S jakou taškou nosíte kožich - vyberte si společně

 S jakou taškou nosíte kožich - vyberte si společně

Nákup kožichu je rozhodujícím krokem. Taková drahá akvizice by samozřejmě měla svítit na majitele. Správné doplnění vzhledu s příslušenstvím je tajemstvím dokonalého luku.

Vybíráme možnosti pro tašky

Typ a materiál sáčku závisí na typu srsti. Například kožich hodnotné krásnými ženami pro jejich přirozenou brilanci a opravdový luxus. A samozřejmě, takový diamant vyžaduje vysoce kvalitní řezané módní tašky. Vyberte si vysoce kvalitní přírodní kůži s ušlechtilou texturou. Styl a objem sáčku může být cokoliv. Objemná taška vyrobená z matné kůže se hodí pro ležérní kabát.

Nicméně, norkové kabáty jsou neuvěřitelně běžné v klasických variantách. Pokud je váš kožich takhle, podívejte se na tašku střední velikosti a klasického tvaru. Model plazů je vhodný pro ženy pokročilého věku.

Pokud si vyberete více demokratické kožešiny, jako je mutonby neměla relaxovat. Obraz v takovém kožichu by měl být promyšlen do nejmenšího detailu, protože moderní moutonové modely vypadají velmi stylově.

 • Mouton dlouhé kožichy jsou zevně těžké, takže klasická taška by neměla být objemná a objemná. Modely s krátkými úchyty střední velikosti - nejvhodnější volba.
 • Mládež zkrácený kožich z mutonu má větší počet možností jako příslušenství. Vhodné budou kožešinové tašky s dlouhými třásněmi a dokonce i pletenými modely. Mohou být nošeny na rameni a přes rameno, na rozdíl od např. Norek a jiných delikátních kožešin jsou výhody kožichu z mutonu odolné proti mechanickému poškození a tlaku.

Pokud se rozhodnete pro velmi měkkou a objemnou fox kožichje důležité věnovat pozornost vyvažovacím vakům klasického řezu. Minimalismus v dekoru pro tento model se nejvíce hodí. Vysoce kvalitní kůže a stálá klasika - dobré řešení.

Ve vztahu k ostatním druhům kožešin stojí za zmínku, že bohatší a texturovanější srst, tím více by měla být taška. Jeho materiál musí zároveň splňovat nejvyšší jakostní třídu.

Ozdobené a hladké modely, například astragan, vám umožní vyzkoušet si semišové tašky.

Barevná harmonie

I když většina tašek je vhodná pro klasické tašky, neměli byste se nudit, protože pomocí bohatých barev můžete vytvořit mnoho jasných a nezapomenutelných snímků.

 1. Takže bílý kožich. Tato čistá a jemná barva je krásná, zvláště pokud je doplněna sněhově bílou taškou. Vypadá to velmi elegantní. Ale je to vždy vhodné? V případě, že příležitost není slavnostní, vyberte béžové odstíny tašky, perleťově šedé a ecru.
 2. Nezapomeňte na červené odstíny. Bílé kožichy s takovým jasným doplňkem vypadají velmi působivě a svůdně. Červená barva v odstínech rubín, víno, burgundsko se stane organickou variantou. Mimochodem, červená je kombinována nejen s bílým kožichem, ale také s jakýmkoliv jiným odstínem světlých barev.
 3. Na černý kabát se hodí černé tašky z pravé kůže.
 4. Pokud je srst daleko od klasiky, neváhejte si vybrat kreativní možnosti pro doplňky, například zářivě žlutou spojku jako Kate Moss.
 5. Kožešiny s zvířecím potiskem, jako je rys nebo levhart, budou vypadat elegantně, pokud si vyberete monofonní tašku, ale její styl může být nejodvážnější. Tento obraz je daleko od skromnosti, ale stále by nemělo být žádné třídění přes barvy.

Přizpůsobení stylu

Tandemové tašky a kabáty nejsou přijatelné styly nesouladu. Klasický je kožich prodlouženého stylu s opaskem nebo pásem v pase. Hodí se s taškovým kufříkem nebo taškou.

Zkrácený kožich - je bohatý na možnosti sáčků.

 • Pokud máte vystupovat ve stylu sociality a královny oslav, věnujte pozornost elegantním malým spárám. Kůže nebo semiš - dle vlastního uvážení.
 • Pokud v krátkém kožichu jít do práce, hromadné tašky ve stylu ležérní bude dobrým řešením. Stojí za zmínku, že volný styl by měl být vyroben z vysoce kvalitních přírodních materiálů.

Tipy pro výběr

Vyzdvihnout tašku na kožich v barvě a stylu není zárukou úspěšného nákupu. Dobrá taška by měla být pohodlná a nekazit srst. K tomuto účelu jsou vhodné tašky s krátkou rukojetí. Vzdát se modelů na jednom rameni, protože takové drahé kožešiny jako norka, polární liška, činčila nevydrží takovou zátěž a rychle se začnou opotřebovávat v oblasti ramen.

Stojí za zmínku o kvalitě materiálu sáčku. Umělá taška nejenže zlevňuje přírodní srst, ale také může v zimě způsobit nepříjemná překvapení. Jak víte, koženkové praskliny na mrazivých dnech, přírodní kůže tuto vlastnost nemá.

Stylisté argumentují, že tašky se nestají moc. Pokud je váš kabát kompatibilní s několika styly, diverzifikujte obrazy různými modely a styly. Tato aktualizace jistě potěší v zimních dnech.

Nezapomeňte na rysy obrázku.

 • Dámy by měly odmítnout příliš malé nebo velké tašky. Je snadné vypadat tuk a beztvarý s nimi.
 • Je třeba říci, že stylisté nedoporučují dívky s jakýmkoliv typem těla nosit malé tašky každý den.
 • Nechte miniaturní modely pro slavnostní příležitosti a dávejte přednost pohodlným a prostorným taškám střední velikosti.

Módní luky

 • Velkolepý červený kabát s bílými akcenty je možností pro extravagantní povahu. Bílá malá lemovaná spojka doplní odvážný vzhled.
 • Někteří designéři nabízejí, aby přes rameno nesli tašku, přes kterou se nosí kožich, ale pouze vy můžete posoudit praktičnost a pohodlí, ale tento vzhled vypadá velmi originální a stylový.
 • Pro klasický vzhled je nepostradatelný černý oříznutý kožešinový kabát s křížem rovným střihem. Doplňte tento vzhled šedou taškou a aktovkou.
 • Klasická vínová taška je jednoduchá a stručná verze černého kožichu s oříznutou siluetou.
 • Srst srsti napříč ayvor odstín vypadá mladistvě a svěží. Objemná dvoubarevná taška, která kombinuje hnědé a růžové odstíny, pomůže udržet vzhled. Široký hnědý kožený náramek dokončí vzhled.
 • Kožich je příčný v písčitých odstínech oříznuté siluety a malá černá prošívaná taška vytváří módní ležérní luk. Taška přes rameno nosí pod kožichem.
 • Klasické černé kožichy a tašky ve stejném barevném schématu nevypadnou z módy. Je snadné přeměnit klidný obraz na svůdnou, pokud luk doplníte blůzou se zvířecím potiskem.
 • Leopardí kožich se středně velkou černou taškou vypadá zdrženlivě a zároveň zajímavě a originálně. Tohoto efektu je dosaženo správnou kombinací barev v oblečení. Leopard je hlavním přízvukem v bílé a černé barvě soupravy.
 • Luxusní obraz s dlouhým kožichem a kožešinovým vakem. Kožešinové tašky nejsou horší než kožichy. Výsledek - chytrý a velkolepý obraz.
 • Zajímavá varianta s jasně modrým kožichem a objemnou taškou ze stejné kožešiny bude vyhovovat mimořádně jasným a odvážným mladým dívkám.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky