majitelem mastných vlasů, rovnání stříkací žehličky Got2b nebude fungovat pro vás. Pokud jsou vaše vlasy suché, křehké, nudné, pak to může tento tepelný sprej přeměnit.
 • Důležitou roli hraje také struktura. Tento sprej je vhodný pro rovnání vlnitých vlasů a kudrnatých vlasů. V obou případech se aplikuje bezprostředně před narovnáním.

V případě vlnitých vlasů je nejprve vysušte vysoušečem vlasů, poté nastříkejte rozprašovač na celou délku vlasů. Dokončete styling pomocí žehličky.

Máte-li kudrnaté vlasy, pak aplikujte produkt po celé délce na mokré vlasy, sušené ručníkem, pak ji vytáhněte pomocí fénu a speciální kartáčovací kartáč.

Dokončete žehlení.

 • Navzdory tomu, že nástroj je navržen tak, aby vlasy rovné, může být také použit jako tepelná ochrana pro každý den. Není nutné tahat kudrnaté lopatkové žehlení. Sprejový usměrňovač mu dodá hladkost díky hedvábným proteinům obsaženým v jeho složení a vlasový vysoušeč vysoušeč vlasů bude vypadat dobře upravený, lesklý, hedvábný.
 • Před pokládkou kleštěmi má smysl také použít tepelný sprej. Odstraní statické namáhání a zabrání elektrifikaci vlasů. Použití tohoto nástroje uloží vaše kadeře z "pampeliška efekt." Termoprotektivní nástřikový usměrňovač je doplněn o komponenty, které zaručují stabilní fixaci bez zbytečného vážení, takže bude hrát roli věrného asistenta při vytváření velkých přírodních kudrlinek.
 • Vyhněte se postřiku kořenové zóny, protože to může způsobit, že se vlasy rychle zašpiní a vypadají neupravené.
 • Vyhněte se postřiku na odkryté kůži. Jeho složení obsahuje ethanol, který nepříznivě ovlivňuje stav kůže, způsobuje podráždění a zvyšuje jejich citlivost.
 • Aby se předešlo dalším negativním účinkům, nikdy nevyrovnávejte mokré vlasy. Jedinou výjimkou je použití curlingu nebo žehlení s keramickým povlakem. Použití na mírně vlhké vlasy je vítáno. Nicméně i v tomto případě by měly být sušeny nejméně 95%.
 • Nezapomeňte, že žádný nástroj nemůže poskytnout stoprocentní ochranu. Snažte se nepoužívat žehličku každý den. V ideálním případě snižte frekvenci použití takových prostředků tepelné expozice, jako je curling a žehlení 2-3krát týdně. Při použití těchto zařízení také nenastavujte maximální teplotu. Při nastavování teploty proudění vzduchu pro sušení pomocí vysoušeče vlasů instalujte střední nebo nízký vzduch a nikdy neveďte proud horkého vzduchu přímo do nechráněné kořenové zóny.

V následujícím videu se dozvíte více o péči o vlasy pomocí spreje na vlasy Got2b.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky