Křoviny pro pokožku hlavy Natura Siberica

Křoviny pro pokožku hlavy Natura Siberica

Co jsou křoviny pro pokožku hlavy? Jejich použití je téměř stejné jako u obličejových křovin - hluboké čištění kůže. Někdo si myslí, že tento lék je potřebný pouze pro lidi s lupy nebo pro mastnou pokožku hlavy, ale to v žádném případě není. Je užitečné, aby každý čas používal takový kartáč.

Natura Siberica právě vyvinula křoví rakytník řešetlákový pro skalp pod značkou Oblepikha Siberica Professional. Vzhledem k tomu, že organizace sama striktně odkazuje na složení výrobku, není pochyb o tom, že složení křoviny je přirozené. Uvidíme, co je.

Vlastnosti

 • Hluboce a důkladně čistí pokožku hlavy;
 • Stimulace vlasových folikulů a růst vlasů;
 • Nezpůsobuje lupy;
 • Dělá vaše kořeny silné a silné.

Tento lék je jedinečný, protože má trojitý efekt. To není jen čistí pokožku hlavy, ale také působí na vlasové folikuly, takže vlasy nevypadne, ovlivňuje, jak mazové žlázy fungují a zbavuje vás lupů.

Výživové vitamíny a aminokyseliny mají regenerační účinek. Přidání marockého oleje a rakytníkového oleje z Altajského moře ovlivňuje tvorbu keratinu, který vlasům dodává lesk a sílu. Divoká máta ze Sibiře, měsíčku a červených bobulí Jakut poskytují zdravé kořeny.

Složení neobsahuje žádné minerální oleje a parabeny. Objem křoviny je 200 mililitrů. Lze použít pro mastné, normální a suché vlasy.

Silné a slabé stránky

Nejprve si povězme o profesionálech:

 • Kompozice je bohatá na užitečné extrakty a přírodní oleje;
 • Delicious, jasný vůně rakytníku;
 • Světlé obaly přitahují pozornost a zlepšují náladu;
 • Prací částice jsou velmi vhodné pro jemné čištění pokožky - jsou poměrně tvrdé, ale ne poškrábané.

Ale každý výrobek má samozřejmě své nevýhody. V křoviny z rakytníku řeckého jsou:

 • Není příliš vhodné aplikovat na pokožku hlavy u lidí s dlouhými vlasy. Drh začíná padat na vlasy a je velmi obtížné je omýt;
 • To je docela těžce utracené, ale záleží na tom, jak často ho používáte a kolik. Využívání velkého množství několikrát týdně je dost dlouho;
 • Pokud použijete spoustu peněz najednou, stane se spleteným ve vlasech, zejména pokud je dlouhá.

Aplikace

Gelová konzistence křoviny by měla být aplikována na mokré vlasy před umytím vlasů. Hlavním trikem není namazat ho na vlasy, a to na kůži. To je pečlivý proces a látky je třeba brát docela dost. Nevypadá jako přírodní drsný prášek, takže by se měl aplikovat postupně na pokožku hlavy.

Po tom, to stojí za to dát trochu vody, ale nemyjte křoviny úplně, ale jen pěna to trochu a začít masáž. Je lepší masírovat alespoň tři minuty, aby byl alespoň nějaký účinek. Pak byste si měli vlasy důkladně umýt šamponem - dvě mýdla jsou obvykle dostačující na to, aby se z nich vymyje. Nejdříve byste si neměli umýt vlasy a pak je vydrhnout, jinak budou částice praní uvíznuté ve vlasech a nebude tak snadné je umýt.

Pokud vás pokožka hlavy neobtěžuje, je lepší používat křovinu ne více než jednou týdně. Ale pokud máte problémy s lupy a vlasy vypadnou, pak byste měli používat častěji - asi dvakrát nebo třikrát týdně.

Recenze

Recenze tohoto produktu jsou velmi odlišné. Každému se cena líbila, protože je to první křovina na čištění pokožky hlavy, kterou si může dovolit člověk s jakýmkoliv bohatstvím. Dobré recenze jsou také o složení a vůni - konec konců, Natura Siberika dělá vše z přírodních surovin.

Samostatným bodem nespokojenosti je, že částice křoviny jsou ve vlasech zmatené. Je těžké se zde dohadovat - pro lidi s dlouhými vlasy může být obtížné aplikovat produkt na pokožku hlavy, aniž by se dotkl vlasů. To může být velmi namáhavý a únavný úkol. Proto, aby byl váš život snazší, měli byste ještě před mytím vlasů aplikovat křoviny.

Ostatní kupci jsou velmi spokojeni a všimněte si, že nežádoucí vrstva byla odstraněna z pokožky hlavy a vlasy na kořenech jsou zvednuty a jasně se stávají objemnými a světlými. Skalp není pevně dotažen a není přehnaný. Někdo dokonce přirovnal použití křoviny s SPA procedurami.

Ti, kteří používají tento produkt, také říkají, že byste jej neměli aplikovat na barvené vlasy, alespoň v prvních týdnech. Vzhledem k tomu, použití křoviny je více mytí barvy.

Několik kupujících poznamenal, že po použití tohoto křoviny, jejich vlasy začaly vypadat čistší a nemusí být často umýt.

Všichni, kteří tento nástroj vyzkoušeli, se shodují na jedné věci - jeho aplikace je poměrně dlouhá a měli byste mít trpělivost dělat vše správně. Jen někdo má rád takovou pomalou aplikaci a masáže a obtěžuje někoho.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky