Zimní tepláky

Zimní tepláky

V zimě potřebuje naše tělo především pohodlí. Sportovní nebo jednoduché procházky vyžadují volné a teplé oblečení, protože studený vzduch by neměl rušit aktivní zábavu. To je velmi důležité, zejména proto, že nyní jsou designéři překvapeni nejen spolehlivými modely, ale i neuvěřitelně stylovými styly. Určitě najdete perfektní sadu bez ohledu na věk a tvar těla.

Vlastnosti a výhody

Za prvé, tepláky je pohodlí. V takových šatech se každý člověk cítí méně napjatý. Volný střih umožňuje tělu relaxaci a je také prokázáno, že lépe udržuje teplo.

V zimním období se používají speciální materiály, které umožňují tělu dýchat. Vědí, jak se udržet v teple a dát je ve chvílích míru. To je velmi důležité, protože optimální teplota vám neumožňuje rozptýlit se od tříd.

Některé varianty jsou vybaveny nejen moderními technologiemi, ale i dokonalým designem. Sport v poslední době zaujímá velmi důležité místo v životě mnoha lidí, kteří si přejí být stále styloví. Proto je nyní poměrně těžké narazit na staromódní oblek tmavých barev. Někteří lidé jsou touto originalitou tak přitahováni, že si koupí tepláky jen pro každodenní nošení.

Samozřejmě takový detail šatníku nebude kombinován s klasickým doplňkem a obuví. Musíte pochopit, že tento oblek má sportovní směr. Mnoho lidí to nosí k práci, přičemž oficiální formulář s sebou. Stojí za to říct, že v takovém vybavení se vy nebo vaše dítě nebudete bát ani silného mrazu.

Módní styly a modely

Lehká

Tento styl lze využít nejen v zimě, ale i v demi sezóně. Skládá se z teplých punčoch a stejného větrovky. Bude to užitečné pro sportovce, kteří se rozcvičí před tréninkem na ulici. Nebude to držet pohyby, protože všechny materiály jsou neuvěřitelně lehké.

Nejčastěji je izolován některými beztížnými materiály, které nečiní produkt těžším. Tkanina musí být nutně měkká a příjemná pro tělo. Co se týče vnějšího plátna, pak na to existuje mnoho požadavků. Především musí být vzduchotěsný a velmi silný. Prodám věc, která se nebude bát sněhu nebo deště, ale bude prodyšný.

Pro chůzi

Možnost chůze by měla být velmi teplá a pohodlná. To může být docela jednoduché a ne tak pokročilé jako specializované modely. Faktem je, že sportovní výrobky jsou vybaveny speciálními technologiemi, které udržují optimální teplotu pouze v pohybu. Živí se vaším teplem a pak vám ho vrátí. Tyto kostýmy jsou považovány za lehčí, ale dost chladné, takže je můžete překonat ze seznamu.

Obvykle se skládá z bundy a kalhot, ale někdy i z kombinéz. Docela často můžete najít kombinovanou verzi, která chrání co nejvíce před větrem a sněhem. V každém modelu je tkanina odolná vůči vzduchu a vodě.

Pro sport

Nyní je zde spousta zimních sportů, takže takové vybavení je velmi žádané. Jejím hlavním úkolem je svoboda pohybu během vyučování. Obleky pro tento účel jsou vybaveny množstvím nuancí, díky kterým se budete cítit pohodlně. Firemní návrháři doplňují bundy a kalhoty s různými manžetami, speciálními švy a větracími kapsami.To vše detailně ovlivňuje blahobyt těch, kteří se zabývají těmito oděvními sporty.

Nejčastěji se tyto kostýmy skládají z kombinézy a vesty s vestavěnou vestou. Montérky mají obvykle top na širokých a nastavitelných popruzích. Někdy je tu pevné dno a horní část, které lépe chrání před foukáním. Také v obchodech najdete soupravy zvané "trojka". Patří mezi ně kalhoty, parka a mikina.

Barvy

Nedostatek slunce a nekonečná špína na silnicích výrazně ovlivňuje náladu. To je důvod, proč návrháři tak důrazně podporují jasné a kontrastní obleky na zimu. Různé tisky a zajímavé kombinace jsou nyní velmi populární. Pokud jde o význam barev, přímo závisí na módních trendech.

Tmavé, ale syté barvy jsou velmi žádané. Mezi nimi jsou vína, zelené, čokoládové a tyrkysové. Vypadají velmi ušlechtile, ale zároveň přitahují velkou pozornost.

Pokud jde o pastelové barvy, mohou být také pozoruhodné. Vzduchově modrá, taupe, prašná růžová a prachová tóny jsou letos na vrcholu své popularity. Můžete je kombinovat s jasnějšími akcenty, které je zdůrazní.

Chci říct o trendových tiscích. Nemají rádi busting, takže je nejvýhodnější zdobit pouze bundu se vzory, a nechat dno být prostý.

Geometrické vzory se staly nejvýznamnějšími od této sezóny. Buňky a pruhy mohou být bezpečně přičítány klasice, která již mnoho let nevyšla z módy. Nyní jsou běžné různé tvary, které mohou být jakékoliv barvy.

Zimní oblečení by mělo přilákat pozornost. Nezapomeňte, že klidnější vrchol může být vždy doplněn jasným dnem a naopak.

Materiály

Pro lehké varianty výrobci používají fleece. Je příjemná pro tělo a také dokonale udržuje teplo. V takovém obleku je pohodlné trénovat, ale ne v extrémním chladu. Látka v takových výrobcích je pláštěnka. Chrání dobře před větrem a vlhkostí.

Vnější tkanina zahřátých modelů je často nylon. Jeho silná struktura lépe zvládá špatné počasí. Nylon se nebojí blizzardu nebo deště, a prolomit to je třeba zkusit skvěle. Jeho cena je samozřejmě vyšší než u pláštěnka a je také méně elastická.

Mezi nejnovější izolace lze rozlišit - Thinsulate, Isosoft a mezi membránami - Gore-Tex, Sympatex. Jsou schopny udržet teplo při teplotě 40-60 ° C. Všechny tyto materiály neumožňují průchod vody a vzduchu a nedovolují tělu přehřátí. Výrobky s těmito ohřívači udržují svůj tvar dobře a jsou považovány za trvanlivé.

Další populární topení je syntetický winterizer. Oblečení s ním je mnohem levnější, protože to není tak spolehlivý materiál. Je obtížnější tolerovat mytí a extrémní chlad. Je lepší koupit takové obleky pro chůzi, protože jsou poměrně těžkopádné.

Modely pro děti

Zimní kostýmy pro děti by měly být velmi teplé. Proto lehké varianty z fleece prostě nesedí. Tento materiál může být přítomen z nesprávné strany, ale pouze pro větší pohodlí. V takových výrobcích musí samozřejmě existovat další izolace. Nejběžnější je chmýří.

Co se týče samotných stylů, je jich málo. V první řadě pro mnoho maminek je kombinéza. Tavený oblek se nikdy nebude týrat, což umožní dítěti zabránit vniknutí sněhu nebo větru. Tento model je nejvhodnější pro předškoláky.

Stejně populární možností je sada skládající se z bundy a kalhot. Navíc by se dítě mělo cítit co nejpohodlněji, horní část by měla být prodloužená.

Také obyčejný je “tři” styl, který zahrnuje kombinézu, bundu a sportovní mikinu. Věci z jedné sady vypadají harmoničtěji, protože mají stejný styl a barvu.

Všechny výrobky musí obsahovat manžety a kapuci s kožešinou.Pokud je poslední část odstranitelná.

Jak si vybrat

Musíte pochopit, že tepláky pro zimu by neměly být těsné. Vzhledem k tuhosti pohybů se tělo rychleji zmrazí. Mělo by to být trochu volné, ale ne skvělé. Příliš dlouhé kalhoty nelze vyměnit, protože jsou vyrobeny ze speciálních materiálů a mají manžety. Totéž platí pro rukávy sako.

Nezapomeňte, že v zimě budete nosit teplé bundy pod bundu, takže je lepší jít s nimi do obchodu. Pro velmi malé děti stojí za to koupit oblek, který je o jednu velikost větší, protože rychle roste.

Co na sebe

Tepláky musí být nošeny s příslušenstvím a obuví. Nejlepší vhodné zimní boty s vysokou platformou. Nejlepší je, pokud jsou zakoupeny v oddělení pro sport. Kromě toho budou mít tyto boty vynikající tepelnou izolaci.

Kombinézy nebo zúžené modely mohou být nošeny s uggs nebo unts. Jen si nevybírejte možnosti s kamínky nebo výšivkou.

Jeden z nejoblíbenějších modelů obuvi v této sezóně lze považovat za deky. Jsou to objemné prošívané boty, často označované jako sněhové boty.

Pokud jde o čepice, jsou vítány módní prodloužené modely s klopou. Teď tam jsou nejen tenké možnosti, ale také modely s podšívkou. Pletené klobouky z měkké příze budou také vypadat dobře. Pro procházky je však nejvhodnější kožešinová čepice z přírodní kožešiny. Není to jen krásné, ale také velmi teplé příslušenství.

Šátek může být jakýkoliv, ale je lepší ho schovat pod bundu. Pokud stále chcete nosit na vrcholu, pak dávejte přednost pletené šňůry.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky