Sprejový vosk na vlasy

Sprejový vosk na vlasy

Sprejový vosk má zvláštní místo mezi kosmetickými přípravky pro péči o vlasy. Jedná se o univerzální výrobek pro styling, který kombinuje kvalitu klimatizace a fixačního prostředku. S pomocí sprejového vosku můžete snadno vytvořit kreativní styl i doma, takže kudrlinky budou mít mírnou vlnitost, což je poslušné a elegantní.

Nástroj má několik typů:

 1. kapalina
 2. mat
 3. těžké
 4. lesklý
 5. sprejem.

Volba konzistence závisí na požadovaném účinku a délce vlasů.

Sprej-vosk je považován za jeden z nejlepších, jehož modifikace poskytuje možnost použití nástroje pro modelování v určitých oblastech vlasů.

Mezi různorodým sortimentem vosků patří ženy a muži, kteří se liší mírou fixace. Muži mají lepší vzorec.

Aby bylo možné správně zvolit kvalitní vosk, doporučuje se dávat přednost značkám, které se na trhu kosmetických přípravků osvědčily pozitivně, protože složení produktů, které nabízejí, obsahuje především přírodní složky. Nejčastěji se jedná o tuky a přírodní živiny, rostlinné extrakty a přísady (kolagen, silikon), které zvlhčují, vyživují a posilují vlasy, aby vypadaly zdravě: kořeny jsou posíleny, špičky nejsou rozděleny, růst je stimulován.

Modelovací sprej vosk "Velor"

Má plastovou fixaci, překvapující lehkost textury, nepřetěžující styling. Výrobek obsahuje kondicionér. Silsoft, což umožňuje udržet přirozenost, pružnost a pružnost vlasů. Snadné použití: stačí třepat, stříkat na vlasy a ruce, aby se dosáhlo nezbytné formy stylingu. Tento sprej je ideální v kombinaci se značkovým lakemEstel Haute Couture".

Avon Liquid Spray Wax

Vhodné pro všechny typy vlasů. Složení spreje zahrnuje výplňový kreatin, modelovací polymery, včelí vosk, který dodává účesu zdravý lesk a objem, sprej je k dispozici v lahvičce s dávkovačem tupé třešňové barvy s odšroubováním víčka. nezatěžuje je, snadno se omývá.

Mezi výhody tohoto vosku patří:

 • příjemné aroma
 • pevnost fixace
 • úhlednost vlasů: nedostávají tuk, nestávají se magnetizovanými, nestávají se lepkavými, zůstávají načechrané,
 • přirozený styling
 • ekonomická spotřeba
 • rozumnou cenu.

Tajemství stylistů

Chcete-li vytvořit nádherný účes, vosk je nutné použít na samém kořeny. Pak pomocí vysoušeče vlasů s difuzorem položte kudrlinky správným směrem.

 1. Sprejový vosk je třeba vyčistit hlavu, což výrazně zvýší efektivnost využívání finančních prostředků.
 2. Postřik stříkejte rovnoměrně. na mírně mokrých vlasech ze vzdálenosti 20 cm, pak vyhlazené plochým železem nebo vyfoukané, opatrně česáním tak, aby byly voskové částice rozloženy po celé délce.
 3. Vosk pro styling ideální pro všechny typy vlasů. Možná každodenní používání tohoto nástroje.
 4. Poskytnout účesu efekt „mokré chemie"je nutné krok za krokem aplikovat požadované množství spreje, česání hřebenu s řídkými zuby, upevnění výsledku pomocí vysoušeče vlasů. Potom by měly být vlasy snadno poraženy rukou po celé hlavě, stejně jako v oddělených oblastech (zadní část hlavy, konce apod.). Můžete se protáhnout mezi prsty, jako by je zvýrazňovali, což je činí ostřejšími.
 5. Pro tvorbu kudrlinek je nutné stříkat na prameny po celé délce, po které jsou navinuty na natáčky a sušeny fénem.
 6. Potřebné empiricky Vypočítejte celkovou částku finančních prostředků.Přebytek může vést k účinku špinavých vlasů a nedostatek nedovolí dosáhnout požadovaného výsledku. Lepší je pak přidat, než použít okamžitě.
 7. Vosk lze snadno odstranit. umyjte si vlasy šamponem. Za tímto účelem je žádoucí zvolit nástroj pro mastné nebo smíšené typy. Je nutné věnovat zvláštní pozornost: šampon by neměl být pro barvené a poškozené vlasy, protože to bude dávat vosk dalším tukům. Ponechte pěnu na hlavě po dobu 2-3 minut a poté opláchněte teplou vodou.

Vosk lze snadno odstranit umytím hlavy šamponem. Za tímto účelem je žádoucí zvolit nástroj pro mastné nebo smíšené typy.

Je nutné věnovat zvláštní pozornost: šampon by neměl být pro barvené a poškozené vlasy, protože to bude dávat vosk dalším tukům. Ponechte pěnu na hlavě po dobu 2-3 minut a poté opláchněte teplou vodou.

Jak mohu použít sprejový lak, viz video.

Experimentujte a vytvořte si svůj vlastní styl. Sprejový vosk na vlasy - váš spolehlivý asistent.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky