Ruční křoviny

Ruční křoviny

Dámské kotce mohou hodně říct o své milence. Je to od nich, kdo může posoudit úspěch spravedlivého sexu, její důvěru a krásu. Zvláštní pozornost je třeba věnovat péči o pokožku této části těla. V tomto případě bude pravidelná péče zahrnovat nejen použití krému. Zvláště užitečné je použití křoviny. S ním můžete aktualizovat kůži, aktivovat metabolické procesy. Jak správně aplikovat tento nástroj a jaké typy ručních kartáčů existují, řekneme v našem článku.

Co to je?

Možná, že mnoho z nich poprvé čelí takovému nástroji jako drhnutí rukou. Stojí za zmínku, že tato látka připomíná krém nebo gel s abrazivními pevnými látkami. Právě díky nim dochází k mechanickému působení na dermis, očištění od mrtvých buněk. Je tedy možné zlepšit krevní oběh, urychlit metabolismus. Každý takový postup bude dodatečnou masáž pro vaše ruce, bude schopen změkčit a zvlhčit.

Ženy obvykle dávají přednost pečení s hotovou kosmetikou. Tento nástroj si však můžete snadno a rychle sami vyrobit. V tomto případě nemusíte utrácet báječné peníze na drahé léky nebo návštěvu kosmetičky. Můžete ušetřit své úspory.

Je snadné zakoupit všechny ingredience sami. Existuje mnoho obchodů, které prodávají všechny položky, které potřebujete. To je další výhoda takového produktu. Účinnost nástrojů, které vytvoříte, bude tedy ještě lepší. Zbývá pouze určit požadovaný recept, který bude záviset na požadovaném výsledku.

Složení

Pokud se rozhodnete udělat křoviny vlastníma rukama, pak stojí za to vědět, z čeho se skládá. Základem každého nástroje je krém. Můžete také udělat nástroj s olejem, zatímco všechny vhodné: slunečnice, olivy, len, broskev. Hodí se také na bázi mléčných výrobků, medu, hlíny.

Samotnou funkci čisticích (abrazivních) částic mohou hrát všechny pevné prvky:

 • Káva dokonale vyčistí dermis, přivede ji na tón, dodá pružnost a energii. Můžete ho použít společně se sprchovým gelem nebo ho můžete přidat do tekutého mýdla.
 • Dobře padnou a mořská sůl. Dokonale odlupuje a dezinfikuje pokožku, pomůže vyhladit nepravidelnosti dermis.
 • Cukr. Tato složka důkladně leští pokožku, nepoškozuje ji. V srdci leží něha a jemnost. Můžete ji smíchat se zakysanou smetanou nebo máslem.
 • Ovesné vločky. Tato volba je ideální pro jakýkoliv typ pleti, zejména v kombinaci s medem (pokud nemáte alergické reakce).
 • Krupice jemně mletá. Před použitím může být drcený v mlýně na kávu. Základem mohou být jakékoliv prostředky.

Vlastnosti

Aby byla kůže vašich rukou krásná a zdravá, měli byste se o ni aktivně starat. Nejdříve je důležité jasně dodržovat recept, aby se nepoškodil. Jakékoliv křoviny mají své vlastní charakteristiky:

 • Při provádění procedury byste měli vzít v úvahu vlastnosti pokožky a také účinek, který chcete dosáhnout. Nezapomeňte, že pera mohou vyžadovat intenzivní expozici, což znamená, že do výrobku můžete přidat další bělení, čištění a hojení.
 • Pamatujte, že po důkladném důkladném čištění bude vaše dermis potřebovat ochranu. Nezapomeňte použít hydratační, aby se vaše ruce cítili v pohodě a svěží.
 • Tímto postupem často pokožku neubližujte. Aplikujte křoviny doma by neměly být více než jednou týdně.Jinak můžete poškodit zdraví.

Samozřejmě, že každý recept bude mít své vlastní nuance, je důležité je dodržovat.

Aplikační pravidla

Všechny křoviny vyrobené doma jsou vyrobeny z přírodních surovin. Jejich použití je velmi jednoduché a pohodlné. Hlavní je nezapomenout pravidelně používat nástroj, pokud chcete vidět odpovídající efekt. Pevné částice zajistí hluboké čištění a užitečné prvky pronikající hluboko do epidermy. Proto se póry otevřou a oprava tkáně bude rychlejší.

Měly by se řídit základními pravidly řádného využívání prostředků:

 • Když je konzistence připravena, měli byste ji opatrně dát na ruce. V tomto případě důkladně masírujte každý prst: od základny ke špičce. Stojí za zmínku, že pokud se nestaráte o kůži na polštářcích, bude to hrubší. Ale zdravá dermis pomůže zlepšit výživu nehtů.
 • Aplikujte přípravek pouze na čistou, lehce navlhčenou pokožku. Kruhové masážní pohyby je žádoucí.
 • Doba trvání jednoho praní by neměla být delší než deset minut.
 • Lidé často trpí suchýma rukama. V tomto případě je lepší zvolit tlustší potraviny a brát je jako základ pro fondy.
 • Nepoužívejte ruční drhnutí, pokud se rozhodnete jít brzy ven, zejména v chladném nebo horkém počasí.

Se správným postupem si můžete vychutnat skvělý výsledek.

Výhody a nevýhody

Mnozí odborníci se domnívají, že takový postup jako ruční praní může mít řadu nevýhod:

 • Odborníci se domnívají, že se jedná o křoviny, které jsou běžnou příčinou zánětu, protože poškozují kůži. Tento názor je místo, kde se má, zejména pokud si vyberete nekvalitní komponenty. Mohou způsobit akné, zánět a dokonce i infekci.
 • Při použití peeling nebo peeling, ztratíte přirozenou ochranu kůže. Proto, pokud se stále rozhodujete o postupu, pak byste neměli tvrdě otírat žínkou. V opačném případě riskujete odstranění horní stratum corneum epidermis a vaše pokožka bude ohrožena vlivem různých faktorů prostředí, a proto bude rychlejší.

Zároveň můžete zdůraznit výhody tohoto nástroje:

 • Tento nástroj je expresní metoda pro dosažení hladké kůže. Můžete dokonce i úlevu, stimulovat produkci kolagenu. V důsledku toho můžete vytvořit dermis elastickou a elastickou.
 • Křoviny mohou mít různé účinky: zvlhčují, vyživují pokožku atd.

Tak, v každém postupu, musíte znát opatření. Je moudré přistupovat ke každému sezení, a pak vaše pokožka dostane pouze blahodárný účinek.

Recenze profesionálních nástrojů

Pokud nemáte čas na přípravu a přípravu vlastního křoviny doma, můžete se uchýlit k pomoci odborníků. Existuje mnoho profesionálních nástrojů, které si zaslouží pozornost. Například dobrá volba - drhnout Velvet ruce. Pozitivní hodnocení spotřebitelů ukazuje jeho účinnost. Stačí použít jednou nebo dvakrát týdně a vaše ruce budou sametové, nasycené živinami. V tomto případě je nutné promazat dermis hydratačním krémem po zákroku.

Hodně pozitivních recenzí o slavných značkách Mary Kay, L'Occitane, Aravia, Ageless, Clean Line. Výhodou těchto fondů je jejich vysoká kvalita. Můžete si být jisti, že dosáhnete svých cílů.

Zákazníci jsou spokojeni s tím, že takové nástroje si můžete koupit téměř v každém obchodě. Představují možnost rozpočtu pro celou populaci. To umožní ženám výrazně ušetřit na cestách do kosmetiky.

Recepty doma

Samozřejmostí je nákup hotového výrobku, ale je mnohem příjemnější použít svůj vlastní produkt. Můžete udělat doma nejlepší křoviny pro sebe, což pomůže dosáhnout požadovaného efektu. Zvažte hlavní možnosti:

 • Káva. Toto je jedna z nejoblíbenějších možností. Je nezbytné, aby káva a med byly ve stejném poměru.To vše je dobře smíšené s mushy. Pak dejte hmotu na ruce a masírujte. Po několika minutách můžete produkt opláchnout. Jemná pokožka je zaručena.
 • Omlazující. Tato možnost je osvěžující křoviny. Po prvních aplikacích budete schopni dosáhnout hladkosti rukojetí. Vezměte předvařený oves, přidejte tam lžíci mléka a medu. Všechny prvky se dobře mísí. Pak začneme pečlivě masírovat ruce. Maska by měla zůstat na rukou po dobu deseti minut, pak můžete všechno umýt. No, tento drh ovlivňuje nehty, což je činí silnými a silnými. Po zákroku nezapomeňte použít hydratační krém.
 • Sandy. Tato možnost zajistí účinné čištění. Předem stojí za to vybrat a připravit písek. Mělo by být malé a čisté. Zřeďte ji zakysanou smetanou, přidejte několik kapek rostlinného oleje. Pár minut děláme elegantní masáž. Poté může být směs vymyta. Částice kulatého písku dobře vyčistí hrubozrnnou vrstvu kůže, dodají hladkost a měkkost.
 • Sůl. Tento typ čištění dokonale dezinfikuje pokožku. Musíte míchat ve stejném poměru soli a zakysané smetany. Do výsledné kaše můžete přidat jakékoliv kapky esenciálního oleje. Po provedení tohoto postupu vám odborníci poradí, abyste si umyli ruce glycerinovým mýdlem.

A nyní je video receptem na pečení rukou.

To jsou jen některé z nejslavnějších receptů. Můžete si vytvořit svůj vlastní. Nebojte se experimentovat, ale nezapomeňte na bezpečnostní pravidla a že každý prvek výrobku má své vlastní vlastnosti. Pak budou vaše ruce svítit vděčností životem a krásou. Změny si všimnou a okolí. Zdravé a hladké ruce vám poskytnou jistotu, zlepší vaši náladu a vytvoří se pozitivním způsobem. To přispěje k úspěchu.

Zkoumali jsme tedy, jaké jsou hlavní křoviny pro ruce, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Nyní si můžete vybrat nástroj, který je pro vás to pravé. Pamatujte, že můžete nejen používat profesionální kosmetiku, ale se stejným úspěchem dělat křoviny doma. Někdy se jedná o takové nástroje, které se stávají ještě účinnějšími než obchodní protějšky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky