Protřepává proti zarostlým vlasům

Protřepává proti zarostlým vlasům

Velmi brzy v létě přijde do naší země, a jak se říká, je nutné se na ni připravit v zimě. Ještě předtím, než se sníh na zemi rozplyne, se dívky již začínají starat o svou postavu a usilovně následovat tělo. Okamžik, kdy je vždy věnována zvláštní pozornost - hladká a krásná kůže bez přebytečných vlasů.

8 foto

Epilace je postup, který je známo každé dívce. Někdo raději využívá služeb salónních specialistů, někdo ho tráví doma, ale ve skutečnosti, v jiném případě může být takový problém jako zarostlé vlasy. Proč se to děje?

Důvody

Hlavním důvodem je zpravidla skutečnost, že holení nebo alternativní odstraňování chloupků bylo prováděno s určitými nepravidelnostmi, během kterých se část chlupů zlomila nebo ohnula. Po nějaké době začnou tyto chlupy růst a jejich trajektorie může směřovat pod kůži.

Oblasti, které jsou předmětem tohoto problému, jsou části těla s pevnými vlasy. Zarostlé vlasy mohou rušit jak ženy, tak muže, liší se pouze lokality. Zástupci spravedlivého pohlaví mají oblast bikin, podpaží a nohou (blíže k nohám) a silný má bradu a krk.

Jak rozpoznat?

Pokud zjistíte, malé, osamělé zčervenání kůže, malé vředy, vředy nebo hrboly v místech s tvrdými vlasy, které jste nedávno oříznuté nebo epilate, s největší pravděpodobností to je zarostlé vlasy.

Když stisknete zanícené krbu, budete cítit velmi bolestivé pocity a budou pokračovat, dokud nebude zdroj odstraněn.

Jak se zbavit?

Existuje několik možností, na které se můžete uchýlit.

Samozřejmě je nejlepší svěřit problém specialistovi. Pokud se budete potýkat s zarostlými chlupy často, pomůže jim zbavit se na dlouhou dobu laserová terapie. Tato metoda má dlouhodobý účinek a jako hlavní plus - nepoškozuje vlasovou strukturu, což znamená, že nemůže růst pod kůží a způsobit ústup.

Další podobnou metodou je fotoepilace. S tímto přístupem jsou vlasy vystaveny teplu. Ničí vlasové folikuly. Dokonce i jedno sezení je velmi účinné, ale proces může být bolestivý, zejména v intimních částech těla.

Existují méně radikální metody. V salonu můžete nabídnout speciální nástroje, které jemně pomáhají vyrovnat se s prací s přebytečnými vlasy. Mnozí používají značkové výrobky Saona díky vysoké kvalitě a přírodním složkám ve složení, které nezpůsobují podráždění.

Samozřejmě, ne každý chce běžet s zarostlými vlasy na kosmetiku, zejména pokud se jedná o problém, se kterým se setkáváme v oblasti bikin. Je to trapná osoba? Snažte se odstranit vlasy doma pinzetou nebo jehlami.

Nejdůležitější je, že se všemi vašimi manipulacemi nenosíte infekci a situaci nezhoršíte. Jednoduchým pravidlům se tomu vyhnete:

  1. Před zákrokem pokožku důkladně parte.
  2. Pomocí tvrdého žínku nebo drhnout, dobře otřete kůži, která se nachází vedle léze. Po této masáži vaše pokožka výrazně změkne, krevní oběh se zlepší a to vám pomůže rychle se vypořádat s vlasy.
  3. Nezapomeňte ošetřit pokožku antiseptikem. Pro tento dokonalý alkohol, jód, nebo alespoň antiseptikum, které používáte pro mytí rukou. Nejdůležitější je vyčistit povrch kůže.
  4. Dále zpracovejte nástroj, kterým plánujete tuto menší operaci. Můžete použít nejen antiseptické, ale také oheň.Držte pinzetu nebo jehlu několik vteřin nad hořákem na vařiči. Když nástroj vychladne, nefoukejte na něj, počkejte.
  5. Dále musíte jemně vypáčit vlasy ve směru jejího růstu a odstranit je.
  6. Po skončení obřadu znovu ošetřete pokožku antiseptikem.

Pokud všechny výše uvedené metody nejsou vaší metodou a chcete zkusit něco méně radikálního, zkuste použít křoviny proti zarostlým vlasům.

Jednou z nejčastějších možností je solný křoviny. Je ideální pro nohy. Částice by měly být malé, dost dva nebo tři lžíce. Smíchejte je s hydratačním olejem (olivovým nebo broskvovým). Sůl by měla být krémová, nenechávejte hrudkovité příliš tvrdé částice, mohou poškodit pokožku. Naneste výsledný roztok je nejlepší během sprchy, když je kůže trochu horká, a pak určitě aplikujte hydratační krém nebo mastný krém.

Podobná metoda je cukru nebo křoviny. Tyto verze se týkají nejen nohou, ale i celého těla. Káva má další tonic anti-celulitida účinek, tak tento křoviny je často aplikován v stehnech, břiše a bočně. I když nejsou žádné zvláštní vlasy. Kromě všeho - příjemná vůně, která zůstává na kůži po dlouhou dobu.

Učinit tento nástroj snadný, hlavní věc je nepoužívat instantní kávu a mleté ​​fazole. Z kávy, která zůstala na dně šálku, udělejte malé množství křoviny a naneste ji v tenké vrstvě na povrch těla. Směs lehce otřete do pokožky a samotné pevné látky vykonávají svou práci.

Další možnost s hustými částicemi, které můžete vařit doma - kmín nebo mák. Malá černá zrna dokonale čistí pokožku, jen dávejte pozor, abyste na obličej neumývali. Závoj je tenčí a snadněji poškozitelný, ale na obličeji nechcete malé jizvy.

Další možné skladby, které lze často slyšet dobré recenze - Toto drhne aspirin nebo na základě bodyaga. Tyto prostředky navíc zmírňují zánět a jsou poměrně jednoduché na přípravu.

Nikdo vám nezakazuje měnit řešení a metody, zvolit nejlepší způsob, který vám vyhovuje osobně. Je možné, že různé recepty budou účinné pro bikiny, podpaží a nohy. Vyzkoušejte, podívejte se a buďte krásná!

Jak si udělat jemné peeling vlastníma rukama, který vám pomůže s problémem zarostlých vlasů, viz další program.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky