Saline Scrub pro pokožku hlavy

Saline Scrub pro pokožku hlavy

Drhnutí je populární postup, bez kterého je obtížné řídit vaši osobní péči. Ale holky jen zřídka používají křoviny na čištění pokožky hlavy. To je v zásadě špatné, protože řádně zvolený křoviny pomůže nejen vyčistit pokožku a zbavit se lupů, ale také vyčistit vlasové hřídele, čímž urychlí růst vlasů.

Co je to?

Dobré soli křoviny je nejlepší pro čištění hlavy. Zde malé částice soli působí jako pevné čisticí částice. Odstraňují nahromaděné nečistoty a mrtvé buňky z kůže.

Pro vytvoření solného křoviny můžete použít jak mořskou sůl, tak pravidelné vaření. Ale v případě druhé, ne příliš jemné soli. Malé částice se budou příliš rychle rozpouštět a nebudou mít požadovaný čisticí účinek.

7 foto

Jaké je použití

Solný křoviny je nástroj, o kterém ne každý ví. Ale ti, kteří si to sami vyzkoušeli, potvrzují účinnost této směsi a zanechávají na výrobku většinou pozitivní recenze. Křoviny na vlasy a pokožku hlavy ze soli vám umožní vyrovnat se s mnoha problémy doma. Především očistí epidermis nežádoucích nebo zrohovatěných buněk.

Také tento produkt pomáhá čistit póry na hlavě a tím zlepšuje krevní oběh. Díky tomu začnou vlasy rychleji růst. Pletené smyčky tlusté, silné a lesklé.

Čisticí prostředek s velkými částicemi pomáhá čistit vlasy od nejrůznějších chemických zbytků. Tento čistící přípravek jemně propláchne nahromaděné zbytky kosmetiky z vlasových prutů, takže pokud jste použili šampon, balzám nebo masku, která se vám nevejde, pak vám právě takový peeling pomůže vrátit se do vlasů.

Vzhledem k tomu, že póry jsou čištěny, vaše kadeře začínají růst rychleji. To je také důležitá výhoda.

Solné křoviny jsou velmi jednoduché ve svém složení, takže pokud nemůžete najít správnou možnost na policích svých obchodů, nebo jen dáváte přednost přírodní kosmetice, můžete je vždy vařit přímo doma.

Populární recepty

Základem solného křoviny je samozřejmě sůl. Jak již bylo zmíněno, může být jak mořské, tak vaření. Může však doplňovat i jiné čisticí částice. Například, cukr, jemně mletá semena, kávová sedlina nebo jedlá soda.

Další čisticí částice zvyšují účinek. Nejlepší je zvolit sůl a cukr, protože na rozdíl od drcených semen nebo kávy se snadno rozpouštějí pod vlivem teplé vody. Takže nemusíte přemýšlet o tom, jak je umýt.

Pojďme se podívat na několik populárních receptů a zjistit, jak si vybrat křoviny pro váš typ vlasů a stávající problémy.

S hlínou

Máte-li mastnou pokožku hlavy, pak budete mít prospěch z křoviny s modrou hlínou. Nachází se v mnoha lékárnách a kosmetických obchodech. Jílová báze je doplněna hrubou solí. Pro dvě lžíce hlíny budete potřebovat šest lžíce soli. Suchá směs se nalije malým množstvím vody.

Směs na konci by měla být dostatečně tlustá, aby nedocházelo k úniku z vlasů. Masážní pohyby aplikujte na pokožku hlavy. Aby kompozice měla požadovaný účinek, musí být drh udržován na hlavě alespoň deset minut před mytím.

S máslem

Slaný peeling doplněný olejem bude užitečný pro kůži. Nejlepší je zvolit olivový olej, i když v případě potřeby může být nahrazen kokosem nebo lopuchem.

Ve stejné směsi se přidá lžíce medu a brandy, stejně jako žloutek jednoho vejce. Všechny tyto složky je třeba míchat do hladka a aplikovat na hlavu, šířit ji přes kůži masážními pohyby. Tento křoviny vyživuje vlasy, takže to bude skutečná spása pro vaše kadeře v zimní sezóně.

Pro růst

Jak již bylo zmíněno, solné křoviny pomáhají urychlit růst vlasů. K tomu je třeba připravit speciální složení. Není vhodný pro všechny dívky. Je přísně nedoporučuje pro ty, kteří mají velmi citlivou pokožku.

Pro tento peeling budete muset smíchat třetinu sklenice soli se dvěma polévkovými lžícemi mletého pepře a skořice. Získanou suchou směs zřeďte olejem, který máte. Drh se aplikuje na vlasy s masážními pohyby. Pokud vám začne způsobovat nepříjemné pocity, musíte je okamžitě vyprat. Tyto nepříjemné pocity se můžete zbavit pomocí bylinných odvarů.

Po několika týdnech užívání si všimnete, že vaše kadeře jsou delší a silnější. A skořice také poskytne příjemnou vůni, která s vámi zůstane dostatečně dlouho.

Cukr a sůl

Populární prací prostředek je směs cukru a soli. Tuto směs přidejte základním olejem a naneste na hlavu. Tento jednoduchý recept může být trochu složitější. Přidejte směs jedlého nebo kosmetického oleje (například hroznového, olivového, mandlového nebo broskvového). V tomto případě bude nástroj efektivnější. Kromě toho olej zjemní působení abrazivních částic a kůže se tak nepoškrábe.

Můžete také zkusit zředit směs soli a cukru jakýmkoliv šamponem, který používáte. Tento kartáč se používá téměř jako šampon a dlouho se nedrží.

Kefír

Konečně stojí za zmínku nejkrásnější křoviny. Je vhodný pro citlivou pokožku hlavy a křehké vlasy. Recept není vůbec komplikovaný - přidejte stolní sůl a cukr s kefírem nebo jakýmkoliv jiným produktem z fermentovaného mléka. Hmota se projeví spíše hustě a jemně. Tato kompozice bude čistit kůži, ale bude to dělat co nejpřesněji. A kefír také vyživuje vlasy, takže je silnější, silnější a živější jen v několika málo aplikacích.

Nejdůležitější věc, kterou je třeba pamatovat, je použití solných křovin - suší pokožku. Proto je nežádoucí používat tuto kosmetiku příliš často. Limit jednou nebo dvakrát týdně. Cyklus čištění hlavy solnými křovinami by měl být omezen na dva měsíce. Pokud je používáte déle, poškodí vás to.

Ale s racionálním použitím takových čistících prostředků, opravdu zlepšíte své vlasy, zbavíte se lupů a vaše pokožka hlavy bude dobře upravená a nebude náchylná k odlupování.

A teď video - recepty soli křoviny pro pokožku hlavy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky