Mink transformátor kožich

Mink transformátor kožich

Kožešina nebo srst je nejen velmi funkční věc, která se může zahřát v nejtěžším mrazu. Přirozená srst zdůrazňuje ženskost, kouzlo a stav jejího majitele.

Mink transformátor kožešina se stala obzvláště populární v poslední době. Schopnost modifikovat ji náladou nebo na základě povětrnostních podmínek činí takový kožich velmi funkční.

Vlastnosti a výhody

Kožichy jsou transformovatelné díky odnímatelným dílům. Může to být kapuce, lem, rukávy nebo všechny tyto prvky dohromady.

Mezi výhody transformačního kožichu patří:

  • univerzálnost. Tento model je vhodný pro jakékoliv oblečení. Ve zkrácené verzi srsti jde dobře s džíny nebo těsnými kalhotami, a dlouhý lem je vhodný, pokud se rozhodnete nosit sukni nebo šaty;
  • možnost velmi rychlé modifikace. Použití vysoce kvalitního kování zajišťuje okamžité zkrácení rukávů nebo dna výrobku;
  • možnost ušetřit při nákupu několika různých kožešinových výrobků. Získání transformující kožich z norka, dostanete kožich, zkrácený krátký kožich a vestu.

Moderní modely transformace norkových kabátů jsou velmi stylové, jsou ve výšce módy.

Jak si vybrat

Při výběru kožichu je nejprve nutné určit pravost srsti. V poslední době je velmi často přírodní norka nahrazena umělým materiálem, který má vysokou kvalitu a krásný exteriér viditelný, ale je mnohem levnější než skutečná srst.

Aby vám srst sloužil několik sezón, musíte si vybrat produkt z kvalitní kožešiny. Výrobci se často snaží skrýt nedokonalosti kůže, protože kožešina je stříhaná, sevřená a obarvená.

Přirozený kožich je spíše lehký, jeho drcení rychle nabývá svého původního vzhledu. Musíte také věnovat pozornost kvalitě výrobku. V drahých a vysoce kvalitních kožešinových pláštích není dno podšívky často šité na vrchol výrobku. Díky tomu je možné zvážit srst zevnitř a také kvalitu švů.

Módní trendy

Mink transformátor kožich často má rovnou siluetu. Že má více příležitostí pro různé typy transformací. Dnes je nejoblíbenějším typem norkového kabátu „černý diamant“. Toto je populární jméno pro černého norka, který je skandinávského původu.

Dalším módním trendem je krátký rukáv. Tato srst není vhodná pro těžké mrazy, ale je velmi ráda žen, které tráví spoustu času za volantem. Rukávy kožichu nenarušují proces řízení automobilu, a aby nedošlo ke zmrazení, nosí takový kožich s dlouhými koženými rukavicemi.

Náklady na

Ceny za norkové kabáty začínají na 500 USD. Cena je značně ovlivněna kvalitou norkové kůže, jejím původem a barvou. Nejdražší srst je bílá norka, následovaná černou.

Pokud se rozhodnete zvolit černou, pak byste měli mít na paměti, že přírodní norka není nikdy tmavě černá barva, vždy má světle hnědý odstín. Máte-li černý kožich před vámi, jako křídlo vrána, pak je to tónovaná srst.

Nejběžnější barva pro norky je hnědá. Kvalitní transformující srst této barvy bude stát od 1000 dolarů.

Zajímavé obrázky

Mink kabát je vždy ženskost a eleganci. Chcete-li vytvořit svůj vlastní jedinečný obraz, musíte použít boty, doplňky a klobouky, které se také liší v eleganci.

Kožich není kombinován se sportovním oblečením a obuví.Výjimkou mohou být džíny, pokud jsou nošeny se zkrácenou verzí kožichu transformátoru.

  • Kožešinový srst se dobře hodí k vysokým botám. Jako čelenku si můžete vybrat klobouk s malými poli nebo šátek.
  • Pokud je kožich přeměněn na kabát s krátkým rukávem, může být obraz odvážnější. Krátké kabáty vypadají dobře s těsnými sukněmi nebo sňatky.
  • Také transformující se kožich se může stát kožešinovou vestou, kterou lze nosit na jakémkoliv oblečení. V kombinaci s kalhotami nebo džíny, bude pohodlný kit pro procházky po městě.
  • Pokud budete nosit kožešinovou vestu přes šaty, pak budete mít romantický vzhled, který je vhodný pro datování.

Recenze

Většina žen ocenila pohodlí transformátorových kožichů.

  • Mezi pozitivní recenze, hodně se říká, že po zakoupení této položky, zdá se, že skříň byla doplněna s několika položek najednou.
  • Schopnost samostatně si vybrat délku srsti a rukávů dává spoustu představivosti při sestavování šatů.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky