Módní pletený kožich

Módní pletený kožich

Co je pletená norka

V přípravě na zimní sezónu, mnoho z fair sex rozhodnout se hýčkat se s norkovým kabátem. Koncem osmdesátých let minulého století představila známá kanadská designérka Paula Lishmanová publiku zcela novou fantazii na téma kožešinového sukna, která se vyznačovala speciální technikou tkaní řezaných tenkých proužků materiálu na bázi speciálních pletiv. Díky tomuto způsobu vazby je srst umístěna vně i uvnitř výrobku, což dává nositeli příjemný pocit při nošení. Kromě toho je pletený norek materiál odolný proti opotřebení.

Výhody

Kožešiny z norkové kožešiny mají oproti jiným kožešinovým výrobkům řadu výhod:

• Mnoho žen si všimne, že vzhledem k krátkým a měkkým rounům vypadá taková kožešina krásněji než obvykle. Kromě toho moderní výrobci vyvinuli řadu pletacích technik, což umožňuje vytvořit skutečně originální vzory;

• u většiny mladých dívek není klasická varianta norkového kabátu natolik atraktivní, že se jedná o oblečení „stárnutí“ majitele. Z tohoto hlediska pletené výrobky z kožešin zvítězí, protože vypadají moderně a stylově, kromě toho mají mnoho barevných možností;

• na rozdíl od hladkých norkových výrobků je pletený kožich méně náročný na péči: vzhledem k heterogenní struktuře pletené kožešiny není tolik náchylný k deformaci;

• s patřičnou péčí, věc z pletené kožešiny neztrácí svou vizuální přitažlivost po dlouhou dobu. A když se objeví nepříjemné skvrny, stojí za to kontaktovat čistírnu, kde ji můžete rychle čistit moderními prostředky;

• Vytváření takových výrobků samozřejmě trvá déle než obvyklé krejčovství. Nicméně, tam je jednoznačné plus: protože nejčastěji kožichy jsou vyrobeny z kousků kožešinového prádla, pak je cena nižší.

Populární styly a modely

• Přímo

V letošním roce je retro styl opět na vrcholu popularity. Na molu, návrháři nabídli paletu modelů norkových kabátů, stylizovaný po módě minulého století. Provedení tohoto stylu se stalo rovnými povlaky. Obvykle jsou šité bez kapuce a představují nejklasičtější verzi výrobku.

• Flaled

Látkový styl norkový kabát populární po celou dobu. Dokonale zdůrazňuje vytesanou postavu. Tento kabát dává majiteli zvláštní eleganci a ženskost. Kromě toho bude tento nákup dobrou investicí - rozšířený kožich neztratí svůj význam ani po desetiletích.

• Válec

Nebojte se názvu „balónu“ srsti, protože to je jen úmluva. Ve skutečnosti je tento styl vhodný pro všechny typy tvarů a je velmi populární. Tento kožich je jiný objemový lem, který se zužuje na dno, jako zvonová sukně. Rukávy podporují tento efekt. Snaží se udělat délku až na kolena, takže tento styl skrývá nedostatky postavy v bocích, s důrazem na pas.

Plusem balónu je, že kuželový lem zabraňuje pronikání studeného zimního vzduchu dovnitř.

• S kapucí

Mnoho kožichů je vybaveno takovým užitečným detailem jako kapuce. Pro ruské chladné počasí jsou tyto modely obzvláště důležité: může nahradit klobouk. Kromě praktické funkce kapoty také provádí dekorativní, přidává kouzlo k produktu.

Délka

Varianty dlouhých kabátů byly v této sezoně široce zastoupeny na módních scénách. Zvláště tato délka výrobku je milovaná ruskými designéry.Pletený norkový kabát do kotníku udrží celé tělo v teple, aniž by na něj vyvíjel tlak. S kapucí nebo širokým límcem tento oděv vypadá jako kabát. Převážně dlouhé kabáty se nosí s pásem, aby se zdůraznil pas.

• S volánky

Výrobci také nabízejí zcela nestandardní řešení pro odvážné dívky - norkový kabát s volánkem. Dodávají výrobku lesk, kterému může pletenina chybět, a zároveň dávají věci další hybnost při pohybu.

• Barevná řešení

Absolutně klasická verze je kabát černé nebo tmavě hnědé barvy. V poslední době módní ženy ceněné možnosti se středně-velké příčné pruhy jiné barvy. Také zůstávají bílé nebo mléčné barvy.

Pro milovníky nestandardních řešení na trhu jsou světlé norkové pletené kabáty, natřené hypoalergenní barvou. Takové věci jsou příjemné a vypadají, a nejsou nebezpečné pro zdraví. Zkombinujte je lépe s nízkým klíčovým tmavým dnem.

Speciální ženy módy mohou být doporučeny hledat norkový kabát barevných hadrů kožešin. V takovém „patchworku“ určitě nezůstanete bez pozornosti, hlavní věcí není přehánět.

Co na sebe

• Oblečení

Především při rozhodování o tom, co nosit s norkovou srstí, je nutné stavět na její délce. Skinny džíny nebo klasické kalhoty jsou ideální pro kombinaci s krátkým modelem. Kožešinový kabát s délkou kolenního kloubu znamená nošení krátké sukně nebo těsných kalhot. Pro dlouhé pletené model, zkuste najít pohodlnou sukni.

• Boty

Výběr obuvi, sázení na jeho pohodlí a kompatibilitu se stylem kožichu. Kotníkové boty a dlouhé boty až do středu kolena nebo výše lze nasadit pod krátký model pleteného výrobku. Středně dlouhý kožich je kombinován pouze s vysokými botami (krátké, vizuálně „odříznuté“ nohy). Model kotníku délka znamená boty na vysokém podpatku (vyberte si model podle svého vkusu).

Neměli byste kombinovat kožich s sportovní obuv nebo uggs, bude vám komický vzhled.

• Příslušenství.

Při nošení pleteného norkového kabátu je lepší opouštět čepici. V ruské realitě je to však téměř nemožný stav (nebo budete muset neustále nosit kapuci). Pokud se rozhodnete vybrat čelenku, zkuste si vzít zboží z kožešinového materiálu (norka nebo mutonu) podobného barevného odstínu.

Vezměte tašku, aby odpovídala rukavicím nebo botám, nebo v kontrastní barvě. Oblíbeným doplňkem je také šátek nebo hedvábný šátek.

Velké modely

V moderním modelovém sortimentu norkových nátěrů najdete možnost pro jakýkoliv tvar, s libovolnými funkcemi, včetně modelů velkých velikostí. Pro majitele nádherných forem je pletený kožich skvělou volbou pro zimní oblečení. Kožešinová srst je poněkud krátká, což znamená, že na obrázek nepřidá přílišný objem. Navíc, takový kožich dodá majiteli lesku, neomezuje pohyb, dá pocit tepla v chladném období.

Recenze

Většina majitelů pleteného kabátu byla s ní nadšená. Ticho udržuje venkovní teplotu na -15 ° C, udržuje teplo. Zvláště ocení tento kabát ženy, které řídí jejich vlastní auto.

Klasický kožešinový model je zpravidla velmi těžkopádný a omezuje pohyb. Majitelé pletené verze mají v tomto ohledu velké štěstí: výrobek je lehký, měkký a pohodlný. Nevýhodou je špatná kombinace norkového kabátu a deště (zpravidla nejsou výrobky z kožešiny ošetřeny vodoodpudivou vrstvou).

Také v zimním šatníku nemůžete mít jen takový pletený model, protože to nezachrání hostesku v mrtvých zimách. Nicméně, všechny ženy, které si koupily pletený norkový kabát, nelitují nákupu, protože dává svému majiteli pocit uspokojení a činí ho elegantnějším v očích druhých.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky