Mink poncho

Mink poncho

V mrazivé zimní sezóně chcete vypadat obzvláště atraktivní, abyste tentokrát využili k předvedení svého nádherného svrchního oblečení. Pokud chcete překvapit ostatní, pak Vám nabízíme pončo z norek. Je vhodný pro ty, kteří chtějí zdůraznit svou individualitu.

Podrobně vám povíme o norkovém pončo, které se u nás vyskytuje méně často. Nicméně ne každý ví, že to může být úplně jiný styl a model. Proto máte plnou šanci stát se skutečnou módy.

Vlastnosti a výhody pončo plášťů

Kožešinový pončo je exkluzivní a originální rozhodnutí pro svrchní oděvy. Kromě své krásy se norkový pončo vyznačuje zvýšeným teplem a komfortem.

Poncho je ideální pro slavnostní událost. Samozřejmě nebudete schopni nosit takové oblečení každý den, jako v pončo nebudete velmi pohodlní, například v dopravě nebo v autě.

Poncho vyhovuje dívkám s téměř libovolným typem postavy, záleží na siluetě, kterou si vyberete rovný nebo rozšířený styl. Volný styl jen pomáhá skrýt nedostatky postavy, visící z postavy pomocí koketních záhybů.

Odrůdy

  • Pletené Mink Poncho Je to pro nás novinka, ale ve světě módy už získala popularitu. Tato technologie spočívá v jakémsi vázání kůže a nikoliv v obvyklém šití.

Předkožní kůže se pečlivě vyberou, nakrájí na proužky a pak sešívají pomocí předem připravené bavlněné síťoviny.

Mnozí jsou k této technologii skeptičtí a myslí si, že produkty jsou vyrobeny ze zbytků. Jsme ve spěchu vyvrátit tento mýtus. Naopak pro pletení jsou kůže vybírány s ještě větší péčí, takže pončo bylo obzvláště praktické a trvanlivé. Tyto ponchos jsou velmi lehké a pohodlné. Také, pletací technologie umožňuje, aby se zvláštní okraj tenkých proužků norek, což dělá norkové pončo vypadají jako klasické poncho verzi.

  • Kromě norkového pončo lze použít ostatní druhy kožešinto dělá poncho ještě více okázalý. Zvláště atraktivní je kožešina, která se svou texturou liší například delšími vlasy.

Nejpozoruhodnější jsou kombinace norek s liškou nebo norek s liškou. V tomto případě návrháři dávají přednost zdobení okraje kapuce nebo rukávů jinými kožešinami.

  • Také ponchos se liší délkou. Od nejkratší - do pasu, střední délky - do středu stehna a protáhlé, pokrývající boky. Samozřejmě, že nejkratší ponchové vypadají obzvláště něžně a žensky, jsou však vhodnější pro oslavy. Je lepší se rozhodnout pro středně dlouhý pončo, protože je nejvhodnější pro zimu.

Módní trendy

Styly Poncho jsou velmi rozmanité. Kromě délky se liší v siluetě, rukávech a typech štěrbin.

S kapucí

To je nejoblíbenější trend. Mink poncho jde dobře s kapucí, budete vypadat jako pohádková princezna.

Takový pončo bude obzvláště teplý a ochrání vás před povětrnostními vlivy. Výhodou tohoto trendu je, že nebudete muset nosit klobouk.

S krátkými rukávy

Zde nemluvíme o všech obvyklých 3/4 rukávech, jmenovitě o krátkých rukávech, které pokrývají ramena a sotva dosahují lokte. Kit k takovému pončo by měl ideálně vybrat vysoce stylové rukavice.

Od lehké kožešiny

Lehké norkové ponchos vypadají obzvláště luxusní a elegantní. Je to bílý norek, béžový, lehký ořech a šedý. Světlé odstíny kožešin mají také tendenci mladého majitele.

S otevřeným límcem

Nebo jiným způsobem „bez límce“. Takové pončo modely vypadají velmi žensky a romanticky. Takový styl vizuálně připomíná styl Chanel, zvláště pokud je kombinován s krátkými rukávy a vysokými rukavicemi.

Se stojáčkem

Skvělý doplněk k pončo v chladném počasí. Tento detail dává nádech luxusu a vysoké módy. Za špatného počasí bude takový obojek chránit před větrem a v teplejším bude náhradou za šátek.

Co na sebe

Chcete-li si vybrat šatní skříň, nebudete obtížný. Mink poncho je kombinován s mnoha šatníky.

  1. Kalhoty a džíny je lepší zvolit pevnou siluetu, protože vrchol je již tak objemný. Úzké dno pomůže vyrovnat siluetu. Vaše pozornost - kalhoty kalhoty, klasické hubené kalhoty, hubené džíny a legíny.
  2. Sukně a šaty jsou také dokonale kombinovány s šaty. Hlavní je, že délka byla nižší než pončo. A všimněte si, protože pončo má rozšířenou siluetu, pak by měla být sukně rovná nebo těsná.
  3. Volná silueta pončo umožňuje nosit objemné svetry nebo vesty, košile a blůzy, které nemůžete nést.

Je lepší odmítnout další kožešinové doplňky. Je lepší si vybrat klobouk, šátek nebo rukavice stručného designu. Mink poncho - již vytváří hlavní akcent na obrázku.

Z bot si můžete vybrat boty s podpatky nebo ploché boty. Jedná se o vysoké boty s pevnou patou, semi-boty s přezkami, boty s hrubou podešví nebo módní semišové boty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky