Růžový kožich - směs ženskosti, elegance a půvabu

Růžový kožich - směs ženskosti, elegance a půvabu

Když je šedý a smutný za oknem, chci si zařídit dovolenou pro sebe a malovat anonymní každodenní život ve veselých barvách! A legrační růžový kožich je přesně to, co dokáže zdvihnout váš duch a zmírnit melancholii. A přestože tyto okouzlující kožešinové antidepresiva dlouho dobývají molo a stránky módních časopisů, ne každý by tuto neobvyklou věc přidal do šatníku. Přesto silný smysl pro humor a zdravé množství sebeironie při volbě takového případu svrchního oděvu nebude bolet.

Druhy kožešin

Barevný kabát je jako měkká hračka: budete hrát trochu, a pak puzzle, jak se ho zbavit. Proto mnozí preferují umělé kožešiny. Nebylo by rozumné utrácet peníze za přírodní kožešinový plášť z růžového plameňáka, zvláště pokud věnujete pozornost nestálým módním trendům. Pokud investujete peníze, je lepší mít srst přírodních odstínů, která vám bude sloužit po dlouhou dobu a nebude se nudit. Ale můžete si koupit pár umělých kožichů, aniž byste utrácel peníze navíc, a zůstat na vrcholu. A opět, balzám na duši pro všechny milovníky zvířat, protože ani jedno malé zvíře na vytvoření takových kožichů nebude trpět. Hlavními nevýhodami umělých růžových kožichů jsou jejich špatná mrazuvzdornost a rychlé opotřebení.

Ale stále stojí za to říct pár slov o růžových modelech přírodní kožešiny. Mnoho žen módy ani neznají existenci přirozené růžové barvy norkových výrobků. Ale chovatelé nestojí v klidu a dávno nabídli světu variantu skandinávské norky, která má všechny přirozené růžové tóny. Proto si můžete bezpečně vybrat dobrou verzi elegantního norkového kabátu pro dospělé dospělé ženy a více módních modelů tónových značek.

Módní odstíny růžové

Hlavní trendové barvy této sezóny jsou velmi jemné, ne křičí, tlumené. Stupeň nasycení v těchto odstínech se může lišit, ale všechny se vyznačují měkkostí a sofistikovaností. Mají zvláštní šarm a eleganci. Proto byste se měli starat o růžovou kožušinovou kopii, měli byste upřednostňovat klidné tóny: prášek, světlo a tmavé plameňáky, růžové perly.

Barva plameňáka je poměrně vzácná, unikátní a originální verze pro kožich. Světlá verze jemného růžového odstínu se vyznačuje sotva znatelnými světle šedými pruhy. Není to tak jasné a loutkové jako tmavý plameňák, a proto je vnímáno velmi odlišně.

Je obtížnější dosáhnout tmavšího odstínu, takže tmavé plameňáky jsou oceňovány více. Vyznačují se sytostí růžově šedé barvy a závažností šedých čar podél hřebene.

Nejpraktičtější jsou teplé tóny růžových perel, takové modely kožichů mírně zablácené a dobře se chovají v procesu blednutí. Je to nejlehčí přírodní odstín, srst má jednobarevnou světle růžovou barvu.

Růžové nátěry práškové barvy nejsou méně výrazné, pokud jde o nápaditost - to je velmi lehký tón srsti s béžově růžovým leskem. Tento jemný a měkký odstín, který je nejméně růžový od růžového gamutu, proto dokonale zdůrazňuje vaši ženskost a přirozenost. Často obsahuje teplý, meruňkový béžový podtón nebo chladnější, lehce šeřík.

K obleku

Plus růžové kožichy jsou, že mohou být nošeny tvůrčími ženami módy jakéhokoliv věku. Takový kožich bude vždy vypadat odvážně, ale stylově.

Ale všechny tyto půltóny marshmallow a cukrové vaty by měly být vybrány, s ohledem na jejich typ barvy.

Například zástupci zimního barevného typu by měli věnovat pozornost nátěru studených růžových odstínů.Mohou snadno použít nejdynamičtější odstín studené růžové, a to jak v sobě, tak v kontrastní kombinaci s vínovou, černou, fialovou.

Je však třeba se vyhnout podzimnímu teplému typu studené růžové.

Letní typ barvy je také dobrý v kožešinových modelech chladných růžových odstínů, ale upravený pro větší rozmazání a lehkost. Světle růžový kabát se světle šedým nebo modrým hedvábným šátkem je jen jednou z možností, jak vytvořit osvěžující sadu barev typu „léto“.

Jarní typ je vhodnější než teplé růžové barvy kožichů - například všechny odstíny korálů nebo broskví. Tato volba bude vypadat jemně, nevinně a velmi žensky.

Měli byste také vzít v úvahu, že růžové teplé odstíny mohou zaplnit, a díky chladným můžete siluetu štíhlejší. Stojí za zvážení při výběru růžového kabátu pro váš typ postavy.

Co na sebe

Tato móda pro růžové odstíny je poměrně populární, cenově dostupné a šetrné k životnímu prostředí. Ale jedna nuance je stále tam - vybrat si takový kožich jako svrchní oděv, je snadné se přestěhovat do vulgárnosti a mít šanci vypadat jako socialista, ale kočku s kůží (zejména pokud mluvíme o umělé kožešině). Proto zjistíme, co je lepší nosit tento model, aby vypadal romanticky, ale ne klonoval; původní, ale ne příliš agresivní.

Není nutné kombinovat s růžovými kožichy šatní skříň položky s množstvím dekorativních prvků, tento model předpokládá lakonické detaily dokončení. Snažte se to nepřehánět s příslušenstvím, taková věc by byla nevhodná na to, abyste se dívali na světlá tlačítka, řetízky nebo kamínky - jinak je vám k dispozici podobnost s novoročním stromem.

Také je nutné dát přednost minimalismu a oblečení. Kalhoty nebo kalhoty s límečkem se špičkou nebo přísným souborem tužkové sukně s hedvábnou blůzou budou vypadat skvěle s růžovým kabátem. Krása a jedinečnost této varianty srsti je zvláště zdůrazněna malou taškou, párem kožených rukavic a sametovými botami s pevnou patou. Rafinovaný hedvábný šál klidných barev místo čepic může být velmi chybějícím detailem.

Nasazení na růžový kabát, vždy budete mít malé riziko. Jeho bohatá a unbanální barva je někdy těžko stravitelná a vnímatelná. Ale stále byste neměli překračovat naše životy, ale raději využijte příležitosti vytvořit nespočet originálních obrazů. Není příliš praktický na první pohled, kožich tohoto druhu bude užitečný v téměř každé situaci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky