Mink kožich z Itálie

Mink kožich z Itálie

Chladné období nebylo nikdy výjimkou, aby dívky vypadaly méně krásné a stylové. Svrchní oděvy - to je úžasné potvrzení. Dívky milují norkové kabáty. Italské norkové kabáty jsou však jejich skutečným předmětem chtíče.

To není překvapující! Koneckonců, Itálie byla vždy trendem módy a trendů. A italští návrháři ve svých sbírkách opravdu rádi používají kožešiny.

Vlastnosti a výhody italských produktů

Jak jsme již zmínili, italské kožichy se vždy vyznačují svým jedinečným stylem a originalitou. Není to tak jednoduché, mnozí cílevědomě jdou do Itálie, aby si koupili kožešinový výrobek.

Kromě designu mají tyto nátěry vysokou kvalitu, která je kontrolována v továrnách ve všech fázích výroby.

Samozřejmě, italské norkové nátěry mají vyšší cenu než ostatní výrobci. Stojí za to zvážit, že dostanete takovou stylovou věc déle než jeden rok. Navíc cena bude záviset na stylu, délce a barvě norky.

Různorodost modelů vám umožní vybrat si model, který potřebujete, na základě vašich preferencí, ať už je to věk, typ postavy nebo typ vzhledu.

Módní trendy

Kožichy bez límců

Jeden z posledních trendů. Tento styl vypadá jako známý styl Chanel. Samozřejmě, kožich takového modelu bude méně praktický pro ruské chladné zimy.

Oříznutý rukáv

Tyto modely mají zvláštní kouzlo. Zaměřuje se na křehkost a ženskost svého majitele. S koženými kabáty těchto modelů dokonale harmonizují vysoké rukavice.

S podélnými pruhy

Trend, který neztrácí svůj význam pro několik sezón. Díky tomuto detailu je srst ženský a originální. Současně se kombinuje s jakýmkoliv oblečením a obuví.

Světlé odstíny

Kožichy bílé, béžové, perlové a jiné odstíny vždy přitahovaly dívky. Jsou ideální pro gala večer. Zároveň nemají věkové omezení a mají tendenci k mírně „mladým“ dívkám.

Vlastní barvy

Návrháři se nezastaví na tom, čeho bylo dosaženo a neomezují se pouze na standardní barevná schémata. V nejnovějších sbírkách módních návrhářů mohli vidět kožichy z pastelových odstínů. Mezi nimi - broskev, práškové, levandule a další.

Přehled výrobců značek

Braschi je jedním z nejznámějších výrobců kožešinových výrobků. Umístil v San Marino. Výrobce se etabloval na evropských i zahraničních trzích jako společnost nabízející vysoce kvalitní výrobky, exkluzivní design a nejnovější módní trendy.

Mala Mati je poměrně levná značka známá jak v Evropě, tak v zahraničí. Kožešiny Mala Mati jsou zároveň lehké a teplé. Vynikající příklad kombinace ceny a vysoké kvality.

Di Cara je výrobcem, který se specializuje především na exkluzivní a proto luxusní kožichy. Kožešiny této značky mají velmi vysokou cenu.

Annabella je značka, která nabízí kožichy výhradně v rámci vysoké módy. Kožešiny této značky získaly srdce mnoha hvězd. Design a styly norkových kabátů jsou měřítkem luxusu a ženskosti.

Fellicci je další značkou, jejíž výklenkem je luxusní trh. Charakteristickým rysem tohoto výrobce jsou nestandardní styly a řezané kožichy, použití extravagantního dekoru a kombinace různých kožešin.

Jak si vybrat

První věc, kterou se rozhodnete při koupi norkového kožichu je ten styl, kterému dáváte přednost a který je nejvhodnější pro váš typ postavy. Může se jednat o lichoběžníkový kožich nebo naopak opatřený pásem.

Délka je také důležitá.Pro zimu je stále doporučeno kupovat prodloužené možnosti - až po koleno, pod kolena nebo dlouhé kožichy. Pokud se dostanete kožichu na výstupu - to může být zkrácená verze.

Věnujte pozornost srsti, límci nebo kapuce. Je lepší, když jsou celé. Kožešina by měla být lehká a zároveň teplá, protože v ní musíte chodit v zimě. Švy a podšívka - další důležitý bod

Dále určete barevná řešení. Čím světlejší je norka, tím vyšší jsou náklady na kožich. Nejpraktičtější, bezpochyby kabáty černé a tmavě hnědé barvy.

Stylové modely

1. Mink srst šedá bez límce. Oříznutý široký rukáv dokonale doplňuje stylový střih. Dokonale dokonalé rukavice dokončí vzhled.

2. Mink kožešina bílé barvy originálního designu. Skvělá volba pro slavnostní příležitosti. Všimněte si rozšířeného střihu a detailů, jako je límec a rukávy.

3. Hnědý kožich s kapucí. Vynikající praktická a teplá volba. Křížové proužky a náplasťové kapsy pomáhají vytvořit módní vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky