Jaké pokrývky hlavy nosit s norkovým kabátem

Jaké pokrývky hlavy nosit s norkovým kabátem

Mink kabát je předmětem snů mnoha žen a dívek. Ale když se stanete šťastným majitelem, mnohé dámy se okamžitě ptají, jaké pokrývky hlavy nosí s norkovou srstí?

Jaké pokrývky hlavy nosit s norkovým kabátem

Mink kabát je měřítkem ženskosti. K ní můžete vyzvednout různé čepice, oblečení, boty a doplňky. Nejdůležitější pravidlo - norkový kabát není kombinován se sportovním oblečením. Ve všech ostatních ohledech můžete bezpečně experimentovat.

Šátky

Šály jsou dnes v módě. Jsou prezentovány v různých barvách. To může být tradiční Pavlo-Pasad, husté vlněné, pletené z nejlepších dolů šály nebo módní v této sezóně "Arafat". Z tohoto množství si každá žena bude moci vybrat šátek podle svých vlastních preferencí.

Šátek lze svázat jiným způsobem. S objemným kožichem vypadá nejlépe kapesník, který se hodí k vaší hlavě. Můžete také uvázat šátek jako šátek a otočit volné konce s kabelem a kravatu kolem obvodu.

Pletené klobouky

Pokud se rozhodnete koupit pletený klobouk, pak byste měli velmi pečlivě zvážit jeho volbu. Jednoduché modely sportovních stylů dobře nesedí s norkovou srstí. Je povoleno nosit módní klobouk s volným koncem, který je zdoben přírodní kožešinovou pomponou.

Nejlepší je rozhodnout se pro těsné ženské modely s malými viskózními nebo mladými čepicemi, které jsou vyrobeny s velmi velkým vzorem.

Klobouky

Mink kabáty jsou považovány za tradiční kombinaci a elegantní dámské klobouky z plsti nebo plstěné vlny. Můžete také nosit malý baret, který může být vyroben z norka, plsti nebo vlny. Široce kalené klobouky jsou špatně vhodné pro zimní sezónu. Vyberte si elegantní klobouk s malým výběrem.

Kožešinové čepice

Pokud máte rádi kožešinové klobouky, je nejlepší koupit výrobek z kožešiny, který se liší od materiálu srsti. Polární liška, mýval nebo jiná dlouhosrstá srst se dobře hodí k norkám.

Měli byste být také opatrní při výběru barvy kožešinové čepice, pokud se mísí s vlasy, bude to vypadat, že je jejich pokračování. Tento obraz bude trochu strašidelný.

Stylové obrázky

Mink kabát s kapucí jde dobře s šátkem. Pokud si vyberete model, který má tradiční ruské zbarvení, pak se váš obrázek bude blížit vzhledu pohádkového Sněhurka.

Elegantní klobouk z plsti s malým lemem, zdobený velkým květem, vám umožní vytvořit obraz v retro stylu.

Krátké stylové kožichy "auto lady" lze kombinovat s pletenými extra módními pokrývkami hlavy. Tento obrázek bude vyhovovat aktivním mladým dívkám.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky