Mink kabát s kapucí

Mink kabát s kapucí

Kožešinový kabát byl vždy nejelegantnějším a nejšikovnějším oblečením pro chladné období. To je důvod, proč mnoho dívek neradi nosí klobouky s ní, preferring kapuce. Říká se, že tento prvek chrání nejen hlavu, ale i krk a dokonce i obličej. Musíte však pochopit, že hodně závisí na typu srsti. Pokud chcete krásný, praktický a teplý produkt, pak dejte přednost norka. Kožichy z tohoto zvířete už mnoho let zaujímají vedoucí postavení na trhu.

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou norkové srsti je její bezchybný vzhled. Vypadá neuvěřitelně vznešeně a elegantně. Kromě toho je tento výrobek považován za velmi lehký, což by bylo velmi příjemné znát křehké dívky. V takové věci nebudou vaše ramena unavená.

Svrchní oděvy se vyznačují trvanlivostí a praktičností. Správná péče vám umožní nosit spoustu sezón. Kromě toho je péče o takový výrobek poměrně jednoduchá a jednoduchá. Uvedené výhody charakterizují mnoho kožichů, ale ne všechny z nich vás mohou zahřát na mrazivém večeru. Naštěstí je tato srst jednou z nejteplejších.

Pile snadno snáší teplotu a nevybledne. Ani lakovaný výrobek v průběhu let nezanechává skvrny. Vlna chladná má jakoukoliv barvu a nepoškozuje chemii. Navíc se vůbec nebojí vlhkosti. Jediným způsobem zatřepejte, aby z vlasů vypadly všechny kapky sněhu nebo deště.

Nejlepší je norek výrobky mají obrovský rozsah stylů a barev. Rozhodně každá dívka bude moci najít vhodnou možnost. Kromě toho je nepravděpodobné, že by takový kožich nikdy nevyšel z módy. Dá se říci, že tato ušlechtilá srst se s důvěrou obtěžovala v řadách klasického zboží.

Co se týče kapoty, jen zveličuje všechny jmenované výhody. Tento prvek dělá věci pohodlnějšími a teplejšími. Nejčastěji zdobí kožich, což mu dává ušlechtilý vzhled. Ano, v některých případech vypadá tato položka poměrně sportovně. Nicméně, mnoho záleží na samotném modelu a tvaru kapoty.

Jak si vybrat

Je třeba si uvědomit, že ne všechny výrobky vypadají stejně dobře s kapotou. Nejvhodnější pro každodenní nošení. Nicméně, zdobený prvek může přidat luxusní vzhled na jakýkoli kožich. Správná forma bude působivější a elegantní. Musíte pochopit, že občas stojí za to vydělat trochu více peněz, abyste získali univerzální produkt.

Chtěl bych vám připomenout, že správný model má velký význam, ale důležitou roli hraje kvalita srsti.

Je velmi důležité koupit si kožich v osvědčené a dobře známé prodejně. Nemusí to být drahý butik, ale společnost musí existovat několik let. Obvykle má dobrá a spolehlivá značka svou vlastní webovou stránku, na které můžete vždy vidět rozsah. Měly by být také přezkoumány nevýhody a výhody výrobců. Pokud taková sekce neexistuje, zkuste je najít na některých fórech nebo mezi přáteli.

Pokud jste se rozhodli na místě, pak Požádejte konzultanta o certifikát kvality. Profesionální, tento problém by neměl být zmaten. Musíte také vědět o záruční době kožešinových výrobků. Pokud vám vše vyhovuje, můžete začít výběr.

Oblíbená srst musí být pečlivě rozeznána. Nejprve musíte zkontrolovat kvalitu hromady. Pokuste se zabalit kus kožešiny a vytáhnout ji směrem k sobě. Kvalitní výrobek se nezačne rozpadat a vlna se nebude držet pohromadě. Kožešina by měla svítit trochu a dokonce i třpytivě.

Teplá norka mezi chlupy má silnou podsadu. Samotná norka má velmi jemnou a drobivou hromadu. A pokud se pohnete dolů, všimnete si kvality kůže. V dobrých kůžích by měla být měkká, pružná a vždy bílá. Barvení jádra se provádí v případě zjištění závad. Netřeba dodávat, že nepříjemný zápach také poukazuje na nespravedlivého výrobce? Totéž bude řečeno o kvalitě švů kožešinových srstí. Musí být nutně hladké a čisté.

Nenechte se honit za šílenými slevami a akcemi. Ve většině případů se chce prodávající zbavit špatného, ​​zastaralého zboží a někdy i padělku.

Délka

 • Krátké

Uprostřed stehna končí krátký kožich, který dokonale uzavírá hýžďové svaly. Tento formát je jedním z nejoblíbenějších u mladých dívek. Otevře si nohy, ale nevypadá upřímně ani levně. Tento model nebude bránit vašim pohybům a jakýmkoliv způsobem ruší nošení. Skvělá volba nejen pro každodenní nošení, ale i pro publikování.

 • Zkrácené

Zkrácený styl je nazýván mnoha kožešinovou bundou. Taková věc bude mnohem levnější než prodloužené možnosti. Nicméně, ve většině mrazivých dnech, to určitě nebude vás zahřát. To je vhodný model pro aktivní zábavu a jízdy. Někdy se tento kabát používá výhradně pro rekreační akce. Krátká délka odhaluje štíhlé nohy a opticky je prodlužuje.

 • Střední délka

To je délka kolen, která je nejklasičtější. Dokonale pokrývá hlavní části těla a neumožňuje zmrazení. Kromě toho, tento formát vypadá velmi zdrženlivě a skromně. Zdobí svého majitele, a proto je tento styl téměř vždy volen ženami ve věku.

 • Midi

Představuje délku do středu nohy nebo mírně vyšší. Tuto možnost lze v této sezoně označit za nejmodernější. To nebude zima a velmi pohodlné. Kromě toho, že věc bude doplňovat mnoho stylů oblečení. Takový kožich však nebude vypadat dobře na dívkách s krátkým postavením. Pokud zvolíte tento formát, nezapomeňte na paty.

 • Dlouho

Oblečení s délkou podlahy vždy vypadá neuvěřitelně luxusní a tajemné. Dlouhý kožešinový výrobek je nejteplejší a nejvíce uzavřený. To bude vyhovovat navždy zmrazení dívek a sebevědomých žen. Stojí za to říct, že podobný plášť je vhodnější pro ženy ve věku. V tomto případě nezáleží na růstu.

Druhy modelů a stylů

 • Kříž

Tento styl je kožich z tenkých proužků. Jsou však umístěny ne ve svislé, ale ve vodorovné poloze. Tento design vypadá neuvěřitelně drahý a elegantní. Dělá chytré, jednoduché a nevšední oblečení. Skvělý produkt pro každodenní i slavnostní.

 • Avtoledi

Takzvané zkrácené modely, které sotva zakrývají záda. Faktem je, že dlouhé kožichy jsou často opotřebované. Proto nejsou považovány za nejvhodnější a nejpraktičtější. Kromě vynikající vlastnosti modelu "avtoledi" nedrží pohyby a je považován za velmi snadné. Ve vytápěné kabině to nebude tak horké.

 • Lichoběžník

Ta věc má šikmý vrchol a rozšířené okraje. Sukně takového kožichu však není rozšířená a velmi objemná. Má podobu slavné postavy. Tento design vypadá velmi originálně, ale zároveň stručně. Zvláště proto, že je schopen skrýt nedokonalé boky dívky a učinit z obrazu ženský výraz.

 • Bat

Velmi originální styl, který potěší všechny dívky. Kožich má poměrně široké rukávy, které se podobají křídlům. Základ rovného řezu však vytváří rovnováhu a dělá věc harmonickou. Původní řez může způsobit mnoho nepohodlí pro mnoho. Koneckonců vítr fouká do takových objemných rukávů.

 • Transformátor

Neuvěřitelně pohodlný model, který získává rostoucí popularitu.Má oddělitelné prvky, které věc úplně změní. Kapuci můžete odstranit, pokud ji nepotřebujete. Totéž lze provést s rukávy a lemem. Kožešina s lehkostí se změní na vestu nebo zcela změní délku. Můžete tak změnit věc v závislosti na příležitosti nebo počasí.

 • S pásem

Tento prvek zdobí mnoho kožešinových výrobků. To dělá znatelný důraz na pasu a dělá věc více elegantní. Kromě toho je pás překážkou pro foukání. Pokud si vyberete opasek z jiného materiálu, pak bude vaše oblečení mnohem originálnější a efektivnější.

 • Vybaveno

Přizpůsobený kožich půjde jen dívkám s dobrou postavou. Velký důraz klade na zásluhy své milenky. Vypadá velmi ženský a elegantní. Tato krásná volba je vhodná pro ženy všech věkových kategorií. Kukla však není vždy vhodná pro kožich, takže věnujte pozornost odnímatelnému stylu.

 • Přímka

Rovný řez je považován za jeden z nejvíce módních a společných. Nezdůrazňuje nedostatky dívky, a proto je vhodný pro ženy s jakoukoliv postavou. Vypadá neuvěřitelně stylově a stručně. Hlavní výhodou je však všestrannost tohoto stylu. Koneckonců organicky vypadá a má okouzlující oblečení a běžné džíny.

 • Baletní míček

Pro mnoho je neznámý formát velmi běžný. Je to kožich se zkrácenou nebo střední délkou, který má vzadu vzadu. Za nimi vidíte velký počet záhybů, což dělá věc více ženskou. A mnoho dívek sdružuje vyvýšené baletní rukávy s motýlími křídly. Jedná se o velmi zajímavou a neobvyklou variantu pro kožešinový výrobek.

 • Z ostříhaného norka

Stříhané styly vypadají jako kožichy. Samozřejmě, že jsou považovány za méně teplé a luxusní. Mohou však být nošeny na podzim nebo na jaře, stejně jako v kombinaci s jinými materiály. Shorn norka dělá srst srst méně objemné a stručnější. Mnohem velkolepější styly vzhledu s rozšířeným dnem.

 • Motýl

Je to středně dlouhá srst, která má velmi rozšířený lem. Stává se tak díky přídavným příčným vložkám. Rukávy takové srsti jsou rozšířené, ale ne příliš. Styl nejenže činí obraz elegantnějším, ale také dokonale skrývá další centimetry na těle ženy.

 • Francouzština

Jedná se o klasický kabát střední nebo krátké délky. Nejčastěji má rovný střih, který může být někdy lehce osazen. Kapuce bundy je povinným prvkem, který vám umožní opustit klobouky. A pas je zdoben pásem, který může být vyroben z jiných materiálů. Takový detail značně zdobí svrchní oděvy.

 • Kožešinový balónek

Tento kožich má standardní střih, ale jeho lem by měl být zúžen. Tento neobvyklý design velmi odlišuje věc mezi jinými styly. Uzavřené dno navíc přenáší méně větru, což znamená, že balón může být nazýván teplejší. Mějte na paměti, že některé barvy a detaily mohou tento model zjednodušit. V podobném stylu by mělo být vše jednoduché a stručné.

 • Klasika

Klasický model lze nazvat srst střední délky. Měla by mít rovné rukávy a mírně nasazený střih. Kapuce v klasice není zdobena žádnými kožešinami a má obvyklý formát. Zapnul věc s tlačítky, a také se skládá z pevné kůže. Barva srsti je obvykle přirozená a srst je dlouhá hromada.

 • Na blesk

To je jeden z nejvzácnějších druhů spojovacích prostředků, ale někteří dávají přednost. Blesk může srst zjednodušit a může být více originální. Vypadá dobře na výrobky z kompozitních materiálů. Zvláště chladný zámek v kombinaci s kůží. Stojí za to říct, že je lepší je ozdobit modely střední délky a krátké verze.

Kombinace srsti

Lynx

Kožešina ušlechtilého zvířete velmi zdobí norku. Kapuce by měla být zdobena nejen na okrajích, ale v celé hloubce.Je to tento formát, který dělá věc ušlechtilým a statusem. Nejlepší ze všeho je dlouhosrstá srst, která se dívá na stříhaného norka. Barva samotného výrobku by měla být klidná a lepší než základna.

Stříbrné lišky

Stříbrná liška je jednou z nejluxusnějších a prestižních. Nejlepší ze všeho je, pokud je na ramenou objemnější a vytváří iluzi brány. Vnější část kapuce může být norka, ale vnitřní část je zcela tvořena liškou. Čím více bohato zdobených okrajů, tím bohatší kapota bude vypadat v otevřeném prostoru.

Sable

Sable kožešina je považována za velmi drahé a elegantní. Vypadá to však trochu jako norka, ale objemnější. Díky této podobnosti vypadá kapuce sobolí velmi harmonicky. Nejčastěji vstupuje do vratové brány se zářezem. Díky tomu je výrobek ještě bohatší a efektnější.

Marten

Extrémně nezapomenutelná načechraná srst vždy činí kapotu bohatší. To je případ, kdy tento prvek přestane být jednoduchý a každodenní. Kuna vypadá stejně skvěle na norkách a dlouhosrstých norkách. Nejlepší je kombinovat se světlými odstíny. A příliš se jí nelíbí, rušivý design.

Lišky

Tato barevná srst někdy vypadá velmi špatně s některými barvami. Mink by měl být kontrastní odstín k obrazu, který je bohatší. Nejlepší ze všeho je, že liška vypadá s dalším opakováním. To znamená, že srst by měla zdobit nejen kapuci, ale i některé kousky kožichu. Mohou to být manžety nebo kapsy.

Polární liška

Kožešinová liška se může pochlubit speciální tloušťkou a jemností. Svrchní oblečení dělá vznešeným a výstižným. Dobře se kombinuje s mnoha odstíny chlupů, ale vypadá nejlépe se základními barvami. To je skvělá volba pro navždy mrazivé mladé dámy, protože je to arktická liška, která se může pochlubit nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi.

Skutečné barvy

 • Černá

Černá barva srsti vypadá velmi jednoduše a špatně. Vypadá bohatší pouze s kontrastními materiály. Pokud srst není s nimi ozdobena, výrobek se může zdát jednoduchý. Faktem je, že tento odstín tak jasně nevyjadřuje krásu srsti. Tato věc má však také výhody. Dokonale se kombinuje s mnoha věcmi a je také považován za velmi praktický.

 • Bílá

Bílá norka vypadá mnohem zajímavější a dražší než předchozí barva. Ona velmi osvěží její milenku, která nemůže, ale radovat se. Kromě toho může být tento odstín nazýván slavnostní a elegantní. Je to skvělé zdobí věci jakéhokoliv stylu, ale ne vždy s nimi. Časem bohužel bílá srst má tendenci žloutnout.

 • Modrá

Modrá srst vždy vypadá velmi originálně a neobvykle. Zvláště elegantní tento odstín vypadá na norkové výrobky. Načechraný vlas je obraz velmi sladký a jemný. Zdobí každou dívku a přidává jí chuť. Pokud chcete, aby srst ještě více originální, pak zvolte příčný styl.

 • Šedá

Šedý odstín srsti je jedním z nejpraktičtějších. Má výbornou schopnost udělat velkolepé kožešinové norky. Vytváří iluzi, že zdřímnutí je měkčí a měkčí. Šedá je nyní velmi populární, což je trochu modré. Mnoho výrobců přidává černé a bílé vlasy, aby se srst jako stříbrná liška.

 • Brown

To je přirozená barva norka, která je považována za jednu z nejčastějších. Všechno proto, že tento stín je demokratičtější. Téměř každá druhá srst má právě tuto barvu. Ano, vypadá to dobře a je velmi praktické. Pokud se vám však nelíbí být jako všichni ostatní, pak tuto možnost vypněte.

 • Grafit

Hlubší šedá barva, která je méně značková. Nejokázalejší ze všech, vypadá na kříži a modely rovného řezu. Má rád světlé akcenty ve formě jiných drahých kožešin. Grafit lze připsat poměrně univerzálnímu odstínu, který lze snadno kombinovat s každodenním a slavnostním způsobem.

 • Béžová

Nejoblíbenější světlý odstín, který miluje minimalismus.Jeho obrovský mínus v nepraktičnosti, která se cítí. Nejčastěji dívky rychle obarví okraje kapuce a límce dekorativní kosmetikou. Ale tato skutečnost zastavuje těch pár, protože věc dodává majiteli ženskost a křehkost.

 • Tmavě zelená

To bude apelovat na dívky, které milují originalitu ve všem. Tmavě zelená se považuje za neobvyklou barvu pro kožich. Na něm však není nic vzdorného nebo zvláštního. Díky tomu je produkt bohatší a jedinečnější. Velký důraz klade na ušlechtilost srsti a její hustotu. Stojí za to dodat, že tento odstín dokonale kombinuje mnoho barev.

Co na sebe

Mink kabát docela pěkně v kombinaci s ležérní oblečení. Rovné, hubené džíny a hubené kalhoty se dokonale spojí s rovným a klasickým řezem. Uggs nebo vysoké boty mohou být nošeny na nohách. Různé legíny v kombinaci s kotníkovými botami na patách se dobře hodí k rozšířeným stylům.

Pokud jde o sukně a šaty, vypadají skvěle s kombinací produktů. A kožešinu na kapuce lze opakovat s nádechem bot nebo podpatku. Nezapomeňte, že kožichy tohoto formátu vypadají velmi elegantně, což znamená, že tyto věci preferují.

Mnoho lidí kupuje výrobky s kapucí, aby se na sobě nenalepovaly klobouky. Nicméně, velké pletené klobouky, které jsou velmi populární v této sezóně bude vypadat dobře. Pokud jde o šátky, neměly by být velmi těsné a měly by být umístěny pod svrchním oděvem.

Klasická taška malého formátu vždy zdobí kožešinový výrobek. Vyhněte se možnostem na popruhu, protože jsou schopni kazit a nosit hromadu.

Stylové obrázky

 • Vynikající příklad kombinování norka s jinými kožešinami. Věnujte pozornost tomu, jak dekor vypadá nejen v kapotě, ale i v celé centrální části. Střižená hromada vypadá velmi lakonicky a vznešeně. Černé boty na podpatku dokonale vypadají.
 • Formát kříže na šedo-béžovém odstínu norky vypadá velmi draho a prestižně. Flare-sleeved styling dodává ještě více nadšení. Krátká délka a podpatky zdůrazňují štíhlé nohy dívky.
 • Nejjednodušší a nerozlišitelný obraz pro ty, kteří milují minimalismus. Krátký rovný kožich perfektně kombinuje barevné kožené legíny. Tento styl doplňuje plochá podešev.
 • Střižená norková srst se radikálně mění lynxovou kapucí, jemně se obrací do límce. Celý obraz je tvořen tmavými barvami, takže nic neodvádí pozornost od hlavního přízvuku.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky