Natura Siberica tělový peeling

Natura Siberica tělový peeling

Natura Siberica působí na ruském trhu kosmetiky od roku 2007 a již získala sympatie spotřebitelů. Kosmetika této řady má obrovský výběr výrobků pro péči o obličej a tělových peelingů. Zvláštní pozornost si zaslouží druhá kategorie.

Výhody a nevýhody

Každá značka má své výhody a nevýhody. Natura Siberica tělo křoviny mají své vlastní charakteristické rysy a jedinečné akce. Výhody této řady:

  1. přírodní složky - kosmetická společnost má pouze přírodní původ. Složení krémů kontrolují mezinárodní asociace pro kontrolu kvality a výrobu;
  2. certifikace výrobků. Natura Siberica má mnoho certifikátů kvality, jako jsou ECOCERT a ICEA, které dokazují ekologickou povahu produktů;
  3. nejlepší ceny. Náklady na tělo křoviny se liší: od 100 do 500 rublů;
  4. používání sibiřských tradic. Společnost má své vlastní farmy na Sibiři, kde pěstují bylinky. Sběr se koná ručně, se zachováním tradic zpracování.

Nevýhody zahrnovat omezené vydání série křoviny a předraženou cenu pro některé pozice.

Jak si vybrat

Je nutné vybrat křoviny podle typu kůže. Prostředky řady Natura Siberica se snadno identifikují metodou nárazu: zbavit se celulitidy, dotáhnout kůži nebo jí dát pružnost - můžete najít jakýkoliv zápas.

Chcete-li si vybrat, zhodnoťte stav vaší pleti. Odlupuje se? Suché? Potřebujete hydratační? Nebo kůže nemá pružnost? Odpovědí na tyto otázky si můžete bezpečně vybrat potřebný lék z Natury Siberica.

Druhy

Tělový peeling se může lišit podle způsobu expozice. Můžete použít jakýkoli nástroj, ale hlavní věc je potřeba kůže. Chápeme, jaké pozice jsou na trhu zastoupeny a jak se liší.

Rakytník s medem

Hlavní výhoda tohoto nástroje je spojena s aktivním účinkem extraktu z rakytníku řeckého - čistí póry všeho, co je zbytečné a hluboce vyživuje pokožku. Pohankový med v kompozici činí pokožku vláčnou a obnovuje pružnost a šalvěj pomáhá odstraňovat toxiny, má všeobecný tonický účinek.

Křovina se snadno nanáší, po několika minutách se omyje teplou vodou a nezanechává žádné škody. To je šetrný způsob, jak očistit a dotáhnout kůži současně.

Krém na mytí ledové máty

Pokud se chcete zbavit dalších centimetrů a odstranit toxiny, pak se nejlépe hodí drhnout ledem s cukrem z Natury Siberica.

Složení obsahuje organickou linnu a arktický olej z malinových semen - díky těmto přísadám je epitel očištěn od první aplikace. Olejové částice nejen vyživují, ale také omlazují pokožku, stimulují tvorbu kolagenu. Linnaeus přispívá k drenážnímu účinku a posiluje imunitní systém.

Divoká sibiřská máta má tonickou vlastnost, která aktivuje metabolické procesy uvnitř buněk. Obrysy těla jsou napjaté a nerovnosti jsou vyhlazeny.

Takový peeling může být zakoupen k obnovení metabolických procesů v kůži, hubnutí a modelování objemů.

Hot-scrub "Dej teplo"

Krém obsahuje sibiřský zázvor, červenou papriku, jarní a sopečnou sůl. Hádejte, proč je jméno tak "horké"? Scrub vytváří efekt parní lázně na kůži, uvolňuje volné radikály. Kromě toho zabraňuje celulitidě a bojuje proti pomerančové kůře.

Pepř a divoký zázvor zahřejí a zjemní pokožku a díky jedle se povrch těla okamžitě stává měkkým a hladkým.Sůl sopečných hornin jemně odlupuje pokožku a činí ji elastickou.

Krémová drenáž "Golden Nuts"

Znamená "Golden Nuts" má hustou strukturu, díky svému složení. Cedrový olej, mandlový extrakt a částice cedrových oříšků s vůní medu mohou obnovit přirozený lesk těla. Šalvěj v křoviny aktivuje regeneraci buněk a cedr hluboce čistí a podporuje hlubokou hydrataci pokožky.

Královský křoviny z Natury Siberica

Hlavními složkami křoviny jsou černý kaviárový extrakt, který je bohatý na proteinové a kolagenní inkluze. Poskytuje pružnost a pružnost. K jemnému čistění přispívá cukrový peeling s částicemi bobulí rakytníku a zlatými odstíny, které vytvářejí mírné brnění, zajímavý efekt: prasknutí částic na kůži, uvolnění oleje - takže nástroj doslova klouže po kůži.

Recenze

Křoviny od společnosti Natura Siberica dlouho získaly lásku dívek. Jak vysvětlila většina zákazníků, kosmetika této řady je schopna okamžitě působit, má lehkou texturu a neuvěřitelnou vůni. Všichni se shodují také na názoru, že pěny s drenážním efektem jsou příjemné a obnovují pokožku po první aplikaci. Také dívky často zdůrazňují ekonomickou cenu a důležitost přírodního složení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky