Scrub garnier

Scrub garnier

Každá žena chce být krásná a přitažlivá, takže všechny poctivé sexy hledají nejrůznější způsoby péče o pleť, které mohou o svém majiteli hodně říct. Zdraví kůže závisí do značné míry nejen na životním stylu, ale také na tom, jakou péči dostávají. Jeden z nejběžnějších produktů péče o pleť je považován za křoviny. Společnost Garnier je významným zástupcem při výrobě různých čisticích a exfoliačních produktů.

Vlastnosti a výhody

Lidská epidermis se skládá z několika vrstev, jejichž horní část je neustále aktualizována a dodává obličeji svěží vzhled. Aby proces aktualizace probíhal mnohem rychleji, kosmetologové neustále přicházejí s inovativními produkty péče. Scrub je považován za jeden z nejdostupnějších způsobů, jak aktualizovat epidermis, což lze provést doma. Vzhledem ke speciálním hrubým částicím ve smetaně nebo gelu se odstraní zastaralé a mrtvé buňky.

Aktualizace horních vrstev by měla probíhat pravidelně, aby spodní vrstvy lépe absorbovaly živiny. Pro každý typ pokožky má svůj vlastní typ pečovatelských výrobků. Mastná a smíšená pleť potřebuje matování a odstranění mastného lesku. Pokud není odstraněn, mohou se objevit záněty různých typů, které je obtížné bojovat.

Suchá pokožka potřebuje hydratační. Je velmi důležité, aby drh pro tento typ nevysušoval nebo nedotahoval. Suchá kůže je náchylnější k časnému výskytu vrásek, takže všechny prostředky péče o ně by měly být hydratačním účinkem.

Jakýkoliv typ epidermis může mít zvětšené póry, které se velmi rychle ucpou. Křoviny také pomáhají čistit a úzké póry a šetří obličej před nepříjemnými černými body.

K obleku

Mnoho dívek věří, že jejich kůže je dokonalá a naprosto nepotřebuje další čištění pomocí křoviny. Samozřejmě, že vnější může být opravdu dokonalá a nemá známky nedokonalosti. Ale ať už je kůže jakákoliv, její horní vrstva je neustále aktualizována.

Kůže mladých dívek by měla být obnovena přirozeným způsobem, a kosmetologové doporučují používat křoviny od věku dvaceti let. V této fázi můžete již pomoci kůži a urychlit proces aktualizace epidermis. Kůže je však stále mladá, takže drhnout by měl být co nejjemnější a nejsvětlejší, bez hrubých čisticích částic.

Většina kartáčků Garnier je navržena speciálně pro mladou pleť, takže jsou pro ni bezpečné. Epidermis asimiluje živiny a vitamíny mnohem lépe, proto má mnoho křoviny této značky složení vitamínů. Takže drh nejen čistí pokožku, ale také umožňuje její použití s ​​vhodnými látkami.

Zralejší pleť také vyžaduje neustálou chvějící se péči, která musí být doprovázena důkladným čištěním. Čím starší je kůže, tím je hrubší, proto jsou křoviny pro zralou pleť složeny z více čisticích částic, které mají hustší a hrubší strukturu.

Odrůdy

Drahé krájení

Křoviny s takovým jménem nedokáží upustit pozornost dívek. Díky svému jedinečnému složení je tento produkt péče o pleť Garnier opravdu cenný. Nejdůležitější věcí je, že tento klenot je k dispozici naprosto všem dívkám, které chtějí být krásné. Složení tohoto krémového křoviny obsahuje čtyři unikátní oleje.Exfoliační a čistící účinek se dosahuje díky semenům ovocných stromů Kupuas.

Tento peeling je vytvořen speciálně pro péči o celé tělo, které mu umožňuje zářit a mít zdravý atraktivní vzhled. To je obzvláště důležité v očekávání nadcházející sezóny na pláži. Díky speciálním olejům, po použití křoviny, kůže nejenže vypadá zdravě a dobře, ale také voní sladce.

V létě je epidermis zvláště potřebná péče, protože sluneční paprsky jej silně suší a urychlují proces stárnutí. Vzácný krasový peeling vyživuje pokožku potřebným množstvím vlhkosti a vyživuje ji zevnitř. Získáte tak nezbytné odchody a venku a zvenčí.

Použijte tento křoviny před opalováním, abyste získali krásný a rovnoměrný odstín, a nebojte se sušit epidermis. Pravidelné používání křoviny zvyšuje ochrannou funkci, zabraňuje vysychání a předčasnému stárnutí.

Vymazat aktiva kůže

Mastná a míchaná kůže je často náchylná k akné, protože bakterie se v takovém prostředí rychleji množí. Samozřejmě je nejlepší zabránit akné a černým skvrnám, než je léčit. Ale pokud máte stále problém, pak se s tím vyrovná drhnutí z Garnier Pure Skin Active. Unikátní složení křoviny pomáhá pokožce bojovat s akné a černými skvrnami a eliminuje je co nejrychleji.

3 v 1

3-v-1 Garnier Scrub je univerzální čistící prostředek, který vám umožní efektivně řešit nedostatky. Podle potřeby můžete použít gel na mytí, který dokonale odstraňuje make-up a další nečistoty. Současně není nutné tvrdě tlačit na kůži.

Pro hloubkové čištění použijte čisticí prostředek 3 v 1. Malé částice jemně odlupují odumřelé kožní buňky.

Gelová maska ​​dokonale zjemňuje pokožku a dodává jí sametovou a matnou barvu. Gel pro mytí může být používán jako čistící prostředek dvakrát denně a drhnutí a maska ​​se doporučuje používat maximálně třikrát týdně.

Základní péče

Křoviny s takovým mluvícím titulem by měly být v arzenálu každé moderní dívky. Složení smetanového krému obsahuje olej z hroznových semen, který dává skutečný ovocný náboj každému typu epidermis.

Extrakt z hroznů má schopnost eliminovat toxiny, což je nezbytné pro každou dívku vystavenou škodlivým účinkům na životní prostředí. S vitamínem E živí epidermis, což mu dodává nový, zářivý vzhled. V důsledku použití křoviny, vaše kůže svítí, vypadá obnoveně a zdravě.

Malé částice ve složení křoviny jemně a účinně čistí pokožku bez toho, aby je vysušily. Póry jsou hluboce vyčištěny a jsou méně viditelné.

S aktivním uhlím

Aktivní uhlí je již dlouho známé svými jedinečnými léčivými vlastnostmi. Kosmetičky se aktivně uchylují k používání této složky při tvorbě kosmetiky. Scrub Garnier s aktivním uhlím hluboce a účinně čistí buňky a póry, umožňuje vám bojovat proti akné. Na rozdíl od většiny typů křovin lze nástroj s absorpčním účinkem použít denně, ráno a večer. Takový peeling může zcela nahradit gel pro mytí, pokud vaše pokožka potřebuje denní hlubší čištění.

Aktivní uhlí má příznivý vliv na stav epidermis a hlubokých vrstev, je přirozenou a hypoalergenní složkou, proto je tento křoviny vhodný pro většinu typů pleti.

Jak vyzvednout

Křoviny, i když je to neuvěřitelně efektivní a cenově dostupný produkt péče, musíte jej vybrat podle typu pleti. Použití nesprávného kartáčování může mít opačný účinek. Musíte mít jistotu o své kůži. Zvláštní pozornost při výběru křoviny vyžaduje suchou pokožku, protože nemůže být přesušená.

Nezapomeňte věnovat pozornost složení křoviny, která by měla obsahovat bezpečné přírodní složky.Čím přirozenější je složení, tím cennější je produkt péče a tím lepší výsledek získáte.

Recenze

Většina spravedlivého sexu, který používal křoviny od společnosti Garnier, zanechává nadšená pozitivní hodnocení. Křoviny této značky jsou opravdu účinné, dokonale čistí hluboké vrstvy a aktualizují epidermis. Díky použití přírodních surovin mají křoviny vynikající aroma.

9 foto

Vzhled alergických reakcí je negativní, ale tato skutečnost je izolovaná.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky