Populární značky termální vody

Populární značky termální vody

Jedním z inovativních nástrojů na trhu kosmetických výrobků je termální voda. Tento výrobek je určen nejen k tomu, aby dodal svěžest, ale také zvlhčil pokožku. Získává stále větší popularitu.

Předpokládá se, že tento nástroj by měl být používán pouze v létě, ale to je daleko od případu.

V zimě, při práci v prostorách topných zařízení, naše kůže trpí suchým vzduchem jako nic jiného. Může dojít k odlupování a zarudnutí. Tepelná voda zde bude užitečná.

Porovnání lékárenských značek termální vody, budete studovat v dalším videu.

Co je

Termální voda se získává z horkých pramenů, které bijí z hlubin naší planety. Jedná se o zcela přírodní produkt, který je přirozeně obohacen o minerály a stopové prvky, které jsou nezbytné pro Vaši pokožku. Jeho složení závisí na zdroji, ze kterého je jedna nebo jiná značka převzata.

V přírodě existují tři typy zdrojů:

 1. Subtermální. Jejich přirozená teplota nepřesahuje 37 stupňů. Jsou to spíš minerální voda.
 2. Tepelné. Zde se voda ohřívá na 42 stupňů. Obvykle se v těchto fontech užívají léčivé koupele.
 3. Hypertermální. Voda zde má teplotu vyšší než 42 stupňů. Obvykle jsou vysoce mineralizované. Udělejte si cestu v severních oblastech.

Více o termální vodě v dalším videu.

Druhy

Velký výběr termální vody v obchodě s kosmetikou je matoucí. Rozdíly ve složení vedou k rozdílům ve vlastnostech konkrétního produktu. Jedná se o následující typy.

 • Vysoce mineralizované. Vhodné pro mastné, náchylné k vyrážce na kůži. Reguluje mazové žlázy, zmírňuje mastný lesk, schne.
 • Mírně mineralizovaný. Ideální pro normální nebo suchou pokožku náchylnou k alergickým reakcím.
 • Izotonický. Tento produkt obsahuje neutrální pH, dokonale hydratuje a zklidňuje pokožku. Vhodné pro majitele citlivé pokožky, suché, náchylné k zarudnutí.

Složení

Složení termální vody se také může velmi lišit.

V závislosti na obsahu určitých prvků periodické tabulky je také klasifikován.

 1. Uhlovodík sodný. Toto složení vám umožní vysušit kožní vyrážku. Skvělá volba pro kůži náchylnou k tuku, stejně jako kombinovaná dermis.
 2. Selen. Tato voda je nepostradatelná pro letní dovolenou, stejně jako při návštěvě solária. Jeho složení chrání před škodlivými účinky ultrafialového záření a zabraňuje stárnutí kůže.
 3. Hydrogenuhličitan sulfát. Dokonale fixuje make-up, nenechá ho rozmazat ani v letním vedru.

Kromě toho, obsah mědi v tomto produktu dává antiseptický účinek. Tato tekutina pomáhá hojení ran na kůži, schne a zklidňuje epidermis.

Použití termální vody, která obsahuje hořčík, omladí epidermis. Lidská kůže obsahuje tento prvek a vyžaduje jeho neustálé doplňování a deficit vede k selhání epitelu, ztrácí své ochranné vlastnosti a rychle roste.

Přípravek obsahující železo napomůže dodatečně saturovat dermis kyslíkem a zaplnit jeho nedostatek. Takové složení je nezbytné pro obyvatele velkých měst, kde ekologická situace nechává mnoho žádoucího. Také železo pomáhá zbavit se dermis volných radikálů, čímž zabraňuje jeho předčasnému stárnutí.

Velmi často se do termální vody přidávají různé esenciální oleje, infuze léčivých bylin.

Tyto látky zvyšují jeho pozitivní účinek na epidermis.

Extrakt z heřmánku pomáhá zklidňovat podráždění, fialová snižuje zánět. Rose a aloe aktivují regenerační procesy.Přispívají k omlazení pokožky, dávají obličeji zdravou barvu a zář.

Ale voda s použitím výtažků z bylin a květin by měla být aplikována opatrně, protože může způsobit alergie. Také je nutné pečlivě ošetřit vodu uměle naplněnou vitamíny a minerály. Jeho složení není ani zdaleka hypoalergenní.

Užitečné vlastnosti

Nejlepší termální voda je obvykle balena do vzduchotěsných obalů v továrnách, které jsou umístěny v blízkosti samotného zdroje. Tato technologie umožňuje uložit všechny minerály tohoto produktu.

Termální voda je velmi užitečným produktem pro vaše epidermis, který nese následující funkce.

 1. Odstraňuje pocit sucha a těsnosti z kůže. To je velmi důležité po opalování, a návštěvě solária, když vaše dermis je dehydratované a volné.
 2. Má hydratační vlastnosti, může být dokonce aplikován na celý make-up po celý den. Pomůže odstranit negativní dopady na životní prostředí. Ideální pro suchou pokožku.
 3. Používá se před použitím make-upu, pro mastnou pleť, můžete ji použít jako základ, aniž by to těžší.
 4. Zlepšuje krevní oběh pomáhá snižovat vrásky a zpomaluje stárnutí.
 5. Pomáhá snižovat aktivitu mazových žláz, čímž se sníží mastný lesk na kůži. Snižuje zarudnutí a schne akné.
 6. Dává zdravou barvu na obličej. Skládá se z obrovského komplexu minerálů, které dodávají pokožce výživu, hojí ji.

Aplikace v kosmetologii

Vzhledem k nejbohatšímu minerálnímu složení a nádhernému souboru blahodárných vlastností, které má termální voda, se často používá v kosmetice.

Nedostatek vlhkosti, škodlivé účinky životního prostředí, znečištěná ekologie vedou k předčasnému stárnutí kůže. To je důvod, proč kosmetologové doporučují aplikovat termální vodu. Podle jejich názoru je to dokonalý produkt, který byl vynalezen, aby zvlhčil pokožku. To vám umožní přinést do hlubokých vrstev minerálů epidermis, které jsou tak často mu chybí.

Termální voda se používá jak ve své čisté formě pro zvlhčování, zmírnění únavy, příprava dermis pro aplikaci krémů a jako součást různých kosmetických prostředků.

Například, poměrně často ve složení tonik a gelů pro čištění, hydratační krémy, včetně pro kontury očí, masky pro omlazení, tato léčivá tekutina může být nalezena. Složení tohoto mýdla nebo šamponu také zahrnuje tento výrobek.

Termální voda je velmi jemný výrobek. Lze ji použít i pro novorozence. Dokonale odstraňuje podráždění a zklidňuje pokožku pomocí dermatitidy pleny, umožňuje její vysoušení a zmírnění zánětu.

Procházet populární značky

Termální vodu vyrábí řada kosmetických firem. Zde je hodnocení zejména populárních značek v naší zemi.

Uriage - zmírňuje zánět, pomáhá rychle obnovit zdraví pokožky. Doporučeno pro použití u dětí ve věku 0+. Cena cca 600 rublů. pro 150 ml.

Bioderma - dobře nastříkané, nepoškozuje make-up. Účinně osvěžuje a hydratuje pokožku. Dává derma pohodlí. Vynikající volba pro použití v kanceláři v pracovním kondicionéru. Cena cca 800 rublů. pro 150 ml.

Cora Bretaň - izotonická voda, jejíž zdroj se nachází ve Francii. Skvělá volba pro citlivou pokožku. Dokonale obnovuje vodní bilanci dermis, vrací se jí lesk. Cena 350 rub. pro 125 ml.

Eviane - sprej, který kůži nevysušuje. Skvělá volba pro použití v kanceláři v zimě. Jemně osvěžující, zmírňuje únavu. K dispozici v malém balení, je vhodné si vzít s sebou. Cena asi 400 rublů. pro 150 ml.

Pět prvků - termální voda, která obsahuje ionty stříbra. Pomáhají zmírnit zánět. Kůže po aplikaci je měkká, není namáhaná. Pocit pohodlí a vlhkosti. Cena 350 rub. pro 150 ml.

"Laura" od slavné ruské společnosti "Evalar" - termální voda, která zajišťuje hlubokou hydrataci.Je odebírán z altajských zdrojů a je bohatý na takový prvek jako hořčík. Dodává pleti zdravý vzhled a zář. Cena 260 rub. pro 100 ml.

Já jsem nejvíc - levný výrobek, který vám umožní vychladnout v letním horku a zvlhčit dermis v suché místnosti nebo během letu. Cena je asi 350 rublů. pro 150 ml.

Delikátní - samotný název hovoří o jemnosti výrobku. Je velmi osvěžující a jemně zvlhčuje pokožku. Silný tlakový sprej však může mít příliš velký tlak. Možnost Rozpočet. Jeho cena je pouze 100 rublů. pro 150 ml.

Bielita-Vitex - Další možnost za velmi nízkou cenu. Dávkovač rozprašuje velmi tvrdě, takže nanášení na make-up není příliš pohodlné. Ale dokonale schne vyrážku na kůži, vhodnou pro dermis náchylnou k tuku. Cena 100 rublů. pro 150 ml.

La fontaine Perfektní v létě a také pomáhají při sportu. Když nastříká na kůži dává mírný chlad, který podle pořadí poskytuje mikromasáž epidermis. Nejenže hydratuje pokožku, ale také udržuje její pružnost. Náklady na tento nástroj v oblasti 100 rublů. pro 125 ml.

Faberlic - produkt, který dokonale uvolňuje únavu, zklidňuje pokožku obličeje a zlepšuje její tón. To není přesně termální voda, ale výrobce to upřímně ukazuje na obalu. Účinek není nižší než původní výrobek. Cena láhve 200 ml je pouze 150 rublů.

Recenze

Podle kupujících, ti, kteří používali termální vodu alespoň jednou, ji nepřestávají znovu a znovu kupovat. Hlavní věc je vybrat si produkt, který lépe vyhovuje vaší pokožce. A pokud se rozhodnete pro značku, bude termální voda vaším nenahraditelným společníkem všude, ať už se jedná o kancelář s pracovní klimatizací, letadlo se suchým vzduchem nebo letní teplo na pláži.

Která termální voda je lepší? Naučíte se z následujícího videa.

Termální voda je nepostradatelným produktem pro vaši pokožku. A jeho činnost nelze podceňovat. Použití tohoto produktu pomůže nejen aplikovat make-up, ale také ho zachránit po celý den, a zároveň přinášet svěžest a vlhkost na kůži.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky