Scrub riche

Scrub riche

Riche Scrub je efekt WOW, který jste hledali svou pleť tak dlouho. Osvěžující aroma kávy, absolutní hydratace, eliminace různých strií v problémových oblastech je jen malý zlomek toho, co dokáže super lék od ruského výrobce. Na oknech specializovaných prodejen jsou bohaté sbírky s nádechem čokolády, kokosu, ale zvláštní pozornost si zaslouží drsná káva značky Riche. Není to jen zdroj dokonalého stavu těla a pokožky, ale také energie, která se nabíjí po celý den.

Vlastnosti a funkce

Recenze spokojených majitelů zázračného křoviny Riche si navzájem pozitivně konkurovaly o výhodách takového nástroje. Je 100% organický. Jeho hlavním úkolem je úplné odstranění mrtvé vrstvy horní epidermis. Je to on, kdo zabraňuje dýchání a normálnímu fungování kůže.

Kosmetika vám bude vyhovovat v případě, že je třeba vyčistit ucpané póry. Ošetření s krovinovým kartáčem jsou užitečné, pokud máte mastnou pleť nebo jsou náchylné k tuku. Část kofeinu může účinně rozšířit krevní cévy a rozptýlit krev. Tím se urychlí metabolické procesy, což znamená, že tuk bude rychlejší.

V boji proti celulitidě nenajdete nejlepší nástroj? Ruská značka Riche je připravena představit tento vynález v kosmetickém průmyslu. S jeho pomocí bude snazší řešit jakékoli problémy spojené s nadbytkem tuku, strie, například po těhotenství.

Zvláštností kofeinové kosmetiky je schopnost dokonale maskovat pigmentové skvrny, malé jizvy nebo stopy po popáleninách. Procesy regenerace se také vyskytují s křovinami a všechny poškozené oblasti se zdají být „odfouknuty“ větrem. Pokožka se stává měkkou, jemnou, elastickou, kterou si všimnete nejen vy, ale i váš společník. Celé složení vitamínů obsažených v křoviny "funguje" o 100%, nasycení dermis nezbytným přísunem stopových prvků, minerálů atd.

Akce

Jak si všimli ti, kteří již využili všech vlastností křoviny z kávy, poznamenávají si, jak je to skvělé:

  • bojuje proti celulitidě a striím, stejně jako jejich znamení;

  • pozoruhodně odstraňuje toxiny, přebytečnou tekutinu z těla;

  • vyrovnává strukturu kůže, vrací její přirozenou barvu a lesk;

  • dává „nové“ hmatové vjemy hladké, rovnoměrné, jemné pokožce;

  • odlupuje odumřelé kůže, čistí a obnovuje dermis;

  • eliminuje různé druhy znečištění, příznaky potu, přebytečný kožní maz.

Spolu s takovým lékem si dáte nejlepší lázeňský postup, aniž byste opustili svůj domov. Vám bude závidět mnoho dívek, které tráví báječné peníze na masáž, relaxační procedury, drahé dovážené krémy. Zdravý tón pleti může být vrácen během několika dnů a potěšení z "relace" kávy bude dosaženo od 2 do 3 krát denně.

Vaším cílem je zlepšit pružnost pokožky? Udělej si její elastické tkaniny a váš blahobyt - vynikající.

Způsob použití

Poměrně jednoduchý způsob použití křoviny vám umožňuje provádět takovéto manipulace doma. Vše, co potřebujete, je použít křoviny na dušené zpět. Vezměte si koupel nebo horkou sprchu, abyste rozšířili póry. Z toho bude účinek kávy mnohem lepší. Rub směs kávy musí být kruhové pohyby. U problémových oblastí je třeba věnovat více pozornosti například zabalení břicha, pasu, boků, paží atd. S dalším potravinovým filmem.

Pokud držíte tělo pod hustou vrstvou křoviny po dobu 10-15 minut, dochází k intenzivnímu působení jeho složek. Po uplynutí této doby látku omyjte teplou vodou a pokožku osušte ručníkem.

Složení

Složení kávových křovin jsou opravdu královskými ingrediencemi, díky nimž bude vaše pleť měkká, sametová. Poplatek za kávová zrna Robusta premium bez chemikálií a škodlivých přísad. S jejich pomocí jsou buňky odumřelé kůže účinně exfoliovány. Nejdražší jojoba základního oleje hydratuje a vyživuje dermis, zmírňuje zánět různých etymologií. Stimuluje také regeneraci epiteliálních buněk, hojí praskliny, řezy.

Ale himalájská růžová sůl dokonale obnovuje tělo a omlazuje pokožku. Tato složka je účinná při léčbě akné, různých druhů zánětů mazových žláz. Sůl může "vytáhnout" toxiny z epidermis, skvěle loupat. Spolu s kávou, himalájskými "krystaly" bojují proti celulitidě a striím.

Jako součást křoviny z Riche přítomný makadamský olej a avokádo. Dlouho byli nejlepšími "společníky" krásy a mládí. Jejich hlavním úkolem je získat pružnou pokožku, vyrovnat její reliéf. Kromě toho složení křoviny - nejlepší ochrana pro vaše tělo před nepříznivými účinky, předčasné stárnutí a vädnutí dermis.

Přírodní ingredience kávových křoviny jsou schopny řídit jednu s jednou příchutí. To není jen další marketingové kampaně marketingu, je to opravdu účinný nástroj v boji proti celulitidě a problém kůže. Už nemusíte snižovat peníze na drahá lázeňská centra, protože můžete omladit doma!

Pach křoviny je na rozdíl od jiných. Nenecháte pocit, že držíte šálek prvotřídní kávy. S nákupem jednoho balení o hmotnosti 250 g se můžete již uklidnit o stavu kůže, který vás ruší. Jeden týden postačí vidět první výsledky vašich postupů. Kůže na očích se začne měnit, stane se sametovou, něžnou, méně mastnou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky