Hot Body Fitness Scrub od firmy Floresan

Hot Body Fitness Scrub od firmy Floresan

V boji proti celulitidě jsou téměř všechny prostředky dobré, pokud hovoříme o kosmetických výrobcích průmyslové nebo vlastní výroby. Hot Body Body Scrub jednou získal srdce domácích krás a stal se jedním z nejúčinnějších rozpočtových metod v boji proti "pomerančové kůře" na stehnech a hýždích.

Stojí za zmínku, že žádný jediný lék se nezbaví nerovného povrchu epidermy bez komplexu správné výživy, konzumace dostatečného množství vody a sportu. Pouze integrovaný přístup k problému celulitidy jej pomůže vyřešit a zachránit ženu před nevzhlednou „krustou“. Nesmíme zapomenout na ženskou fyziologii a že celulitida je známkou normální tělesné funkce a produkce ženských pohlavních hormonů - estrogenů, bez kterých si nedokážeme představit náš plný život.

Kosmetické značky v boji za krásu a estetiku neustále vytvářejí nové prostředky pro regeneraci, tonizaci, čištění a vyživování pokožky těla. Jedním z takových prostředků byl horký anticelulitidový Fitness Body od Floresan - prostředek ruské značky.

Vlastnosti

Společnost prodává více než 500 položek kosmetických výrobků, včetně sprchových a vanových gelů, dětské řady, série pro muže, opalovacích krémů a gelů, ale nejoblíbenější je drhnutí z celulitidy. Již více než 15 let působí na trhu kosmetiky a neztrácí hybnost, naopak jeho popularita roste každým rokem.

Recenze produktů lze nalézt na každém ženském portálu na internetu, dámy jakéhokoli věku mluví obdivně o produktu jako o účinném domácím způsobu, jak se vypořádat s nataženou, nerovnoměrnou, ochablou, životem zbavenou pokožkou.

Složení

V centru Fitness Body Body Scrub je esenciální olej z červené papriky - jedna z nejúčinnějších složek hubnutí. Paprika je často používána v potravinách mezi těmi, kteří chtějí rychle zhubnout; použít ji jako koření - tato metoda je bezpečná a užitečná. Faktem je, že v jeho složení je kapsaicin - prvek, který potlačuje touhu po jídle a následně vede ke snížení hmotnosti snížením příjmu kalorií.

Shop kosmetický výrobek - křoviny na základě červené papriky Fitness tělo bude dobrým pomocníkem při péči o pokožku vnějšího těla; červená paprika ve svém složení je cítit po první minutě aplikace přípravku na epidermis.

Dalším účastníkem horkého křoviny je skořicový éterický olej, prvek, který tónuje kůži a činí ji plnou silou. Duet se skořicí a červenou paprikou zvyšuje průtok krve pod kůží, stimuluje vznik nových buněk, zatímco abrazivní částice odstraňují staré buňky z povrchu epidermy.

Kofein ve směsi působí jako hlavní antioxidant - neutralizuje volné radikály a zvyšuje metabolické procesy v tukových buňkách. Řasy mají omlazující účinek - tón ​​a vyživují pokožku.

Aplikace

  • Horký peeling z celulitidy z „Floresan“ se doporučuje používat maximálně 3krát týdně v problémových oblastech těla;
  • Nanášejte kartáč správně na dříve očištěnou pokožku tak, aby produkt pracoval v plné síle;
  • Po aplikaci masírujte pokožku: abrazivní prvky odstraní vrstvu mrtvých buněk, složky kávy a řas zajistí, že kůže bude pružná a hladká, skořice a pepřový olej zahřejí pokožku a zvýší krevní oběh;
  • Výrobce doporučuje používat horký kartáč výhradně na problémové oblasti: hýždě, stehna, břicho, aby nedošlo ke zranění „zdravých“ zón.Jako prevenci vzniku „pomerančové“ slupky můžete na určitých místech těla použít domácí křoviny.
  • Měla by být připravena na mírný pocit pálení v oblasti aplikace a po zahájení silného „lepení“ okamžitě omyjte kompozici studenou vodou;
  • Po použití křoviny Fitness Body, sprchujte studenou vodou nebo si vezměte kontrastní sprchu - to umožní pleti zůstat déle.

Další produkty “Floresan” \ t

Integrovaný přístup k boji proti celulitidě vám umožní přenést kůži do tónu a dát jí tónovaný vzhled. Dalším lékem k boji s nevzhlednou „krustou“ je domácí „Floresanský“ zábal. Gelová textura masky pro tělo umožňuje snadno aplikovat produkt a efekt někdy převyšuje očekávání. "Floresan" Ice Wrap recenze jsou impozantní: ženy porovnat zábal cestovat do Antarktidy, to stane se tak zima, aby oddělené části těla, a je doporučeno zásobit s ponožkami nebo horkou vodou.

Balicí prostředek obsahuje vysoké koncentrace mentolu a máty, které mají společně chladicí účinek: krev a jiná tekutina jsou „odlévány“ z podkožní tukové vrstvy. Doporučuje se používat prostředky k boji proti celulitidě po kosmetických přípravcích s kontrastním kontrastem, které dodávají pleti různorodost a v důsledku toho výraznější účinek.

Dalším lídrem v produktech řady proti celulitidě „Floresan“ je horký olej, který se aplikuje na očištěnou pleť lehkými masážními pohyby. Olej na bázi skořice a červené papriky je ideální pro vlastní masáž a pomůže v boji proti otravné "krustě" na hýždě.

Recenze

Linie „Floresan“ proti celulitidě je rozpočtem ve své cenové kategorii, ale velmi efektivní při řešení naléhavého problému. Recenze na webu chválí ruskou sérii značek za její funkčnost, ale každý uživatel kosmetických přípravků doporučuje kombinovat křoviny s vyváženou stravou a sportovní či jinou fyzickou aktivitou.

Je překvapující, že téměř každá žena má celulitidu - a to je normální, liší se pouze její stádium. Aby se nevypadalo jako „sušené meruňky“, doporučuje se používat externí kosmetiku - pomocníky a nezapomínat na zdravý životní styl bez škodlivých zbytků potravin.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky