Klínové tenisky

Klínové tenisky

Boty - to je velmi důležitý prvek ženského stylového obrazu. Moderní móda nabízí ženám velký výběr různých stylů obuvi. Mezi tyto nejoblíbenější patří tenisky na klínu.

Tento typ obuvi byl původně považován za sport, ale díky aktivnímu úsilí moderních designérů a stylistů se proměnil v univerzální botu.

Vlastnosti a výhody

Hlavním rysem tenisky na klínu je možnost vytvořit mnoho stylových obrazů jen díky jednomu páru bot. Důležitým faktorem je pohodlí tenisek na klínu. Takové boty jsou velmi praktické, mohou být nošeny s různými sadami oblečení a za každého počasí, bez obětování osobního pohodlí pro krásu.
Vzhledem k tomu, že snickers mají polo-sportovní základnu, je mnohem pohodlnější je nosit než klasické boty.

Módní trendy

Dnes jsou u žen oblíbené tenisky s otevřeným a skrytým klínem. Otevřený klín je relevantní pro štíhlé dívky s dlouhýma nohama. Uzavřený klín doporučujeme pro dívky, jejichž nohy nejsou příliš dlouhé. Tento typ obuvi opticky prodlužuje a štípá ženské nohy.
Zatímco boty nebo sandály by měly být nošeny pouze v určitých obdobích roku, tenisky jsou možností demi sezóny. Z hlediska sezónnosti se tyto boty liší materiálem a úrovní oteplování. Zimní tenisky přicházejí s podšívkou, často vyrobenou z kůže nebo jiných odolných materiálů, které se nenechají studené a vlhké. Letní a jarní verze tenisek na klínech jsou vyrobeny ze semišových nebo jiných lehkých materiálů, které v teplém období nezvyšují nohy.

Letní tenisky na vysoké platformě jsou považovány za obzvláště módní, protože perfektně doplňují letní vzhled, přidávají k nim půvab a pikantnost. Tyto tenisky dokonale ladí s letními lehkými šaty a mini sukní nebo šortkami.

Materiály

Pro moderní módy, návrháři nabízejí tenisky z různých materiálů, s různými typy upevnění (krajky, elastické, velcro), s širokou paletou tisků (výšivky, kamínky, samolepky). Lehkost, sezónnost a spolehlivost závisí na materiálu, ze kterého jsou tenisky šity.

Tenisky s textilní základnou

Zvláštností této boty je lehkost a pohodlí. Tyto tenisky jsou vhodné na léto nebo na jaro, to znamená - jen pro teplou sezónu.

Kůže

Takové tenisky mohou být jak ozdobou letního stylu, tak i zimou. Vše záleží na jejich modelu: pokud mají tepelně izolovanou kouli, znamená to, že jsou šité na chladné období, pokud je kůže tenká a uvnitř není tepelná izolace, pak je to letní bota.

Suede

Snickery z takového materiálu jsou rozděleny na zimní a letní varianty. Ačkoli, jak ukazuje praxe, letní verze takových černých bot je obtížné sladit s mnoha druhy oblečení. Je lepší zvolit modely jasných barev a odstínů.

Imitace kůže

Takové tenisky se nosí stejně jako kůže, ale stojí mnohem méně než boty z přírodního materiálu.

Jak si vybrat

Snickers jsou prototypem tenisek nebo tenisek, ke kterým designéři přidali klínové paty a proměnili je v krásnou výzdobu různých obrazů. Především je třeba chápat, že takové boty nebudou v souladu s klasickým stylem oblečení a večerních šatů. Pro jiné typy oblečení si můžete bezpečně vybrat tenisky jako módní doplněk.
Vyberte si takové boty s ohledem na barevné vlastnosti oblečení.Můžete vytvářet a kontrastovat obrazy, když se boty liší od oděvů v barvě, v tomto případě je důležité zvolit správné příslušenství, musí odpovídat barvě s teniskami.

Co na sebe

Snickers lze nosit s různými oděvy. Vypadají skvěle s džíny nebo legíny, tato kombinace je důležitá pro každou sezónu. V létě, s tenisky, můžete nosit dlouhé, lehké trubkovité sukně a košile s jasnými potisky. Mini také vypadá docela jasně s snickers, pak stačí, aby se zabránilo halenky klasického střihu. Krátké džínové kraťasy a jasný top jsou dobrým řešením pro tvarování obrazu pomocí tenisek na klínové patě.

Dobře laděný s tenisky na klínu:

  • krátké sukně a sundresses;
  • džínové kraťasy s vrcholy různých délek;
  • hubené džíny nebo strečové kalhoty;
  • Legíny s tunikou;
  • volné bundy;
  • dlouhé šaty, kromě široce tekoucích sukní.

Stylové obrázky

Takový jasný detail, jako tenisky na klínech, pomáhá vytvářet velmi sofistikované a zajímavé obrazy. Chcete-li, aby váš vzhled okouzlující, přidejte další příslušenství k němu: náušnice v melodii s tenisky, šátek, tenké náramky. Nebojte se experimentovat se stylem, dokonce i ti, kteří mají nestandardní postavu. Tenisky s hubenými džíny nebo legíny, kompletní s nadýchanou košili nebo sako, dokonale štíhlé a vizuálně protáhnout postavu. Bunda je považována za nejlepší variantu pro tenisky.

Móda je věčné hledání nových stylových obrazů, tenisky na klínu se staly vrcholem tvorby nejzajímavějších z nich. Praktičnost těchto bot je důležitá, protože díky své pomoci je snadné doplnit jakýkoliv styl, stejné tenisky lze nosit s různými oděvy a pokaždé, když obdržíte jedinečné složení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky