Adidas Slip-on tenisky

Adidas Slip-on tenisky

Móda pro boty nezůstane stát, se pohybuje a vyvíjí v průběhu času, přináší nové a čerstvé nápady do světa. Designéři vyvíjejí mnoho nejrůznějších neobvyklých modelů, které bohužel nejsou vždy pohodlné. Pokud je však stále ještě možné snášet nepříjemnosti oblečení, může se nepohodlná obuv stát skutečnou katastrofou, což způsobuje nepříjemné a bolestivé pocity při chůzi a provokování tvorby kuří oka. S ohledem na všechny tyto detaily, moderní designéři se stále více snaží vytvářet boty tak pohodlné a atraktivní, jak je to možné, což by bylo v kombinaci s obrázky kalhot a některé varianty šatů.

O slipy

Slip-ons - nový trend ve světě obuvi, což je teniska bez šněrování gumovými podrážkami. Slip-ons mají dostatečně široký blok a netírají se, na rozdíl od tuhých bot, což je obzvláště důležité v horkém období, vzhledem k tomu, že nohy mohou bobtnat. Díky silné gumové podešvi, která je velmi kujná a může se dobře ohýbat, poskytují hyper-pohodlné slipony dobré odpružení asfaltem, což pomáhá snížit námahu nohou a kloubů.

Hustá tkanina, ze které je horní část vyrobena, je také dostatečně prodyšná a nevytváří nadměrné teplo pro nohy, což má příznivý vliv na jejich zdraví.

Obecně lze říci, že kluzná obuv je extrémně pozitivní a zdravá z hlediska obuvi.

O značce

Adidas je německá značka, která začala svou existenci v roce 1948. Specializací značky je tvorba sportovního oblečení a obuvi, jakož i některého sportovního vybavení. Zakladatelem společnosti je Adolf Dassler, z dopisů, jejichž název byl vytvořen.

Adidas je multifunkční korporace, která má mnoho oblastí, se kterými jsou spojeny určité druhy oděvů, obuvi a dalšího zboží. V současné době je Adidas nejoblíbenější a nejprodávanější sportovní značkou.

Funkce skluzu Adidas

Adidas skluzy kombinují řadu pozitivních aspektů, z nichž především jsou pohodlí a atraktivní vzhled. Sedí dokonale na noze a zapadají do mnoha obrazů a stylů oblečení. Při jejich tvorbě byly vyvinuty speciální nové technologie s cílem vytvořit ideální model obuvi. Podešev skluzu Adidas je vyrobena ze speciální gumy, která se také nazývá vulkanizovaná. Lemované plátno a vrch, v závislosti na modelu, mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu - ať už jsou to kůže, semišové tkaniny nebo jen textil.

Neo

Klouzačky z této řady jsou vyrobeny z hustých textilií, a to jak zvenku, tak zevnitř textilního materiálu. Ozdobený elastickými gumovými vložkami, které umožňují botě natáhnout se trochu vzhůru, což má své výhody při nasazování slipony. Silná gumová podešev je velmi pohodlná a prakticky nepostřehnutelná při chůzi. Existují různé varianty barevné varianty tohoto modelu.

Superstar

Poprvé byly tenisky této řady představeny v roce 1969 jako boty pro basketbal, ale brzy byly použity pro jiné účely. Tento model má dekor ve tvaru křižovatky dvou pruhů elastických širokých gumiček, které pevně obklopují nohu. Svršek je vyroben z neoprenového materiálu s ponožkou zdobenou přírodní pogumovanou kůží. Gumová podešev je šitá, což ji činí trvanlivější.

Originály

Tento směr multifunkční značky je kombinací nejelegantnějších a nejmodernějších modelů obuvi a oblečení pro každodenní použití.Slip-on boty tohoto modelu jsou zvláště pohodlné a mají spíše plastovou podrážku a odlitkovou stélku, která poskytuje pohodlí při chůzi. Mají atraktivní vzhled a širokou škálu modelů, které jistě zaručí, že si každý vybere stylový pár sliponů.

Prohlédněte si zajímavé modely

Slip-on tenisky jsou boty, které mají pouze jeden model, ale jsou univerzální a vhodné pro naprosto všechny. Ale nenechte se odradit a odradit, protože slipona má mnoho možností pro moderní a stylové barvy.

Důležitá je správná kombinace barev oděvů a obuvi, protože jak se říká, vždy se setkávají podle oblečení. Tým návrhářů, kteří vyvíjejí kluzáky, se proto staral o řadu variant monochromatických barev a barev s různými tisky. Zvažte ty nejoblíbenější.

Mužské modely

Pánská móda, stejně jako ženská móda, nestojí v klidu a pohybuje se vpřed, vytváří módní stylovou obuv. V této sezoně Vám představujeme nejoblíbenější modely pánských sliponů.

PARK ST SLIPON

Model z řady Neo, vyrobený z hustého modrého textilu, s potiskem ve tvaru palem. Zvláště pravda v této sezóně, protože je neuvěřitelně stylová. Díky sešité podešvi Vám budou sloužit po velmi dlouhou dobu.

Y-3 Laver

Slip-on boty tohoto modelu jsou vyrobeny z tkaniny s vložkami ze síťoviny, která umožňuje dýchání nohy. Podešev je vyrobena z pryže se speciální lineární perforací ze speciálního materiálu EVA. Vezměte stélku ze speciálního materiálu Poron, který při chůzi vytvoří odpružený efekt. Jsou možné různé barevné varianty.

Ženské modely

Mezi ženskými modely je odrůda velmi velká, protože ženy spravedlivého pohlaví jsou obzvláště náročné při výběru pohodlných a stylových bot. Pojďme se seznámit s nejoblíbenějšími ženskými modely.

Courtvantage

Tento model je vyroben z odolné tkaniny, která se nazývá plátno, a tlustá gumová podešev je sešitá, která poskytuje kluzný oděv s vysokou životností. Mají tvarovanou vložku a elastické gumové vložky, díky kterým můžete snadno vyjmout a nasadit boty. Možné jsou různé varianty provedení tohoto modelu.

ZX Flux ADV Smooth

Tento model je vyroben z neoprenové tkaniny a elastické podšívky. Mají litou stélku a speciální podešev, která pomáhá podporovat nohu. Povrchně se podobají tenisky, ale stále je tento model představitelem sbírky sliponů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky