Kožešina "pod norkem"

Minkové nátěry

Mink kabát ve skříni je hlavním důkazem materiální životaschopnosti moderní ženy. Je to jeho výzdoba, její stav, hlavní „ohřívač“ v silných mrazech. Ale co dělat, když ještě není dost peněz na opravdového norka, a vy chcete vypadat bohatě navzdory všemu? Získat kožich z umělé kožešiny "pod norka". Vnějšku se neliší od kožichu z přírodní norkové kůže, ale je desetkrát levnější a nevyžaduje zvláštní péči.

Kožešina "pod norkou" - co to je?

Při výrobě kožešinových plášťů z nepřirozené kožešiny „pod norkem“ se jako základ používají syntetická vlákna z akrylových polymerů, uhlovodíkových složek, vápence, uhlí a ropných produktů. Ale aby syntetické plátno bylo přirozenější, je navíc obohaceno přírodními vlákny. Obvykle, jako doplněk je viskóza, takže hotový výrobek se stává charakteristickým znakem přírodního norkového lesku, měkkosti a pružnosti. Tepelné vlastnosti těchto "kožešinových" výrobků jsou mnohem horší než přírodní, ale s vysoce kvalitním krejčovstvím se velmi dobře zahřívají.

Výhody

Kromě relativně nízkých nákladů má „umělý norek“ také řadu výhod. Je odolnější a praktičtější, nemůže být náchylný k napadení škůdci a nenosí se tak rychle jako přírodní kožich.

Je snazší se starat o umělé kožešiny: jemné nečistoty lze snadno čistit měkkým kartáčkem a závažnější je možné umýt v chladné vodě s přidaným detergentem. Jen pár polévkových lžic octa dodá promytému produktu charakteristický lesk a jemnost, ale stále to nestojí za sušení kabátu na baterii.

A nejdůležitější výhodou kožichů z umělé kožešiny je, že pro jejich výrobu není nutné zabíjet zvířata. Důležitost ochrany přírody se nyní opakuje téměř na každém rohu a získáním takového kožichu se nebudete moci obviňovat za krutost. A podle vnějších vlastností umělého výrobku je velmi obtížné odlišit se od přirozeného. Bezohlední výrobci to často používají, ale pokud si opravdu chcete koupit kožich z umělé kožešiny, není se čeho bát.

Jak si vybrat

Je také důležité nezapomínat, že kvalita umělých kožešin může být také jiná. Aby vaše „norka“ sloužila věrně po mnoho let v procesu nákupu, věnujte pozornost následujícím charakteristikám:

  1. Kožešina by měla být stejnoměrná, hladká a dokonale měkká na dotek. Je lepší, když je pevně připojen k látkové základně.
  2. Třpytky by měly být co nejpřirozenější. Jednotná hra a odrazy za denního světla - nejlepší indikátor.
  3. Vůně barvy z výrobku by neměla pokračovat. Kvalita nátěru může být kontrolována smáčením několika klků ve vodě. Pokud na ruce nejsou stopy, pak je výrobek vysoce kvalitní.

Nezapomeňte, že vílky kožichů by neměly vypadnout ani při intenzivním působení. Na několika místech vytáhněte hromadu a dozvíte se o kvalitě umělého kožichu.

Odrůdy

Typy kožichů z umělé kožešiny jsou však velmi mnoho. Existují modely kožichů, které jsou vydávány pro přírodní norku, a tam jsou ty, které podle praktických vlastností, jen mírně podobat naturalka.

Eco kožich

Eko-kožešina je umělý materiál, který je díky inovativním technologiím co nejblíže přirozené. Má stejnou měkkost, brilanci a strukturu, ale co je nejdůležitější, není horší než přírodní srst v tepelných vlastnostech a vodě odpuzujících vlastnostech.Kožešiny z takové kožešiny jsou poněkud dražší než jiné umělé protějšky, ale cena plně odůvodňuje kvalitu.

Není přirozené

Umělé kožichy jsou horší než přirozené v tepelných vlastnostech, ale s dobrou imitací je obtížné je odlišit od originálu. Takové povlaky jsou často doplněny obložením na rounu, aby se kompenzoval nedostatek tepelných vlastností, takže v chladném období se v nich můžete cítit velmi pohodlně.

Falešné

Tyto nátěry jsou často vydávány pro přírodní, které jsou zobrazeny v nepřiměřeně vysokých nákladech. Rozlišení falešného materiálu od originálu lze pouze pečlivě prohlédnout na výrobku. Umělé kožešiny jsou obvykle připojeny k látkové základně, a aby je skryl, výrobce seší do lemu výrobku. Takže pokud se nemůžete podívat dovnitř produktu, vzdejte se nákupu.

Od králíka

Pod rouškou elegantních norkových kožešin se obvykle skrývá obvyklá kůže králíků. To produkuje takový falešný více vzácné hromady bez podložky a světlou kůži pod kožešinou. Pokud budete foukat na výrobek, a pod malovanými klky najdete lehkou kůži, odmítnout koupit.

Módní trendy

V této sezóně se jedná především o módní kabáty střední délky s kapucí. Jsou nutně doplněny pásem a často brilantními prvky kování. Kožešinové rukávy jsou obvykle dlouhé, i když existují výjimky.

Stylové modely

Zvláště stylové jsou modely kožichů, které kombinují několik odstínů najednou: černou a šedou, bílou a černou, hnědou s bordó - nejmodernější kombinace.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky