Pánské sluneční brýle Aviator

Pánské sluneční brýle Aviator

Jak se to stalo?

K dispozici je široká škála brýlí, které chrání oči před slunečním zářením. V dnešní době jsou brýle pro letec mezi muži velmi žádané. Model "letec" jsou lidé různých profesí s různou úrovní příjmů. Pánské voliéry jsou často nalezené ve sbírkách příslušenství nejslavnějších návrhářů takový jako Salvatore Ferragamo.

Při výrobě sklenic návrháři berou v úvahu různé chutě muže, včetně konzervativní. Proto jsou brýle "letci" vzorem omezeného stylu muže, stejně jako jeho elegance.

Módní doplněk byl vytvořen v roce 1937. Model byl vyvinut Rayem Banem pro vojenské piloty. Americký pilot John McCready se podílel na návrhu modelu brýlí. Poškozil svou vizi po neúspěšném pokusu o dosažení rekordní výšky díky jasnému slunečnímu svitu horní atmosféry. Zpočátku, model byl populární v USA se zástupci letectva, a později stal se populární s civilním obyvatelstvem.

Vlastnosti

Zvláštností tohoto modelu je, že velikost objektivu je poměrně velká ve srovnání s jinými modely, což je několikanásobně větší velikost, než velikost objímky lidského oka. Neobvyklý tvar čočky přitahuje pozornost, vypadá to jako kapka. Z vnějšku sklenic se zaobluje a pak se zužuje nos. Ti, kteří nosí letci, nemají zkušenosti s pronikáním ultrafialového světla do očí.

Brýle objektivu jsou obvykle vyráběny v jedné z následujících možností:

  • sklo se zatemněním;
  • sklo se zrcadlovým odrazem.

Dnes najdete mnoho druhů brýlí tohoto modelu v různých barvách. Takové modely brýlí pro muže mohou dokonale chránit oči, zamezit oslnění, což vám umožní vidět jasné snímky bez ohledu na povětrnostní podmínky. Takové modely jsou velmi žádané řidiči automobilů.

Zajímavé jsou také sklenice, jejichž čočky mají dioptrii. Pohodlí uchycení brýlí za uchem je dosaženo pomocí rukojetí Baynet a pružných plastových špiček. Modely mají krásné rámy, vizuálně tenké a lehké při nošení. Jsou vyrobeny z různých materiálů: titan, slitiny neobsahující nikl, plast, pryž. Takový model je obvykle vyžadován zástupci letectví.

Brýle slouží k ochraně očí před ultrafialovým světlem a vypadají velmi stylově. Čočky brýlí přenášejí ne více než 20% slunečního záření, které chrání oči před zářením na slunci. Pokud nosíte brýle po dlouhou dobu, všimnete si na obličeji nespálené kůže. To je jejich malý mínus.

Co hledat při nákupu

Při nákupu bodů je třeba věnovat pozornost tvaru čoček a jejich barvě. Faktory, které určují výběr konkrétního modelu bodů, jsou:

  • tvar tváře osoby;
  • barevné body;
  • tloušťka ráfku;
  • materiál, ze kterého je rám brýlí zhotoven;
  • barva ráfku.

Nejodolnější modely mají rám z plastu.

Doporučuje se nosit brýle pro muže s oválným tvarem obličeje, oválným typem, trojúhelníkovým tvarem a kulatým obličejem.

Muži s oválnými obličejovými brýlemi jsou schopni obejít tváře. Pro oválný typ obličeje je tvar brýlí považován za nejvhodnější. Pro osoby s trojúhelníkovým tvarem jsou vhodné brýle s tenkými okraji.

Při posuzování barvy je nutné poznamenat, že zlaté rámečky z kovu budou vyhovovat jak hnědovlasým, tak hnědovlasým vlasům. Blond muži jsou lepší koupit brýle s plastovými chrámy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky