Dámské vlněné tepláky

Dámské vlněné tepláky

Dnes je tepláky velmi populární. On nJe přítomen v šatníku téměř každé osoby, bez ohledu na to, zda se zabývá sportem nebo ne. To je dáno tím, že sportovní obleky jsou pohodlné a praktické, kromě sportu mohou být nošeny mimo město, do země, na procházku s dětmi.

Vlastnosti a výhody vlny

Charakteristickým rysem dámského sportovního oblečení je, že jsou šité z přírodní tkaniny. Vlněné obleky jsou hypoalergenní, příjemné pro tělo, snadno se o ně starají.

Jenže čistá přírodní vlna v kostýmech se nepoužívá, protože padá dolů a produkt se může při mytí silně smrštit. Proto je obvyklé přidávat do vlny malé procento syntetických a přírodních vláken: hedvábí a bavlny. Díky tomu se textilie stala praktičtější, hustší a trvanlivější, rychle schne, dokonale zadržuje teplo, nevyžaduje další péči.

Vlněné obleky jsou vhodné i pro těhotné ženy a malé děti.

Módní trendy

Módní novinky sezóny 2016-2017 jsou světlé a atraktivní ženské snímky. Pokud budete kombinovat několik stylů ve sportovním oblečení, budete na vrcholu módynapříklad: vojenské, unisex, romantické.

Samozřejmě, že v této sezóně dávají největší přednost inovativním látkám, které jim umožňují udržovat teplo dobře, otírají vlhkost, udržují dobrý tvar a jsou dostatečně odolné. Proto je v této sezóně dokonale vhodný vlněný oblek. Trendem prezentovaným na pódiích jsou sportovní oděvy z vlny pro mladé.

Módní jsou nejen různé barvy a tisky, ale také světlé monofonní sportovní obleky s grafickým dekorem, stejně jako dekorace v podobě kamínků a kamenů, zatímco v krku tvoří různé obrázky a náhrdelníky. Tyto tepláky jsou však vhodnější pro chůzi než pro sport.

Zejména designéři používají velkolepé vzory pro Khokhloma a Gzhel na sportovní oblečení, stejně jako jasné tisky zvířat, abstraktní kresby. To vše vám poskytne jasnou osobnost a vy budete věnovat pozornost vám, i když jdete do obchodu.

Stojí za to zvážit ne první sezóna jsou trendy tepláky z osmdesátých let. Jedná se o široké a kontrastní vložky na rukávech a na straně kalhot, stejně jako vysoké krk a tlusté elastické pásky na manžetách. Pokud jste si tyto kostýmy zachovali z minulosti, pak je bezpečně vyjměte ze skříně.

Jak si vybrat

  1. Při výběru vlněné tepláky věnovat pozornost především složení výrobku. Vlněný oblek obsahuje malé množství syntetických vláken, takže výrobek se při praní nezmrští, je pohodlný na nošení. Předpokladem vysoce kvalitních sportovních obleků je přítomnost síťových vložek: zlepšují ventilaci a umožňují lepší dýchání pokožky. Pokud má oblek membránové vložky. Jedná se o moderní inovativní materiál s mikropóry, které umožňují pokožce dýchat a nenechávat vlhkost uvnitř. Tepláky s takovými vložkami je vhodné použít pro výuku na ulici.
  2. Jistě je třeba vyzkoušet na tepláky, než si koupíte. Nemělo by to zdržet pohyb, ne třít a ne moc štětiny. Vyberte si oblek své velikosti, protože pokud se rozhodnete koupit větší velikost, pak další objem bude zasahovat do procesu školení.
  3. Vyberte si kostýmy s podmínkou, kde a jak budete používat.. Pokud ne jen pro sport, je lepší dát přednost modelům s praktickými barvami.
  4. Kvalitní oblek by měl být bezpečný., to znamená, že neobsahují žádné ostré a otřené části. Švy by měly být čisté a ne tuhé. Pokud má tepláková souprava reflexní vložky, pomůže vám chránit vás ve tmě venku.

Co na sebe

Samozřejmě, při sportu by měl být dámský vlněný oblek kombinován s pohodlnými teniskami na ulici nebo v místnosti. Nezapomeňte nosit košili nebo top z přírodních tkanin nebo termální prádlo v chladném počasí pod sportovní bundu. To nejen pomáhá udržet teplo, ale také umožňuje, aby tělo zůstalo suché díky vynikajícímu plýtvání vlhkostí.

Pokud jdete jen na procházku, která nezahrnuje sporty, můžete nosit vysoké, světlé, můžete dokonce i lesklé tenisky, tenisky nebo boty ugg - to je trend v posledních několika zimních sezónách. Ve stejné době, taška k této podél je lepší vyzvednout velký, pytlovitý.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky