Zimní tenisky

Zimní tenisky

Vlastnosti a výhody

Zimní tenisky se stanou módní alternativou k tradičním botám a klasickým plstěným botám nebo botám z ugg, navíc se budou ohřívat tenisky s přírodní kožešinou, stejně jako zmíněné typy obuvi a dávají obraz dívky jedinečné a moderní. Hlavním rysem této obuvi je, že je v této sezoně nejmódnější a slibuje, že tak zůstane ještě několik let. Zimní tenisky jsou prezentovány ve většině známých značek a jsou plné různých tvarů a barev - od klasických černobílých až po vícebarevné modely s netradičními detaily v podobě nýtů a kovových doplňků.

Módní modely

Existuje mnoho modelů dámských zimních tenisek, lišících se barevností, výškou nástupiště, tvarem, stylem stylu a dalšími parametry. Tradiční tenisky jsou na platformě skutečné tenisky, které každý z nás musel vidět na kolemjdoucích nebo ve výlohách obchodů. Dnes však můžete najít více ženských variant zimních tenisek, například s elegantní zaoblenou špičkou a šachtou, s pěknými detaily, jako je srst „jazyky“ nebo popruhy.

Zimní tenisky nemohou mít platformu absolutně, to znamená, že jsou na ploché podešvi, pak se přirozenou srstí na tváři boty může stát jejich hlavní dekorací. Módní modely zimních tenisek by měly mít stále svou vlastní chuť - může to být pěkná pastelová barva nebo pěkný tisk, jasnější kombinace odstínů, množství nýtů, dekorativní prvky.

Modely pro děti

Zimní tenisky jsou ženské a dětinské, ženské a sportovní. Jejich volby se zdají nekonečné. Dětské klínové tenisky mají stejné výhody jako dospělí, ale volba tohoto typu obuvi by měla být prováděna opatrněji, aby byla zajištěna bezpečnost dítěte během zvláště chladného období.

Dětské tenisky mohou mít ne tak výrazný klín nebo velmi nízkou plošinu tak, že formující noha budoucí dívky nepodléhá dalšímu zatížení. Zpravidla jsou dětské zimní tenisky rozmanitější ve své škále barev, ale pokud jde o jejich velikostní rozsah, nejsou nižší než u dospělých, a proto si každá moderní dívka nebo žena mohou dovolit zvolit nejjasnější model klínových bot. Tam jsou také zimní tenisky pro velmi mladé módy. Pro děti od jednoho do pěti let se takové boty mohou podobat skutečným dospělým teniskám, ale bez klínů.

Barvy

Barevnost tohoto překvapení bot s jeho rozmanitostí: zimní tenisky jsou prosté a barevné. Používají různé materiály, například běžnou kůži s lakovanými vložkami a další doplňky ve formě zámků a spojovacích prostředků. Černé zimní tenisky se stanou základní věcí v dívčím šatníku, protože se vejdou do všech jejích obrazů, ale červená nebo modrá (a tenisky jiných barev) již vytvoří zcela nový vzhled a stanou se botami pro zvláštní příležitosti.

Pokud vezmeme v úvahu více základních modelů sportovní obuvi na klínech, pak byste měli věnovat pozornost béžovým, hnědým, šedým a dokonce i bílým zimním teniskám klasického stylu pro tuto kategorii obuvi. Tenisky s třásněmi z přírodní kožešiny dodají obrazu více ženskosti, ale s větší pravděpodobností připomínají kratší dámské sportovní boty.Tradiční zimní tenisky vypadají jinak a jsou izolovány zevnitř. Vypadají jako tenisky na klínech se širokým suchým zipem nebo bočními zipy.

Materiály

Důležitou výhodou zimních tenisek je skutečnost, že boty z pravé kůže nebo trvanlivé nubuk budou méně náchylné k namáčení a snadnější péči, na rozdíl od semišových výrobků. Samozřejmě, že na policích obchodů s obuví se pravděpodobně nenajdou zcela gumové tenisky, ale jejich lakové modely se snadno najdou. Stojí za to mít na paměti, že zimní lakované tenisky nejsou vhodné pro nošení v silném mrazu, protože výrobek z umělého materiálu může prasknout z nízké teploty vzduchu. Pro nejchladnější období roku je lepší zvolit zimní tenisky s přírodní kožešinou a přírodními materiály - kůží nebo semišem, které zajistí pohodlí a teplo, dlouhé nošení.

Co na sebe

Zimní boty jsou v šatníku velmi aktuální, protože by bylo vhodné je nosit s kabátem nebo kabátem klasického střihu as oblečením sportovní povahy. Díky své všestrannosti je tato bota naprosto lákavá a je to také nejnovější styl.

Chcete-li vypadat opravdu stylově, stojí za to správně kombinovat zimní tenisky se zbytkem oblečení. Obzvláště módní, tento typ obuvi vypadá s úzkými džíny a legíny, stejně jako pletené šaty a sukně, pod nimiž musíte nosit punčocháče s vysokou hustotou. Chcete-li dát obraz ženskosti, můžete kombinovat tenisky na klínu s lehkými krátkými šaty se sukní A-silueta, zatímco tenisky by měly být hladké nebo barevné ve stejném barevném rozsahu.

Chcete-li vytvořit šokující obraz, stojí za to si vybrat šaty nebo sukně, která je delší a ještě luxusnější, zatímco tenisky mohou být naprosto jakékoliv velikosti - s nebo bez kožešiny, prosté nebo s různými odstíny.

Pokud jde o barvu těchto bot, stojí za to dodržovat zlaté pravidlo: tón tenisky a kalhoty by měl odpovídat botám. Pokud se například dívka rozhodne nosit tmavě modré nebo černé džíny, měly by být tenisky tmavé (černé, zelené, červené, ale ne bílé) a naopak, při výběru lehké verze kalhot mohou být tenisky bílé. Jinak si vyberete špatné barvy oblečení a obuvi, riskujete vizuálně zkrátit délku nohou a dokonce zvýšíte jejich objem. Chcete-li dát ženám štíhlost, zvolte zimní tenisky bohaté tmavé barvy s vyšším klínem. Je důležité dbát na džíny (nebo kalhoty, sukně, šaty), které jsou ideální pro váš typ postavy.

Zimní tenisky jsou perfektně kombinovány s svrchním oděvem jakéhokoliv druhu - potažený kabát, kabát a dokonce i kožich. Je třeba mít na paměti, že hlavním znakem, který nelze přerušit ničím jiným, jako je jasně vyslovený sportovní oděv, jsou tenisky v jakémkoli obrazu. Naopak, zimní tenisky by měly být prakticky jedinou věcí se sportovním charakterem, jinak pojatý módní obraz může být prostě bez chuti.

Jak si vybrat zimní tenisky

Při výběru zimního modelu byste měli pečlivě zvážit volbu vnějšího a vnitřního materiálu boty, je žádoucí, aby byly přirozené nebo alespoň z takových částí. Bližší obuv si zaslouží velkou pozornost - musí být trvanlivá a vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu. Pokud mají tenisky kresbu nebo potisk, pak by kvalita laku měla být na vysoké úrovni, aby boty vydržely drsné podmínky nejchladnějšího ročního období. Povlak musí mít vodotěsný účinek.

Při výběru takových bot je důležité věnovat pozornost podešvi, která musí být mezi 2-3 cm na výšku tak, aby noha v procesu nošení nemrzla. Výška plošiny by neměla být příliš vysoká, aby se zajistilo bezpečné přenášení, zejména v mrazivých podmínkách. Podešev sportovní obuvi pro zimu by měla být pevná a neklouzavá, pryžová nebo s gumovými prvky.

Jak se starat o dámské zimní tenisky

Je nutné se o tyto boty starat denně a opatrně, aby zimní tenisky neztratily svou přitažlivost a vlastnosti. Tenisky na klínu by měly být denně očištěny od činidel a písku (stejně jako prachu a nečistot), ale sušení takových bot na baterii je zakázáno, aby se zabránilo odlupování podrážek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky