Sprej na obličej

Sprej na obličej

Kůže na obličeji vyžaduje pravidelnou, kvalitní péči. Výrobci nabízejí širokou škálu produktů určených pro tento účel. Jedním z nich je speciální sprej na obličej. Vyrábí ho různí výrobci a jeho použití umožňuje nejen vyživovat pokožku potřebnou vlhkostí, ale také upevnit make-up a saturovat ji užitečnými stopovými prvky.

Výhody aplikace

Některé ženy nechápou, proč je sprej na obličej potřebný, a jeho použití není vůbec nutné a jsou hluboce mylné. Ti, kdo jej zahrnuli do svého arzenálu pečovatelských prostředků, si všimli jeho výhod, jako jsou:

 1. Hydratační. Voda, jak víte, je hlavním zdrojem obživy pro všechny živé věci a také pro kůži. Sprej pomáhá hydratovat pokožku několik minut. A pokud poprvé aplikujete hydratační krém na obličej, můžete jeho účinnost zvýšit sprejem.
 2. Osvěžující efekt. Pokud člověk trpí suchým vzduchem, na záchranu přijde mlha. To bude nejen dávat tolik potřebnou vlhkost, ale také osvěžit pleť, což jí zářivý vzhled. Dříve, pro tyto účely, doma, používat obyčejný led, nyní to bylo nahrazené kompaktní, chladící a osvěžující mlhou.
 3. Vedení make-upu v horním stavu. V současné době existují také speciální spreje, které fungují jako základní nátěr. Opravují nově aplikovaný make-up, nedovolují, aby se vznášel a zkazil váš vzhled. Často tento sprej umožňuje nahradit běžný matovací krém, který ucpává póry. Takový sprejový závoj dokonale šetří nejen make-up, ale také hydratuje a osvěžuje pokožku.
 4. Uklidňující podrážděnou pokožku. Suchost, vítr, jasné slunce a alergické reakce neovlivňují vzhled tváře. Je to tady, že uklidňující tonikum přijde na záchranu, která v kombinaci je také opalovací krém, který je nepostradatelný v horkém období.
 5. Ochrana. Obvyklá tonika, která se používá ke zklidnění pokožky, její zásobování vlhkostí ji prostě nedokáže chránit před viry, bakteriemi a škodlivými účinky. Sprej na obličej může být také antivirový. Minerální voda, která je známá vysokým obsahem různých antioxidantů, je schopna chránit pokožku a udržovat její normální rovnováhu a kyselost. Termální voda má stejné výhody, které velmi často slouží jako podklad pro vytváření takových sprejů.
 6. Dodatečná výživa buněk obličeje kyslíkem. Kyslíkový sprej, působí nejen jako osvěžovač pro váš obličej, ale také vyživuje buňky kyslíkem, naplňuje je vlhkostí a chrání.

Jak vidíte, pravidelné používání této kosmetiky vám umožní vyřešit několik problémů s pokožkou obličeje a chránit ji před různými negativními vlivy.

Složení

V závislosti na hlavní funkci, kterou tento kosmetický přípravek musí vykonávat, může obsahovat různé další složky.

Voda je hlavní složkou všech sprejů. To může být rozmrazené, micelární, termální a minerální. Je zodpovědný za maximální hydrataci obličeje a krku.

Pokud hovoříme o dalších přísadách, pak téměř všechny spreje a mlha obsahují ve svém složení vitamíny. Je to vitamínové sérum, které umožňuje pokožce přijímat potřebné živiny a stopové prvky, což má pozitivní vliv nejen na její vzhled, ale i na celkový stav.

Termální voda se síranem hořečnatým je ideálním způsobem péče o mastnou pleť. Normalizuje tvorbu podkožního tuku, odstraňuje lesk a zvlhčuje.

Ochranné spreje nutně zahrnují panthenol. Je znám jako dobré antiseptické a léčivé činidlo, které umožňuje použití takových sprejů i na poškozené kůži.

Osvěžující a hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou nejenže vyživuje a vyživuje pokožku vlhkostí, ale také pomáhá snižovat viditelné vrásky a zabraňuje jejich tvorbě.

Spreje SPF-50 jsou ideální pro ty, kteří tráví spoustu času na slunci. Díky látkám, jako jsou ababonese, silikony a sírany, spolehlivě chrání pokožku před škodlivým ultrafialovým zářením. Oleje a vitamínové doplňky v těchto sprejech ho však chrání před suchem a vyživují jej vším potřebným.

Chtěl bych také říci, že mysty a opar, které jsou ve skutečnosti stejné spreje, se skládají z velkého množství různých antioxidantů a látek, které podporují rychlejší hojení mikrotrhlin v kůži. To je jejich hlavní rozdíl od obvyklého spreje na obličej. A mají také velmi perzistentní a jasnou vůni, proto se nedoporučuje používat společně s parfémy.

A nezapomeňte, že všechny spreje v malých množstvích obsahují přírodní oleje a vitamínové doplňky, které vám umožní okamžitě dokonalou péči.

Jak používat

Abyste dosáhli maximálního efektu a využili tohoto nástroje, musíte vědět, jak je správně používat:

 • Pokud se sprej používá před make-up, měli byste dát mlhu pod hydratační denní krém, a pak použijte make-up.
 • K upevnění make-upu je třeba použít již natřený obličej ze vzdálenosti 15 cm.
 • Po ošetření vodou je nejlepší použít opar nebo mlhu s antibakteriálním a ochranným účinkem na akné. K tomu postříkejte nástroj ve vzdálenosti nejméně 20 cm od obličeje.
 • Pokud používáte konvenční sprej vyrobený na bázi termální vody pro ředění běžného krému, musíte nejprve nastříkat na dlaň spreje a pak na něj postupně přidávat krém. Takový postup nejen zvýší konzistenci krému, ale také obohatí jeho složení.
 • Před použitím spreje, mlhy nebo oparu by měla být lahvička silně protřepávána po dobu dvou minut. To umožní důkladné promíchání všech složek.
 • Naneste nástroj by měl být nejméně 15 cm od obličeje. Je to v tomto případě, že sprej - zvlhčovač dodá buňkám potřebnou vlhkost, a ne jen je umýt.
 • Je třeba mít na paměti, že spreje, stejně jako jiné kosmetické výrobky, je třeba dávkovat. Proto budou tři spreje dostačující pro obličej.
 • Pravidelná pleťová voda může být zcela nahrazena postřikem na bázi roztavené vody. Stačí jej použít po každém mytí.

Tato jednoduchá doporučení, nebo spíše jejich správné dodržování, vám umožní zvýšit efektivitu používání tohoto nástroje a výsledek uvidíte na tváři.

Hodnocení a recenze

Spreje na obličej jsou dnes v kosmetologii velmi oblíbené. Není proto divu, že mnoho výrobců nabízí svým zákazníkům možnost nakoupit přesně své výrobky.

Speciálně pro vás jsme sestavili malé hodnocení s recenzemi nejoblíbenějších obličejových sprejů.

 1. Novosvit Aqua si zaslouží první místo. Sprej s názvem "Vitamíny pro obličej" je mezi zákazníky velmi populární. Nízké náklady, okamžitá viditelná efektivita a dlouhodobé výsledky z něj činí tržní hit ve svém cenovém segmentu. Vhodné pro připevnění make-upu.
 2. Druhé místo v našem seznamu, ale ne v žebříčku. Givenchy si také nárokuje špičkové místo. Ukazatele vysoké kvality a nejpozitivnější hodnocení od spotřebitelů mu dávají plné právo soutěžit o první místo. Jediný negativní je poměrně vysoká cena.
 3. Clinique také nabízí vysoce kvalitní hydratační a výživný sprej na obličej.. Vhodné jako základ pro make-up a jako pravidelný hydratační sprej, a dokonce i jako make-up fixátor. Vysoká cena a vynikající kvalita z ní činí žádoucí akvizici pro mnoho žen.
 4. Oriflame svým zákazníkům také nabízí takový nástroj v podobě mlhy.. Dokonale hydratuje a vyživuje pokožku, výsledek je udržován po dobu nejméně 8 hodin a nízká cena je přesně to, co ženy milují pro něj.
 5. Korejský Tony Moly Pocket Bunny Mist Vlhký obličejový sprej byl také široce oceňován zákazníky.. Je univerzální pro použití, je poměrně nenákladná, ekonomicky úsporná a skutečně efektivní. Svými ukazateli kvality v žádném případě není horší než dražší a dobře známé výrobky.
 6. Avon také nezmeškal příležitost a představil své výrobky divákům.. Nízká cena, všestrannost použití činí tento výrobek velmi atraktivní pro kupující. Mnoho žen si však všímá nehospodárného použití spreje, které je spojeno s krátkodobým účinkem jeho použití.
 7. Air Stream "Legendary Oxygen" od firmy Faberlic získal od spotřebitelů nejmenší uznání. I přes relativně nízkou cenu a publicitu značky, podle zákazníků, je neefektivní. Výsledek jeho použití zmizí během několika hodin, což vede k potřebě jeho častého používání a nehospodárné spotřeby.
8 foto

Navzdory širokému sortimentu hotových sprejů na obličej si můžete takový nástroj snadno připravit sami.

Recepty

Nabízíme Vám tři recepty, které si můžete udělat vlastními rukama doma:

 1. Chcete-li udělat hydratační a výživný sprej, budete muset smíchat sklenici rozmrazené nebo minerální vody s jednou lžící glycerinu. Do této směsi by mělo být přidáno pět kapek levandule nebo citrónového esenciálního oleje.
 2. Pro horkou sezónu je nejvhodnější osvěžující mlha, kterou lze připravit smícháním sklenice minerální vody, šťávy z jedné čerstvé okurky a dvou lžiček citronové šťávy. Poslední složka může nahradit růžový grapefruit a přesněji jeho esenciální olej v množství tří kapek.
 3. A pokud chcete obnovit normální fungování mazových žláz a zlepšit pleť, je lepší použít sprej připravený z jedné sklenice zeleného čaje, do které se přidá pět kapek esenciálního oleje tea tree.

Jak se připravit nástroj vlastními rukama, můžete se z tohoto videa dozvědět.

Všechny domácí spreje po vaření musí být nality do nádoby se sprejem. Můžete je dokonce uložit do koupelny, ale nejlepší je, když je uchováváte v chladničce. Doba použitelnosti takového mystu není delší než pět dní.

Pravidelné používání obličejových sprejů nejen hydratuje a vyživuje pokožku, ale také zlepšuje pleť, zvyšuje odolnost make-upu a řeší drobné kožní problémy.

Jak si vybrat sprej pro obličej, můžete se naučit z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky