Kožichy z továrny "Prima Donna"

Kožichy z továrny Prima Donna

Vlastnosti

Ruská továrna na šití kožešinových výrobků "Prima Donna" je mezi ženami velmi populární. Tato značka si díky své 15leté historii získala důvěru svých zákazníků. Začalo tuto továrnu s malými individuálními zakázkami, ale v krátké době Prima Donna dosáhla obrovského úspěchu. Od té doby získala lásku nejen od tuzemských zákazníků, ale také utekla do zahraničí, a to na výstavách v Miláně.

První věc, kterou si všimnete při pohledu na modely kožichů od tohoto výrobce, je jedinečný design sbírek, které prezentují. Vzhled kožešinových výrobků je úžasný, nutí je obdivovat jejich kvalitní zpracování a konečnou úpravu.

Další výhodou - v katalogu Prima Donna je mnoho kožichů z přírodních kožešin: od cenově dostupného až po luxusní. Proto si každá žena může dovolit koupit krásný a kvalitní kožich od tohoto výrobce. Kromě toho, aby se předešlo příplatkům na jejich produkty, v mnoha městech se otevře řetězec obchodů od Prima Donna, kde si můžete koupit kožichy za cenu továrny.

Prima Donna dlouhodobě spolupracuje se známou kožešinářskou a kožařskou firmou Fourr Natur. Je prostě nemožné pochybovat o kvalitě výrobků z této továrny - vysoce kvalitní moderní technologie činí z kožichů nejen elegantní a luxusní, ale také kvalitní, díky čemuž bude srst Prima Donna sloužit svému majiteli na jeden rok.

Stylové modely a styly

Pokud se rozhodnete koupit kožich od tohoto výrobce, pak byste měli věnovat pozornost řadě modelů, které nenechají nikoho lhostejného.

Například stylový norkový plášť rovného střihu pod číslem článku „1058213“ získal srdce mnoha zákazníků. Tento model je krátký kožich, jehož hlavním vrcholem je přítomnost symetrických pruhů, což činí obraz zajímavějším a romantičtějším. Designéři poskytli tři různé barvy tohoto modelu: jemnou růžovou, dokonale zdůrazňující ženskost majitele, luxusní ořech a stylový safír.

Díky husté podsadě nebude dáma v tomto výrobku zima a stojací límec dokonale doplní vzhled a učiní ho něčím citlivějším. Tento kožich je ideální pro avtolyabitelnits.

Následující model, na který bych rád upozornil, má článek „704760“. Je vyroben z přírodního astrakhan v černé barvě. Skvělá volba pro obchodní dámu, protože samotný výrobek má elegantní vzhled.

Hlavními výhodami tohoto kožichu jsou jeho protáhlá silueta, která v ideálním případě zdůrazňuje postavu ženy. Hlavními ozdobami tohoto modelu jsou odkládací límec a opasek.

Více možností pro mládež a rozpočet je kožich vyrobený z astraganu s okrajem finského raccoonu podle článku „840413“. Barva srsti jistě způsobí velkou radost ženám díky efektu „ombre“, který se mění ze světle béžové na tmavě hnědou. Podélná silueta je ideální pro pěší turistiku, kombinující jednoduchost a eleganci. Výrazný a velmi luxusní okraj límce a manžetové manžety navíc přidají do obrazu určitý status.

Astraganova zvláštnost spočívá v krátkosrsté, mírně kudrnaté srsti, poněkud připomínající astrakhanskou srst. Důraz na pas lze provést pomocí koženého pásu, který je dodáván s kožichem. Extrémně stylová volba.

Funkce výběru

Výběr kožichu od výrobce „Prima Donna“ je nesmírně obtížný - velké množství krásných návrhů kožichů v polovině s vynikající kvalitou každé z nich ztrácí možnost volby.

Pokud se například ve vašem městě nachází obchodní podnik továrny Prima Donna nebo máte možnost ji navštívit, pak první věc, kterou musíte udělat, než se tam vydáte, je rozhodnout o kožešině, ze které chcete výrobek zakoupit. . Pak se výrazně snížil počet znovu použitých kožichů.

Hodně záleží na srsti. Například, vzhled takového produktu, jeho cena, a co je nejdůležitější, jak teplé to bude. Pokud hledáte možnost rozpočtu, pak byste měli věnovat pozornost kožichům králíků, bobrů a astrogana.

Pokud chcete, aby srst způsobil nejen obdiv, ale také závist, pak dávejte pozor na drahé kožešiny: činčila, sobolí, norka a divoká kočka.

Pokud hledáte srst ne pro pár sezón, ale doslova na desetiletí, pak se ujistěte, že věnovat pozornost kožichům, které jsou vyrobeny z kožešiny vodních ptáků: vydra a bobr, muškát.

Také věnujte pozornost tomu, co přesně potřebujete kožich? Pro turistiku, nebo jste auto nadšenec?

První z nich je lepší koupit kabát z lišky, ovčí kůže nebo mutonu, protože je v nich, že můžete bezpečně vyrazit i v těch nejtěžších mrazech - dokonale zadržují teplo. Samozřejmě, pro procházky bude vhodnější více prodloužených kožichů.

"Avtoledi", naopak, je lepší věnovat pozornost krátkým kožichům, aby nedošlo ke zkáze zdřímnutí na autosedačce. Srst zajíc nebo králík, norek a hermelín.

Hodnocení zákazníků

Zákazníci jsou velmi spokojeni s nákupem z továrny Prima Donna. Většina z nich si stěžuje na výborný vzhled kožichu, všímá si hladkosti a měkkosti kožešinové tkaniny, stejně jako vysoké kvality jejího zpracování, díky čemuž se hromada nerozpadá a zachovává si krásný vzhled po mnoho sezón.

Kožichy z Prima Donna si získaly důvěru svých zákazníků. Kompetentní technologové, kreativní designéři a zdvořilí konzultanti udělají vše pro to, abyste byli spokojeni a vybrali si ten správný kožich, který nejen dobře zapadne do vašeho těla, ale slouží také jako hlavní ozdoba vaší ženskosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky