Estel vlasový sprej

Estel vlasový sprej

Ochranná známka Estel vyrábí profesionální přípravky pro péči o vlasy. Zahrnuje oleje, spreje, masky, balzámy a šampony. Estel sprej na vlasy je velmi populární u žen jako účinný prostředek pro obnovu poškozených vlasů.

Přečtěte si více o výrobcích vlasových výrobků Estel naučíte se z videa.

Linie finančních prostředků

Curex. Pravítko, které nevyžaduje oplach. Zahrnuje elixír s arganovým olejem a vitamínem E, jehož účelem je zvlhčovat a vyživovat pokrývku hlavy. Sprej se aplikuje po celé délce vlasů, dává mu lesk a usnadňuje česání i kudrlinky poškozené nátěrem. Navrženo pro prameny libovolného typu. Dalším nástrojem je tekutý lesk, který dokonale chrání kadeře těch, kteří pravidelně používají stylingové výrobky: žehličky, kulmy, zvlnění, fén.

Prohlédněte si nejnovější zprávy Estel ve videu.

Tekutina vytváří tenký film na vlasech, který zabraňuje jeho spálení. Tekuté hedvábí je produkt určený k ochraně před agresivními vlivy prostředí - spalující slunce nebo mráz.

Otium. Jedná se o linku pro intenzivní péči a obnovu. Profesionální použití květu otium květu zahrnuje kakaové máslo. Jeho funkcí je napájet a chránit lakované prameny. Nástroj proniká do vlasů a chrání poškozenou strukturu před škodlivými účinky UV záření.

Lesk ve sprejiTekuté diamanty"dodává vlasům extra lesk."

Antistatické vlasy

Estel Professional Curex Versus Winter Určeno pro dlouhé tenké vlasy, které jsou neustále elektrifikovány. Kromě antistatického efektu (hlava není elektrifikována ani pod víčkem a při vyjímání svetrů) má efekt „rozpletení“. Aplikuje se po umytí na povrch, s výjimkou kořenů, usnadňuje česání, aniž by vytvořil efekt "mastných" pramenů. Můžete si umýt vlasy obvyklým způsobem. Velmi hospodárná, jedna nádoba o objemu 200 ml stačí na 4 měsíce každodenního použití.

Pro kadeře

Sprej na vlasy Otium twist určené pro kudrnaté prameny. Podle výrobce to usnadňuje česání a dává extra lesk, ale soudě podle zpětné vazby od uživatelů, sprej nezachrání mnoho kudrnatých kudrlinek. Malé kadeře česané i bez ní. Ale lesk je velmi nápadný, prameny vypadají dobře a zdravě. Majitelé dlouhých, ale ne kudrnatých kudrlinek ze spreje s potěšením, s rovnými vlasy, dokonale zvládne.

Růst a posilování vlasů

Alpha homme nutné posílit žárovky, to je sprej energie pro kůži. Obsahuje složky, které stimulují růst vlasů: Kopexil, jakož i sójové proteiny pro pružnost a peptidy mědi pro pevnost. Sprej aplikovaný jednou nebo dvakrát denně na pokožku hlavy, nevymyje se. Průběh léčby je od 1 měsíce do dvou. Výrobce doporučuje používat tento nástroj v kombinaci s jinými ošetřovacími prostředky této řady - šampony, balzámy a masky.

Sprej je vydáván jak pro muže, tak pro ženy a liší se ve struktuře. Hlavními složkami jsou protein, mentol, panthenol, kofein, kyselina citrónová.

Zvýšení hlasitosti

Pro ty, kteří se nezajímají o objem vlasů, je zde sprej Zatlačte nahoru. Je určen k dosažení bazálního objemu tenkých kadeří. Soudě podle slibů výrobce, za pár pshikov se stanou objemnějšími. Lze použít i na tlusté těžké prameny. Dosáhněte objemu pomáhá chitosanu, který je základem spreje.

Zvyšuje pružnost a pružnost. Dalším efektem je snadné česání.

Pro lesk vlasů

Pro dívky, které milují nejen lesk, ale třpytivé vlasy, je sprej s reflexními částicemi Estel Lady Winterová. Dvoufázová kapalina, která je součástí zimní péče o hlavu. Kromě lesku dává pramenům značné množství, vyčnívající hroty, usnadňující česání. Jeho jedinou nevýhodou je velké množství jisker všude: na rukou, kartáč na vlasy, oblečení a okolních předmětů.

Všechny přípravky pro péči o vlasy ve formě spreje neznamenají, že jsou těžší a nevytvářejí mastné prameny.

A na závěr: video o jedné z nejpopulárnějších sérií sprejů na vlasy Estel.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky