Sprej s vitamíny pro vlasy

Sprej s vitamíny pro vlasy

Špatné počasí, stres, záření z neustále pracujících počítačů, klobouků a klobouků - to vše nějak ovlivňuje celkový stav vlasů. Aby se zachovala nebo znovu získala síla a lesk, používají se zcela jiné prostředky, od olejů a masek až po expresní péči ve formě spreje s vitamíny. Jedná se o tuto "první pomoc" a bude projednána v našem článku.

Výhody

Pro začátek to může být univerzální lék - pro vlasy a tělo. Nemůžete posílit nohy a ruce maskou nebo šamponem, ale sprej je dokonale vstřebán kůží, a pokud je určen pro vlasy, s největší pravděpodobností nebude příliš mastný, což znamená, že bude rychle vstřebán a nezanechá stopy na oblečení. Jako bonus - příjemná vůně, která s vámi zůstane dlouho. Můžete tak ušetřit na parfémech.

Sprej je rychlý. Souhlasím, není vždy čas ležet v koupelně, udělat si masku, strávit na ní 15 minut nebo dokonce půl hodiny. Čas často není na naší straně a každá minuta se počítá. Pro tyto případy, dvě kliknutí na konečné sušení a styling a jste vynikající, a vaše vlasy jsou nasycené vitamíny.

Účinek spreje může být nasměrován nejen při zpevňování nebo krmení, ale také při dávkování, ochraně před škodlivými faktory prostředí. Jednoduše řečeno, sprej je multifunkční nástroj.

Užitečné komponenty

Vitamin A - Asistent pro ty, kteří se často uchylují k používání barviv na vlasy, zejména pokud je to provedeno k odlehčení. Je zodpovědný za obnovu vlasové struktury, zabraňuje nadměrné křehkosti a dodává zdravý lesk, takže vlasy jsou lépe ovladatelné.

Vitamin B. Především je vhodný pro dívky trpící nadměrným obsahem tuku. Současně posiluje kořeny a pokožku hlavy, udržuje správnou rovnováhu vody. Díky tomu mizí suchost a lupy.

Vitamin C. Tento prvek je zodpovědný za zdravý oběh. Jeho přítomnost v produktech péče je povinná pro ty, kteří trpí vypadáváním vlasů. Jako profylaktický prostředek s vitaminem C v kompozici lze zakoupit na jaře, kdy tělo je zvláště chybí prospěšné prvky.

Vitamin D. Tento sir je zodpovědný za hustotu a rychlost růstu vašich vlasů. S jeho pomocí je struktura nasycena kyslíkem a mikroprvky nezbytnými pro silnou strukturu. Takže můžeme říci, že tento vitamin, stejně jako mistr, je zodpovědný za stavbu.

Vitamin E Používá se jako produkt pro obnovení zdravého vzhledu vlasů. Pokud máte zlomené konce, pokud vaše vlasy vypadnou, zkuste použít přesně tento vitamin v kompozici.

Vitamin PP (kyselina nikotinová) je dalším pomocníkem při plešatosti. Prvek má také příznivý vliv na strukturu vlasů, což má pozitivní vliv na vnější aspekty.

Nejlepší nástroje

Prvním žadatelem o analýzu je "Vitamíny pro vlasy" z "Domácí recepty." Pokud jde o složení, opravdu obsahuje hodně dobrého: mikroemulzi propolisů, vitamínů B a derivátů škrobu místo keratinu (ve skutečnosti to samé, ale tato možnost je o něco přirozenější). Strukturálně, sprej není mastný, takže je velmi pohodlné použití. Dokonce i malé balení po 100 ml je dost dlouho, protože několik kliknutí na dávkovač postačí pro jednu aplikaci.

Mnozí říkají, že kromě efektu měkkých vlasů se ztráta vlasů dále snižuje.

Další společnou možností je vitamínový sprej Natura Siberica. Společnost má několik linek, ale spousta rakytníku a řady jsou velmi oblíbené. "Živé vitamíny". Druhý nástroj se týká těch možností, které lze aplikovat na celé tělo, a rakytník řešetlákový je přísně určen pro vlasy. Obsahuje mnoho příjemných prvků ve formě různých olejů (rakytník, len, argan), vitamíny B, hedvábné bílkoviny, keratin a žádný alkohol.

Pokud jste tuto značku nezkusili - vyzkoušejte ji! 9 z 10 hodnocení produktů je pozitivní, takže stojí za to riziko.

Živé vitamíny pro vlasy a tělo Natura Siberica v recenzi videa níže.

Kromě hotového výrobku můžete použít i recepty vlastního vaření. Jaké prvky jsou potřebné a v jakém poměru - zjistíme právě teď.

Domácí recepty

Příprava vitamínové "bomby" na vlasy vlastníma rukama není tak složitá. V lékárně můžete vždy najít kapalné vitamíny v ampulích. Často se přidávají do šamponů, ale můžete si také připravit produkt rychlé péče. K tomu, kromě samotných kapslí, budete potřebovat 50 ml. minerální voda (měla by být bez plynů), nádoba se sprejem a stříkačka. Je nutné nalít vodu do nádoby a střídavě (můžete použít několik vitamínů najednou) přidejte vitamíny z ampule stříkačkou.

Způsob použití tohoto nástroje se neliší od výrobků v obchodě - produkt naneste na mokré vlasy, ruce roztáhněte po celé délce a nechte vlasy vyschnout. Fén můžete používat pouze 10 minut po aplikaci. Nástroj používejte nejméně dvakrát týdně.

Takže jen doma si můžete připravit produkty osobní péče. Vyzkoušejte různé varianty, vyberte si prostředky moudře a jsou krásné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky