Slingokurtka zima

Slingokurtka zima

Slingokurtki se stal skutečnou spásou pro maminky pomocí závěsu. Jsou pohodlné chůzi s dítětem za každého počasí, aniž by se vzdali pohodlné matky a šátku dětského závěsu. Však stojí za to věnovat pozornost těchto bund pro těhotné ženy, protože mohou být vynikající řešení pro několik sezón!

Vlastnosti a výhody

Mnoho matek již ocenilo výhody, které díky smyčkám získaly. Na procházkách by se tato možnost nošení dítěte hodila pouze v teplém čase, dokud návrháři nepřišli s slingovou bundou:

 • Modely se přizpůsobují speciálním ženám (těhotným ženám a slingomu);
 • V takových větrných bundách můžete chodit do -30 ° C;
 • Díky moderním výplním jsou bundy velmi teplé, lehké a větruvzdorné;
 • Vhodné pro různé varianty smyček, modely jsou také k dispozici pro opotřebení ramen;
 • Praktické bundy jsou určeny pro několik sezón (někdy - demi-sezóna a zima);
 • Slingokurtki jsou vytvořeny ve spolupráci s evropskými designéry a značkami (Švédsko, Norsko, Finsko a další), takže jsou módní, krásné, funkční, pohodlné, promyšlené a bezpečné;
 • Klasické nebo světlé barvy uspokojí každý vkus.

Náklady na takové svrchní oděvy jsou o něco vyšší než náklady na zimní bundu. Ale tak můžete výrazně ušetřit na koupi dětské kombinézy na zimu. Cena dětské bundy je někdy srovnatelná s cenou sako matky, ale za rok bude tato drahá kombinéza malá. Dětský vázač můžete nosit více než jednu sezónu: před porodem, s dítětem a potom, když dítě vyroste z praku.

Odrůdy

Každý výrobce věří, že jeho bundy jsou jedinečné, ale všechny bundy lze rozdělit do skupin podle „sady“.

2 v 1

Nejčastěji se jedná o prodloužené bundy na elastiku. Objem je větší než u běžných sak, proto mohou být neseny a během těhotenství. Pomocí šňůrky nastavte požadovanou šířku. Po narození dítěte stačí k procházkám v závěsu přidat speciální závěs. Tato vložka je často doplněna krkem pro matku a kloboukem / kapucí pro miminko.

3 v 1

Tento model je velmi oblíbený u mladých matek a těhotných žen. Bunda samotná je součástí soupravy (nejčastěji vybavena), vložky pro bříško a samostatného pro závěs. Během těhotenství se nosí s vložkou, která se rozepne a získáte pravidelnou zimní dámskou bundu. Vložka pro závěs zohledňuje velikost dítěte a zvětšuje prostor kabátu vpředu, takže matka a dítě jsou pohodlné na procházku. Speciální stahovací šňůry regulují hustotu dotek bundy na tělo.

Tento model je určen pro dlouhé prsty a šitý z praktických materiálů. Modely se liší konstrukcí závěsných vložek: konstruktéři dělají speciální řezy a kapsy tak, aby matka mohla dítě pohladit a dokonce i během chůze chodit bez rozepnutí kabátu. Pro děti dělají zvláštní podporu pro hlavu, což je zvláště důležité v prvních měsících. Z výše uvedeného je závěsná vložka vyrobena s vnitřními manžetami, někdy s kapucí, takže dítě je teplé a nefoukané.

4 v 1

Taková variace na téma "slingomamastva" nabízí opotřebení ramen. Zde na zadní straně bundy je speciální vložka se zipem, která vám umožní vložit si bundu na dítě do batohu. Současně může být kapuce pro matku srolována tak, aby dítě bylo pohodlné. Také připojen k hlavní bundě vložka pro těhotné ženy a slingovstavka nést dítě vpředu v závěsu.Ačkoliv je model zajímavý, nemá tolik fanoušků, protože není tak pohodlné a bezpečné nosit dítě na zádech během zimní procházky, jak si většina lidí myslí slingomas.

Membrána

Tyto transformátorové bundy jsou různého materiálu. Membránový plášť je vyroben z kompozitního materiálu (obvykle fleece a polyester), vyztuženého speciální vodoodpudivou impregnací. Proto je možné nosit membránový dětský vázač v chladném, vlhkém prostředí, zatímco matka a dítě vůbec nezmrznou! Objem je regulován vložkami (nejčastěji se jedná o univerzální vložku pro těhotné ženy a pro závěs) a v zákulisí můžete nosit dítě v závislosti na modelu slingokurtki jak vepředu, tak zezadu. Silueta bundy je tak jednoduchá a přímočará, že bunda se velmi podobá parku.

Přehled modelů

Podívejte se na populární slingokurtki a recenze matek o jejich funkčnosti.

Model Roxana od známé značky I Love Mum je vysoce kvalitním výkonem bundy 3 v 1 na zimu. Výplň bundy (Tinsuleit®) je téměř beztíže, což bude velmi důležité pro matky a děti, materiály chrání před vlhkostí a větrem, nestanou se drsnými před chladem, nevydávají chraplavý a nepříjemný šustění. Pro miminka obsahuje kit hrdlo láhve, které chrání krk a záda před větrem. Slingovstavka bude užitečná při nošení velmi malého dítěte v kolébce. Šité elastické stahovací šňůrky regulují objem v pase a podél dna bundy, chrání jej před foukáním, bez univerzální vložky, bunda může být nošena se širokým pásem, který vytváří přizpůsobenou siluetu a činí postavu elegantnější.

S délkou bundy 100 cm, to může být nazýváno univerzální: pro vysoké dívky, bude nad kolenem, pro zbytek - jako midi. Rukávy jsou nastavitelné na délku a kapuci lze přeměnit na límec, který chrání matčina krk. Promyšlený design hlubokých náplastných kapes uvolní ruce, můžete si vložit potřebné věci do kapsy (telefon, klíče) a neberte si kabelku. Dívky si užijí zářivou barvu podšívky bundy. Mějte na paměti, že tento model prodávají velmi rychle!

„Matka Echidna“ je dalším trendem slingokurtok s rovnou siluetou a jednoduchým střihem. Výhodou bundy jsou vysoce kvalitní materiály (speciální hypoalergenní výplň Thermofin, nepromokavý plášťový materiál) a dodatečná ochrana před větrem a chladem ve formě elastických pásů na manžetách a stahovacích šňůrkách na lemu bundy. Skluzavka se zipem, kapuce pro dítě a matku jsou pečlivě promyšlené detaily pro maximální pohodlí pro kojence a děti. Vizuálně tenká bunda odolává teplotám až do -25 ° a činí procházku příjemnější.

FrogQueen („The Frog Princess“) slingokurtki jsou oblíbené u ruských žen, takže „Helsinki“ model chytí do očí záměrně jednoduchou a přímočarou siluetou. Designéři vytvořili bundu speciálně pro ruskou zimu, s použitím Tinsulate150 výplně a tkaniny DEWSPOCIRE 7TIME, podvazek s košili a kapucí chrání dítě a matku před větrem a chladem a zároveň dává matce rychlý přístup k dítěti. Šňůrky z vnitřní strany bundy a závěsů pomáhají měnit objem teplé bundy a kontrastní světlé horizontální pruhy na úrovni hrudníku pomáhají vizuálně vyvažovat široké dno prodlouženého ramene.

Další model z této značky je vytvořen výhradně z přírodních materiálů LINEN RAY prádlo a izolace vlny, proto se nazývá - Eko vázací bunda. Impregnace přispívá k tomu, že bunda je odolná vůči větru a vlhkosti, obojky pro mámu a dítě jsou izolovány vlnovými manžetami. Sly řezané a elastické vložky umožňují nosit bundu po porodu a během těhotenství v pohodlí. Slingshow se zipem umožňuje kontrolovat závěs, dotýkat se nohou rukojeti a dokonce i krmení dítěte během chůze.

Jak si vybrat

Pokud si vyberete smyčky, pak slingokurtka bude nezbytným a úspěšným nákupem.Aby bylo možné je nosit s potěšením, je nutné přistupovat k výběru zodpovědně: koneckonců, slingokurt není jen pro matku, ale i pro dítě. Takže se musíte zaměřit na pohodlí dítěte při procházkách v této bundě:

 • Vaše aktivita a váš oblíbený způsob nošení dítěte v závěsu ovlivní výběr modelu slingo bundy. Mnoho matek nosí dítě právě před sebou, takže si vybírají transformátory 2 v 1 a 3 v 1. Pokud žijete ve vlhkém a chladném podnebí, vyberte si membránové modely.
 • Pro všechna roční období nebo jen zima? Zimní slingokurtka je nejvíce funkční a lze ji nosit většinu roku. Samozřejmě mohou být zapotřebí i lehké možnosti, ale pro pohodlí dětí si většina matek vybere. A to je správné - v chladném období jsou požadavky na kvalitu oděvů vyšší, navíc se zpracovávají z větru a vlhka a materiály jsou hypoalergenní a lehké.
 • Dětská vložka je nejdůležitější součástí kojence. Věnujte pozornost jeho designu a kvalitě. Pokud se výrobce postará o pohodlí dítěte a ochranu před chladem a foukáním? Trapézové vložky jsou považovány za nejvhodnější, umožňují nastavit hlasitost a usnadnit kontrolu dítěte na obou stranách. Zkontrolujte, zda je pro vás vhodné použít sloty v závěsu a jak pohodlné je pro dítě.

Tkanina pro slingokurtok nejčastěji volí světlé a veselé, nebo kombinuje praktické barvy. Není těžké se o ně starat, takže si vyberte svou oblíbenou barvu, která vás potěší po dlouhou dobu. Takové zimní bundy nelze nazvat nudné, protože smyčky jsou vybírány aktivními, optimistickými a energickými ženami a vědí, jak si vybrat to nejlepší a užívat si zimní procházky s dítětem!

Jak nosit dítě

Slingokurtka je speciální typ svrchního oděvu, jehož design je nejzajímavější pro budoucí a mladé matky, které si vybraly závěs. V tomto případě samotná bunda pouze útržky, chrání před chladem a větrem, ale nemá další podporu pro dítě a nemůže posílit, nahradit závěs nebo ergo-batoh pro dítě, proto při nošení slingo bundy, postupujte podle jednoduchých pravidel:

 • Šaty dítě na ulici potřebují! Zaměřte se na počasí a nezapomeňte, že v závěsu dostane teplo z těla své matky. Je lepší nosit dítě ve 2 vrstvách: vedle bavlněného prádla a plenek, stejně jako obleku nebo kombinézy pro teplo. Pokud to porovnáte se způsobem, jakým je dítě oblečeno venku v zimní kombinéze, je to doslova o něco jednodušší. Dbejte na to, aby byl vrchní kryt teplý.
 • Oblékněte se, pak se otočte s prakem a zařaďte do něj miminko, nahoře položte závěsný polštář. Dítě by mělo být pohodlné, závěs by jej měl držet ve svislé poloze a poskytovat dostatečnou oporu zádům a hlavě. Věnujte pozornost tomu, jak jsou slingokurtka a její manžety připevněny k tělu dítěte: neměly by být příliš těsné nebo příliš volné. Čepice na hlavě dítěte by měla pevně sedět tak, aby uši byly zavřené před větrem. Krk a záda dítěte by měly být chráněny před foukáním.
 • Nyní jste připraveni na příjemnou procházku! Děti milují prak, protože tímto způsobem poznávají svět, stále se cítí v teple a bezpečí vedle své matky. A pro matky je mnohem snazší plánovat procházky a východy, vést aktivní životní styl a účastnit se setkání a akcí s dítětem. Proto zimní slingokurtka - skvělé řešení pro všechny aktivní maminky!
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky