Lyžařské obleky

Lyžařské obleky

Zima je skvělým ročním obdobím pro outdoorové aktivity v horách. Moderní lyžařské obleky - krásné, útulné a teplé sportovní oblečení. Jsou vyvíjeny ve speciálních laboratořích a testovány. Inovativní kostým se skládá ze sady oblečení a doplňků: kalhoty, sako, termoprádlo, brýle a rukavice.

Vlastnosti a výhody

Hlavním úkolem lyžařského obleku, bez ohledu na jeho výrobce, je zabránit nadměrnému pocení těla a zároveň umožnit dýchání pokožky. Lyžařské kombinézy jsou funkční, ekologické, lehké. Výhodou moderních modelů je, že výrobci věnují velkou pozornost designu a kvetení. Základní pravidlo lyžařského obleku - mělo by být jasně viditelné na bílé krajině.

Zlepšily se kostýmy roku 2016, jednotlivé modely pro muže a ženy nahradily „unisex“ styl. Tkanina obleků umožňuje dobře se přizpůsobit tělu, nebrání pohybu, cítí se jako „druhá kůže“. Výhodou moderních a koncepčních lyžařských obleků je vysoká úroveň ochrany, malé množství výrobků, minimalizace rozdílu mezi lyžařským a snowboardovým oblečením, lehkostí a hypoalergenními materiály.

Módní styly a modely

Existuje mnoho stylů a modelů lyžařských obleků od různých výrobců, značek. Liší se barvami, potisky, tvarem, stylem a cenou.

 • Zima Lyžařské obleky na zimu - zahřátá verze, chrání sto procent před větrem, chladem a mrazem. Zimní modely jsou šité pro profesionální sportovce a outdoorové nadšence. Zimní lyžařský oblek se skládá z několika vrstev. První materiál - membrána, dýchání, odpuzuje vodu, spolehlivě chrání před větrem a deštěm. Druhá vrstva - izolace z sinteponu, je odolná proti opotřebení, udržuje tělesné teplo
 • i v mrazu -20 stupňů. Lyžařské kombinézy na zimu nepropouštějí vlhkost, ale absorbují pot, což je jejich důležitá vlastnost.
 • Pro běžecké lyžování. Tepláky pro lyžaře - oblečení pro profesionály i amatéry. Zvláštností kostýmů je stylový design, jednoduchost, pohodlí, vysoká míra úspor tepla, cenově dostupné náklady. Vyvinutý lyžařský oblek odborníky má proto vysoký komfort. Oblek pro běžecké lyžování bere v úvahu individuální parametry, zátěž a aktivitu sportovce. V tomto obleku je nemožné zmrazit, nenechá se v chladu, není mokrý, je pohodlný, má kapsy a další prvky.
 • Závodní. Zvláštností závodních lyžařských obleků je, že se hodí k tělu, neomezují pohyby sportovce, nezasahují do rychlosti, ale zlepšují ho. Profesionální závodní oblek kombinuje mnoho užitečných vlastností: aerodynamický, vodoodpudivý. Jsou vyrobeny z high-tech, bezešvého materiálu. Nejčastěji je to polyester.
 • Školení Tréninkové obleky by měly sportovci poskytnout vysokou efektivitu a zlepšit kvalitu tréninkového procesu. Kvalitní tréninkový oblek by měl být teplý, při jízdě nevytvářet odpor vzduchu. Vytvoření teplákové soupravy pomocí materiálů, které mají jedinečné vlastnosti. Oblek by se měl skládat z lycry, polyamidu, fleece, elastických tkanin, silikonových vložek.Obleky poskytují ochranu před deštěm, větrem, zaručují svobodu při pohybu.
 • Sport. Lyžařské kombinézy pro aktivní sport mají určité vlastnosti. Absence „skleníkového efektu“, pohodlí, pohodlí, ochrany před nepříznivými povětrnostními podmínkami vám umožní dosáhnout maximálního účinku ze sportu. Lyžařské obleky jsou vhodné pro snowboarding nebo lyžování.
 • Spoušť. Lyžařský oblek pro sestup ze šikmého povrchu má vysoké aerodynamické vlastnosti, zapadá do těla a zvyšuje rychlost pohybu. Klasický oblek pro sestup má ochranné vložky na bocích, nohách, ramenou a předloktí. Je vyroben z elastických materiálů.
 • Dospívající. Lyžařské obleky pro mládež musí splňovat všechny požadavky sportovního oblečení pro outdoorové aktivity. Povinná přítomnost kapoty, ochranných obložení a vložek na záhybech země, kapsách. Vydání dospívající lyžařské obleky jasných barev, s potisky a vzory. Populární odstíny jsou růžové a modré. Obleky jsou teplé, pohodlné, odolné proti opotřebení, bezpečné.

Jak si vybrat

Při výběru správného lyžařského formuláře byste měli zvážit některá pravidla a požadavky, které se vztahují na oblek.

 • Při nákupu lyžařského obleku věnujte pozornost látce a kvalitě materiálů. Musí se udržovat v teple a ne vychladnout tělo.
 • Lyžařské oblečení by mělo být vodotěsné, těsné, nečištěné.
 • Přítomnost brzdných vlastností materiálu.
 • Vrstvené oděvy by měly udržovat teplo, těsně přiléhat k postavě, ne omezovat, nevytvářet záhyby. Vyberte si polyesterové nebo propylenové termoprádlo.

Při nákupu lyžařského obleku dávejte pozor na materiál: kvalitní oblečení vyrobené z nylonu a fleece. Barvy lyžařských obleků by měly být světlé nebo světlé, ale s barevnými potisky. Červená, modrá, fialová, růžová, žlutá - nejoblíbenější odstíny. Vyvarujte se bílé. Pokud dáváte přednost sněhobílému obleku, nezapomeňte si vybrat světlé doplňky: klobouk, rukavice, boty.

Při výběru velkoplošného lyžařského oblečení zastavte v tmavých barvách, kombinaci černé a červené, modré, růžové. Membránové obleky chrání zbytek před vlhkostí lépe než ostatní. Jsou paropropustné a odpuzují kapalinu. Obleky s membránami jsou elastické a odolné. Nákup těchto oděvů, nezapomeňte, že membrány mohou být různého typu. Nejlepší jsou kombinované.

Jaké boty zapadají

Pro lyžařský oblek, měli byste si vybrat speciální sportovní obuv: izolované tenisky, boty s izolací na tlusté sole, dutik. Jsou vybírány pod základním oblečením v závislosti na stylu a modelu. Obuv pro lyžařský oblek by neměla být každodenní, ale specializovaná, pro lyže, snowboarding nebo dlouhé procházky, takže je lepší si ho koupit spolu se základními věcmi.

Výběr příslušenství

Příslušenství pro lyžařský oblek zahrnuje nejen brýle, rukavice, čepici, ale i svrchní oděvy. Při výběru saka pro oblek, řídit se self-uvědomění. Komfort, svoboda pohybu - hlavní kritéria pro správnou volbu. Bunda by měla být ve velikosti, ale ne těsná. Kvalitní bundy mají přizpůsobení objemu zápěstí, teplý, vysoký límec, který chrání před chladem a větrem. Vyberte si bundu s kapucí.

Vysoce kvalitní kalhoty nebo kombinézy zcela zakrývají nohu před vniknutím sněhu do oděvu a obuvi a mají také kolena. Výběr rukavic nebo rukavic - důležitá etapa při přípravě sportovního vybavení. Vhodné rukavice by měly být opatřeny koženými nebo syntetickými podložkami. Kupte si klobouk podle barvy obleku nebo jiného kontrastního odstínu. Hlavní kritérium: teplá a přírodní tkanina.

Kde koupit a kolik stojí

Lyžařské kombinézy se prodávají ve specializovaných sportovních obchodech nebo odděleních na internetu.Kvalitní plnohodnotné vybavení není levné, jeho cena začíná od 20.000 rublů. Můžete si zakoupit verzi lyžařského obleku. Jeho cena je od 7 tisíc rublů. Je-li lyžování nebo horské lyžování plánováno častěji než jednou ročně, je lepší na sportovním oblečení nešetřit.

Novinky značky

Lyžařské obleky se liší podle ceny, kvality materiálů, stylů, modelů, barev. Populární značky sportovního zboží nabízejí nejlepší lyžařské oblečení pro děti, mládež a dospělé.

 • Columbia (Columbia). Oblíbená americká značka, která vytváří sportovní oblečení již sedmdesát osm let. Produkty Columbia mají vysokou funkčnost oblečení, vyrobitelnost materiálů. Lyžařské obleky Columbia chrání před větrem a deštěm, dlouhodobě zadržují tělesné teplo a chladnou v teplém počasí. Zvláštností značky je, že vytvářejí kvalitní, levné oblečení, které se vyznačuje klasickými formami a kontrastními barvami. Pro outdoorové aktivity v horách si můžete vybrat jak samostatný kostým, tak individuální doplňky.
 • Roxy. Značka vyrábí lyžařské obleky pro snowboarding a další specializované vybavení. Sportovní oblečení Roxy je unikátní, se zajímavým a jedinečným designem, takže není levné. Kolekce lyžařských obleků roku 2016 je vyrobena podle evropských standardů kvality z nepromokavého membránového materiálu, podšívky, nastavitelného kapuce, kapes a dalších doplňujících informací. Charakter nových výrobků - zúžená silueta, krásné, elegantní formy.
 • Stayer. Rafinovanost a jedinečný styl pánských a dámských lyžařských obleků Stayer poskytují pohodlí při outdoorových aktivitách. Kostýmové modely jsou univerzální. Jsou vhodné pro jakýkoliv druh činnosti, mohou být použity v městském prostředí. Oblečení chrání před vniknutím sněhu dovnitř, dobře zapadá do těla, co nejpohodlněji. Náklady na příslušenství lyžařského obleku této značky začíná od 15 tisíc rublů.
 • Kerom. Lyžařské obleky Kerom jiný design. Značka vyrábí oblečení pro dospělé i děti. Funkce Kerom je kontrast barev. Kombinace světlé bundy a tmavých kalhot je nejběžnější. Přizpůsobené lyžařské obleky - osazené, tkanina - kvalita, membrána, prodloužené kalhoty s nastavitelným pasem, další detaily.
 • Azimut Značka vyrábí vynikající lyžařské obleky a další druhy oblečení s vynikajícím poměrem cena / výkon. Lyžařské obleky značky Azimut jsou komfortní, specializované membránové materiály, které umožňují vnikání vzduchu, umožňují dýchání pokožky, nedovolují průchodu studeného vzduchu. Tkaninový systém PRIMALOFT zaručuje trvanlivost věcí. Vlastnosti oblečení Azimuth: fleece lemovaný límec, odnímatelné popruhy, větrání, elastické vložky, kapsy, voděodolné zipy.
 • Salomon. Tato značka patří mezi přední sportovní oblečení a doplňky na trhu. Francouzská společnost vyrábí vybavení a profesionální lyžařské obleky pro muže a ženy. Značka vyrábí sportovní oblečení pro prémiové turisty. Oblečení kombinuje nejlepší tradice minulosti a nové šicí technologie. Klasické formy, monotónnost, náročnost a vysoká cena se vyznačují lyžařskými obleky Salomon.

Stylové obrázky

Lyžařské obleky - oblečení určené pro outdoorové aktivity a sport. Moderní forma lyží má atraktivní vzhled a design. Dámské oblečení zdůrazňuje postavu a mužskou brutalitu. Je velmi důležité, aby si lyžařský oblek vybral správné příslušenství. Měly by být vhodné v barvě a stylu.

 • Stylová kombinace bílé, černé a červené v lyžařském obleku pro muže je výhra.Při vytváření stylového obrazu berte v úvahu jednotlivé funkce, vyberte si věci, které jsou dokonalé.
 • Dámský kostým fuchsie, s kožešinovým límcem a zipem, vybavenou silueta, kapsy na zámcích a knoflících v kombinaci s jasným pruhovaným šátkem a černými botami - vynikající, stylový vzhled pro lyžařskou dovolenou.
 • Pánský oblek nebesky modrý s vysokým límcem, kapucí, kapsami, zimním potiskem na rukávech a ramenních liniích je kombinován s černými botami.
 • Krásný ženský kostým s prodlouženou bundou a jasným potiskem po celém povrchu, růžové kalhoty s bílými botami.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky