Mink kožich z Řecka

Mink kožich z Řecka

Luxusní kožich - sen žen různého věku a postavení. To je docela drahé potěšení pro peněženku, takže byste měli věnovat pozornost jeho nákupu. Výrobky vyrobené v Řecku jsou velmi oblíbené mezi obdivovateli kvalitních zimních kožešinových oděvů. I přes teplé klima a nedostatek vhodných podmínek pro chov chlupatých zvířat má tato země v Evropě několik vážných kožešinových průmyslů.

Vlastnosti a výhody produktů z Řecka

Řecko je jedinečná země, která umožňuje turistům kombinovat velkou dovolenou a návštěvu známých výrobců kožešin. Navzdory hojnosti čínských firem, které nabízejí levné varianty pro norkové kabáty, mají řecké výrobky řadu výhod a vlastností:

 • Vynikající kvalita srsti, která se používá pro jejich krejčovství.
 • Moderní stylové styly pro každý vkus.
 • Elegantní a praktické krejčovství.
 • Zvláštní tajemství obvazů se předávaly z generace na generaci.

Dovednost a talent chovatelů Řecka je ve vysoké poptávce mezi evropskými módy a hvězdami. Rádi vybírají kabáty, kožichy a štoly z nejnovějších sbírek slavných řeckých kožešinových domů.

Jak odlišit řecký kabát

Kožený kabát řeckého výrobce má krásnou hustou hromadu. Továrny používají pouze vysoce kvalitní norkovou kožešinu ze Skandinávie, která se vyznačuje vysokou kvalitou klků, hustotou a „živým“ leskem. Samotný výrobek je poměrně lehký a měkký, pěkně padá a proudí v jakémkoliv stylu.

Řecká kožešníci nepoužívají barvené kožešiny, pečlivě vybírají drahé kožky na krejčovství. Tyto kabáty jsou neuvěřitelně luxusní a krásně "hrát" upozorňuje na slunci. Zřídkakdy kombinují levnější srst arktické lišky, mutonu nebo lišky, přičemž zůstávají skutečným klasickým příkladem kožešinového umění.

Módní trendy

Řecké kožichy z přírodní norky jsou neuvěřitelně elegantní a originální. Návrháři ve vývoji nových produktů berou v úvahu všechny módní trendy a přání zákazníků. Proto katalog jakéhokoliv výrobce z Řecka představuje širokou škálu klasických nebo moderních modelů. Mezi nejvyhledávanější zákazníky v této sezóně patří:

 • Zkrácená verze "avtoledi" jako aktivní dívky, které preferují pohodlí a ženskost. Modifikované nebo lehce sestavené modely doplňuje velká kapuce, stojací límec nebo arktická liška.
 • Dlouhé klasické možnosti Mink nevyjdou z módy. V každém odstínu této srsti vypadá velkolepé a luxusní. Mírně rozšířený střih je vhodný pro jakýkoliv typ postavy v kombinaci s koženými doplňky. Výrobky se vyznačují objemnými límci-kapsy, které se krásně hodí na ramena, mohou mít širokou spojku rukávů. V dlouhé srsti, norkové kožešiny vypadá nejvýhodnější a nepotřebuje další dekorace.
 • Stylové kožichy rovné řezané na koleno ve stylu "A-line" nebo "župan" vhodné i pro mladé dívky a slušné dámy. Jednoduchý pohled je více než kompenzován hrou luxusních kožešin, přechodů přirozeného světla nebo planého tónu. Řečtí návrháři nabízejí stříhaný zdřímnutí, laserové vzorování nebo kombinaci různých odstínů v jednom výrobku.

V katalogech kožešinových norkových výrobků z Řecka najdete originální krátké čepice a kabáty, kožichy s koženými nebo saténovými pásy a dlouhé vesty.V módě přírodní odstíny hromady, bohatý "černý diamant" nebo jemná šedá, medová nebo čokoládově hnědá.

Výrobní společnosti

Mnoho řeckých kožešníků je známo svou kvalitní prací a přísným dodržováním technologie zpracování norkové kožešiny. Pokud to rozpočet dovolí, můžete si zakoupit výrobky z továrny Kafasis, vyrobené pro korunované hlavy Evropy. Neméně módní a kvalitní jsou kabáty a kabáty z rodinné firmy Manakas, tajemství práce, ve které se předávají z generace na generaci.

Krásné norkové kabáty nabízejí módní ženy Nevris, Nitsa Furs a Avanti. Kombinují vysoce kvalitní krejčovství a nové elegantní styly. Jedná se o zvláštní vůdce výroby kožešin, potvrzující značky se speciálními certifikáty. Klasické "avtoledi" a pláště zůstanou vždy relevantní a stylové.

Jak si vybrat a kolik to stojí

Nákup vysoce kvalitního norkového kabátu vyžaduje znalost některých nuancí a vlastností krejčovství:

 • Dobré norkové pláště jsou vyrobeny z pevných kůže a švy a švy jsou téměř nepostřehnutelné.
 • Podšívka by měla mít malou falešnou kapsu, kterou kupující může vidět jádro, ujistěte se, že je pružný a bez závad.
 • Kožešina při stlačování rychle obnovuje tvar a nezanechává žádné záhyby.
 • Než si koupíte kožich, musíte dobře protřepat. Pokud je spousta villi sprchováno, takový výrobek je považován za nekvalitní a netrvá dlouho.

Ceny za řecké norkové nátěry závisí na značce, kvalitě výchozího materiálu a odstínech kožešin. Náklady na módní věci na kolena rovně nebo široký řez začíná na 2500 dolarů. Dlouhý luxusní kožich s kapucí v průměru stojí $ 4,500. S omezeným rozpočtem, můžete si koupit stylový manteau nebo "autoledi" kusů, které budou stát 800 dolarů.

Recenze

Navzdory hojnosti v obchodech s výrobky z Číny a dalších zemí jsou módní oděvy z Řecka vysoce ceněny mezi opravdovými obdivovateli tohoto drahého materiálu. Četné recenze šťastných majitelů takového nákupu hovoří o jejich vynikající kvalitě, pohodlí a originalitě. Dokonce i dlouhé pláště jsou praktické a krásně opotřebované. To je rozumná volba pro ženy, které hledají kombinaci komfortu a dostupné ceny.

Stylové obrázky

Luxusní norková kožešina nepotřebuje speciální dekorace, takže módní kožich může být doplněn elegantním doplňkem z pravé kůže a semiše. Ženský vzhled je získán s klasickými botami nebo kotníkovými botami s malým patem. Stylový pytel s jasnějším tónem může být zajímavým kontrastem, zdůrazňující dobrý vkus.

Můžete udělat obraz elegantnější pomocí volumetrické pletené krajky, tenký hedvábný šátek nebo módní čepici. Mohou mít kontrastní odstíny, zdůrazňující barvu obličeje nebo vlasů. Malá kabelka v tónu pomůže učinit takový luk tak módním a nežným.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky