Sluneční brýle značky

Sluneční brýle značky

Sluneční brýle jsou nezbytným doplňkem pro moderní osobu.

Jsou navrženy tak, aby chránily oči před jasným a spalujícím sluncem. V poslední době, sluneční brýle se staly dalším prvkem stylové skříně, mohou udělat obraz jemnější, přísnější, nebo naopak měkké a veselé. Je však třeba mít na paměti, že jejich hlavní funkce není dekorativní, ale ochranná.

Novinky značky

Nejnovější novinky dámských slunečních brýlí mnoha známých značek jsou odrazem půvabu, sexuality a sofistikovanosti. Výrobci se zaměřují na jedinečný design modelů, někteří se vracejí do retro stylu, jiní se věnují klasice.

Designéři se snaží vytvořit jedinečné modely, zdobit je kamínky, kubickými zirkony, kovovými ornamenty, stejně jako dělat efektní formy rámů v podobě motýlů, srdce a ženských rtů. Díky těmto brýlím může žena vždy vyniknout, ukázat jí vynikající chuť a jedinečný styl.

Nové sluneční brýle pro muže se liší od omezeného stylu, který je viditelný luxusní klasikou a moderními trendy. Správně zvolené brýle činí obraz dokonalejším, dávají silnou sebedůvěru podlahy, dělají to více mužným. Mnozí výrobci samozřejmě dodržují nejen klasiku, vyrábějí modely pro mládež, ale zaměřují pozornost například na jasné snímky a objektivy, které přitahují pohledy.

Dětské sluneční brýle se primárně vyznačují jasnějším designem. Většina modelů je navíc bezpečná, protože jsou vyrobena ze speciálního plastu, který je odolný vůči různým kmenům. Mnoho modelů pro děti má širokou gumičku, která umožňuje držet brýle a zároveň nezasahuje do dítěte.

Je třeba mít na paměti, že oči dětí jsou citlivější na ultrafialové paprsky, takže byste měli vážně zvážit výběr kvalitních modelů. Přední návrháři nabízejí zajímavé sluneční brýle s řadou rámů v podobě zvířat, květin, motýlů, aut. Tyto brýle určitě osloví vaše dítě.

Dále podrobněji zvažujeme hlavní značky slunečních brýlí, jejich vlastnosti, nové položky z nejnovějších kolekcí.

Celine

Ve slunečních brýlích francouzské značky Celine budete spokojeni iv nejteplejším dni. Hlavním rysem těchto bodů je rám. Je tlustá, původní podoby, i když má přísný vzhled a rozmanitost barev může uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Je to díky ráfku brýle se skvělým doplňkem, který dává obraz individualitu a tajemství.

Nejnovější kolekce obsahuje modely s pestrobarevnými rameny, jejichž rám je podobný motýlům, stejně jako brýle ve stylu retro s kulatými čočkami.

Při výrobě používá výrobce materiály prvotřídní třídy, které odpovídají moderním požadavkům evropských norem. Stupeň ochrany proti UV záření je 100%.

Roberto cavalli

Charakteristické rysy slunečních brýlí Roberto Cavalli jsou použití drahých a vysoce kvalitních materiálů, italského stylu, zvířecích výtisků na pažích. V nové kolekci jsou prezentovány modely brýlí s formami "kočičích očí", "vážek", stejně jako oválné a lichoběžníkové.

Luky krásných perlových odstínů jsou zdobeny krystaly Swarovski. Zvláštní výhodou této značky je, že všechny čočky brýlí mají 100% ochranu proti UV záření. Toto příslušenství nejen ochrání vaše oči, ale také učiní obraz neodolatelným.

Tom ford

Sluneční brýle značky Tom Ford se vyznačují dokonalým stylem a vynikající kvalitou.Většina výrobců vyrábí brýle v retro stylu pro muže a ženy. Nejnovější kolekce představuje modely klasického designu. Stojí za zmínku, že mnoho modelů brýlí Tom Ford je vyrobeno s polarizovanými čočkami, které chrání oči před oslněním a činí obraz jasnějším. UV ochrana je 100%.

Bulgari

Bulgari vyrábí luxusní sluneční brýle pro muže i ženy. Příslušenství pro slunce se vyznačuje luxusními šperky a sofistikovaným stylem. Výrobce používá sklo s vícevrstvým světelným filtrem, který nejenže chrání oči co nejvíce, ale také činí obraz jasnějším. Nejnovější kolekce je krásná a nádherná. Ženské modely brýlí zdobené kamínky, polodrahokamy. Na pažích okouzlující květy kovu nebo geometrických tvarů.

Pánské brýle jsou navrženy v přísné klasice, bez dalších dekorativních prvků. Neztrácí však sofistikovanost doplňků a jejich ohromující vzhled.

Versace

Sluneční brýle Versace jsou vždy zajímavým designovým řešením, které umožňuje každé ženě vytvořit individuální obraz a styl. Body se vyznačují elegantními detaily a elegantními tvary. V nové kolekci se výrobce zaměřil na retro styl. Luxusní modely s velkými čočkami jsou nyní na vrcholu popularity. Široké rukojeti jsou zdobeny logem s ozdobným vzorem z kovu a pravé kůže. UV ochrana je 100%.

Tommy hilfiger

Nejnovější kolekce slunečních brýlí Tommy Hilfiger je prezentována v nejmódnějších formách a stylech (od klasických až po retro). Výrobce vyrábí pánské, dámské a dětské modely. Hlavním rysem sklenic Tommy Hilfiger je, že jsou univerzální a vhodné pro jakékoliv oblečení, včetně sportovního oblečení. Ve výrobě se používá nejnovější technologie, která vám umožní vytvářet lehké modely různých odstínů. Dětské brýle se liší ve zvýšené odolnosti proti otřesům, které poskytují dítěti největší bezpečnost.

Miu

Sluneční brýle Italská značka Miu Miu je odrazem mládí, lehkosti a svobody. Výrobce rád experimentuje a sleduje avantgardní směr. Návrháři neustále hledají nová stylistická řešení. Proto jsou brýle této značky nazývány nové klasiky, založené na mládí a městském stylu. Příslušenství Miu Miu jsou určeny speciálně pro ty, kteří vedou aktivní životní styl a sledují nejnovější zajímavé trendy v módě.

Silueta

Silhouette vyrábí vysoce kvalitní sluneční brýle, které poskytují maximální pohodlí při jejich použití. Speciální filtr na čočkách nejenže chrání oči, ale také činí obraz jasnějším a také blokuje sluneční záři. Kromě toho výrobce používá vodoodpudivý nátěr, který zajišťuje maximální čistotu čoček. Silueta vyrábí linie pro muže a ženy. Nejnovější kolekce zdůrazňuje eleganci a dokonalý styl. Ramena na ženských modelech jsou zdobena kamínky nebo kubickými zirkony.

Adidas

Adidas představuje dvě řady slunečních brýlí - sportovní modely pro každodenní použití. Velmi oblíbené jsou sportovní brýle, které poskytují maximální pohodlí při sportu. Tyto modely nebojují, chrání před škodlivým slunečním zářením a je zde možnost výměny objektivů v závislosti na povětrnostních podmínkách. Sluneční brýle Adidas mají flexibilní ramena a těsně přiléhající design, který vám umožní dokonale sedět na tváři, nezpůsobovat nepohodlí a chránit co nejvíce před nečistotami, prachem a stříkající vodou. Můžete si vybrat brýle Adidas pro mužské, ženské i dětské modely.

Chanel

Sluneční brýle Chanel mají sofistikovaný styl a sofistikovanou eleganci. Každý model je nejen nepřekonatelnou kvalitou, ale také jedinečným designem.Výrobce používá lehké kovové rámy, italské čočky mají maximální ochranu, to vše činí solární příslušenství pohodlnějším a pohodlnějším. Designéři zdobí brýle perlami, kamínky a také koženými vložkami, řetízky a jasnými kombinacemi barev rámů. Nejnovější kolekce Chanel odráží retro styl v kombinaci s půvabem. Jedná se například o velké modely brýlí s kulatými a průsvitnými čočkami.

Hádej

Sluneční brýle Guess určené speciálně pro mladé a energické mladé lidi. Při výrobě výrobce využívá nejnovější módní trendy a inovativní technologie. Použité materiály splňují evropské normy kvality, čočky mají maximální ochranu proti UV záření. V nejnovější kolekci používají designéři kamínky, pozlacené kovové prvky pro dekoraci, stejně jako pestrobarevné rámečky, které vám umožní vybrat model pro konkrétní obrázek.

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna vyrábí klasické sluneční brýle, které se hodí pro jakýkoliv styl oblečení. Výrobce používá pro rámy jasné, syté barvy, aby byl obraz módnější. Pro sluneční brýle používají Ermenegildo Zegna polarizační čočky, které působí proti oslnění. Nejnovější kolekce slunečního příslušenství je prezentována v tenkých kovových rámech s různými barevnými odstíny čoček. Tyto modely příznivě zdůrazní vaši tvář, učiní obraz elegantním a dodají nádech umění.

Jen

Sluneční brýle Just Cavalli jsou určeny pro elegantní a sebevědomé ženy. Příslušenství přitahuje pozornost, zdůrazňuje individualitu a přitažlivost. Výrobce používá při výrobě brýlí, které splňují evropské normy kvality, moderní materiály. Čočky mohou být různých barev, zatímco mají speciální filtry, které umožňují nejen ochranu očí, ale také blokují sluneční záři. Nejnovější kolekce slunečních brýlí používá kovové vložky na tenkých obloucích a kamínkách.

Marc jacobs

Marc Jacobs zahajuje prémiové sluneční brýle. Všechny produkty této značky jsou testovány a splňují evropské normy kvality. Stojí za to zvážit, že čočky mají speciální trojrozměrný povlak, který chrání oči před ultrafialovým zářením, má antireflexní účinek a také chrání sklo před poškrábáním a poškozením. Marc Jacobs vyrábí brýle pro muže i ženy. Modely mají zajímavý design. Většina sklenic je zpravidla ve formě kapky nebo oka kočky. S Marc Jacobs doplňky pro stínování, můžete dát obraz individuality a ukázat své vynikající chuť.

Carrera

Sluneční brýle Carrera mají stylový retro design. Modely se liší ve velkém rozsahu barev pro rámy i objektivy. Výrobce používá unikátní patentovaný materiál - termoaktivní plast. Perfektně se přizpůsobí anatomii lidské tváře, je hypoalergenní, velmi trvanlivý a pohodlný materiál. Carrera používá polarizované, zrcadlené a jasné čočky, které mají maximální ochranu proti UV záření.

Ralph lauren

Sluneční brýle Ralph Lauren jsou moderním a stylovým doplňkem. Výrobce vyrábí jak ženskou, tak mužskou linii. Nová kolekce je navržena v klasickém stylu s elegantními kovovými vložkami. S brýlemi Ralph Lauren nenajdete žádné další detaily ani čáry. Tyto doplňky jsou dokonalostí klasiky a smyslem pro jedinečný styl. Čočky mají speciální ochrannou vrstvu, která chrání oči o 100%, stejně jako antireflexní a odolné proti poškrábání.

Jak odlišit originál od falešného?

Falešné sluneční brýle mohou být škodlivé.Pokud v čočkách není žádný speciální filtr, dostane se do očí velké množství ultrafialových paprsků, což přispívá k rychlému poškození rohovky, sítnice nebo čočky. Proto musíme být schopni rozlišit falešný od těchto slunečních brýlí. Zkusme to s tebou zjistit.

Většina z nás si vybírá brýle podle cenového rozpětí. Tam je také mylné přesvědčení, že dražší sluneční brýle jsou, tím lépe jsou. Bohužel tomu tak není vždy. V první řadě je třeba věnovat pozornost vysoce kvalitním objektivům, které by měly mít speciální nátěry a teprve pak na značkách, designu a podobně. Mnozí lékaři s důvěrou říkají, že je lepší dělat bez slunečních brýlí vůbec, než nosit kvalitní výrobek.

Sluneční brýle by měly splňovat následující požadavky:

  • Součástí brýlí musí být pouzdro (bez obalu), speciální hadřík na čištění brýlí, cestovní pas. Veškeré příslušenství a dokumenty musí mít logo výrobce. Ubrousek by měl být vyroben z měkkého mikrovlákna, okraje látky by se neměly odlupovat. Případ je hustý, s rytím loga společnosti (pokud je název společnosti vytištěn, je lepší tento výrobce obejít).
  • Pas by měl obsahovat všechny informace o čočkách: procento záření UV-A, UV-B, UV-C; vlnovou délku v nanometrech, které zaručují ochrannou vrstvu skla. Indikátor maximální ochrany indikuje 400 nm. Je třeba mít na paměti, že velmi tmavé brýle nezaručují ochranu očí. Dokonce i zcela transparentní čočky vám mohou poskytnout komfort na nejslunnějším slunečním dni, pokud mají speciální povlak.
  • Na vnitřní straně luky musí být uvedeny informace o evropské normě kvality (písmeno "CE"), čísle modelu, velikosti rukojeti, úrovni ochrany, zemi původu, číslování barev.
  • Kvalitní sluneční brýle musí mít certifikát kvality, takže byste se měli zeptat prodávajícího. Pokud vám to z nějakého důvodu odmítne poskytnout, měl by být nákup opuštěn, protože s největší pravděpodobností máte padělek.
  • Před nákupem, musíte vyzkoušet na brýle, zkontrolujte, jak sedí, kvalitu obrazu. Příslušenství by nemělo způsobit žádné nepohodlí. Pokud brýle dávají malý tlak na můstek nosu nebo paže jsou pro vás příliš úzké, měli byste se vzdát tohoto nákupu a vybrat si model, který vám nejlépe vyhovuje.

Správně vybrané vysoce kvalitní modelové body Vás jistě potěší v procesu používání. Můžete si také být jisti, že vaše oči zůstanou zdravé i v nejteplejším slunci.

Stylové obrázky

Fotografie ukazují sluneční brýle Bulgari. Tvar očí kočky a rafinovaná kovová ramena dělají z brýlí světlo a obraz jsou stručné. Malé květy přidávají ženskost a milost.

Fotografie ukazuje velké retro brýle, které jsou hitem této sezóny. Věnujte pozornost rámu, je to poměrně silný, kulatý tvar. Taková skla jsou vhodná pro vytvoření odvážného vzhledu mládeže.

Také jedním z trendů této sezóny jsou sluneční brýle s neobvyklým rámem v podobě srdcí nebo ženských rtů. V módě stejné čočky nepravidelného tvaru. Pomocí těchto brýlí můžete vytvořit nejodvážnější obrázky. To je skvělá volba vyniknout z davu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky