Pásek - stylový doplněk pro kožichy

Pásek - stylový doplněk pro kožichy

Proměnitelnost módy vedla k tomu, že dnes stále více žen preferuje elegantní vesty s pásy. Za prvé, plně odpovídá nejnovějším trendům a za druhé je možné se tímto způsobem zahřát, protože chladný vítr se nedostane pod oblečení. Nakonec vám pás umožní vytvořit krásnou siluetu. Jaké jsou však možnosti?

Materiály

Stále zůstávají v poptávkových modelech ze stejné kožešiny jako samotný kožich. Jedná se o klasiku, která brzy nevyjde z módy, pokud se to vůbec stane. Ale tady si musíte vybrat opatrně: některé druhy kožešin jsou velmi kluzké, snaží se neustále rozvázat, pokud neuděláte velmi těsný uzel, který nevypadá vždy krásně. Takže koupit v tomto případě je pás s tajným háčkem nebo vnitřním tlačítkem.

Původní rozhodnutí může být pás ze stejné kožešiny, ale jiného odstínu. Designéři v této sezoně experimentují s mocí a hlavní: natírají materiál a dosahují rozdílu pouze několika odstínů. No, pokud pás zvedne nějaký druh přetečení v kožichu, takový soubor bude vypadat harmonicky a zároveň velmi neobvykle.

Pásy z kožešiny jiného typu však nejsou tak široce nalezeny, ačkoliv takový model má právo na život. Hlavní věcí je, že různé materiály jsou vzájemně kombinovány a že jedna možnost nepřekoná druhou. Nejlepší je koupit modely z kožešin ve stejné cenové kategorii.

Pásky pro kožichy se ukázaly být velmi módní. Stylisté se rozhodli zpochybnit tvrzení, že srst se v tomto případě začne opotřebovávat. Jednoduše navrhují, aby byly dvouvrstvé pásy s tenkou vnitřní podšívkou. Měkká tkanina neohrožuje nic, zatímco je velmi trvanlivá a samotný výrobek vypadá krásně.

Nejčastěji můžete vidět ve volném prodeji kožené pásy v černé barvě. Nicméně, vzhledem k rozmanitosti forem a výzdoby, žádná kopie vypadá příliš nudné nebo banální. Na druhém místě v popularitě jsou modely v etnickém stylu, které umožňují vizuálně obnovit obraz. A oni jsou také často vyrobeni z kůže, nejčastěji barevně. Tam jsou také vzorky hedvábí.

Typ

V této sezoně se kožichové pásy setkávají jak úzké, tak široké. První dobře zdůrazňují pas, pomáhají tvořit siluetu. Vypadají elegantní, ale zřídka vhodné pro velké a vysoké dívky.

Široké možnosti jsou dnes prezentovány ve velmi širokém sortimentu. Pozornost je věnována semi-starožitným prolamovaným korzetovým pásům, vypadají velmi žensky, zdůrazňují hrudník, vytvářejí velkolepý rozdíl mezi pasem a boky.

Vášeň pro korzety má však nevýhodu:

  1. Měly by být nošeny s dlouhými botami, jinak může být obraz příliš komplikovaný a postava ženy se bude podobat granátníkovi.
  2. Nejedná se o každodenní možnost, ale spíše o svátek či večer. Proto, kromě takového pásu v šatníku, musíte mít alespoň jeden neutrální.

Vzhledem k těmto momentům lze nyní experimentovat s korzetovými pásy docela klidně. Zvláště proto, že pro to otevírají obrovský prostor.

A konečně jsou zde středně velké pásy. Jsou hladké, bez náhlých kapek, neutrální, vhodné pro většinu kožichů. Doporučuje se, aby se v šatníku v případě, že potřebujete náhradu.

Dekor

Velmi bohatě zdobený pás. Kameny, neobvyklé přezky a přezky, dekorace z kovu, dřeva a plastu - designéři odvážně používají vše pro dosažení originality. Díky této rozmanitosti si dnes můžete udržet rám jakéhokoliv stylu.

Jak si vybrat kabát

Pro polodlouhé nebo krátké kožichy obvykle používají úzké pásy, které s nimi dobře vypadají. Pro rozšířené modely a volné oblečení, je nejlepší vzít si širokou verzi, bude zdůrazňovat pas a pomáhají skrýt nadbytečné objemy, stejně jako zbavit se beztvarosti. Ale pro přísné kožichy by bylo nejlepším řešením pás střední tloušťky. Dekor je zde povolen, ale je žádoucí, aby to byl jasný detail, který vypadá ušlechtilý. Obecně platí, že výběr je založen na jednoduchém principu: neměla by být žádná disharmonie a nuda, všechno ostatní je přípustné!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky