Mink kabát "Blackglama"

Blackglamův kožich

Mink kabát Blackglama není první desetiletí je všeobecně uznávaný světový standard luxusu a stylu. Vidíte-li to jednou, nikdy si to nepřejete s žádným jiným. Pokud chcete udělat ziskovou investici, která zdůrazňuje váš stav - Blackglama je určitě to, co potřebujete.

Vlastnosti a výhody

Neobvykle měkké, sametové na dotek, srst pro kožichy Blackglam lze zakoupit výhradně na aukci kožešin American Legend ve Washingtonu. Kromě nejkvalitnější kožešiny, Blackglama je také známý pro své vzácné černé "olej" barva, neobvykle duhově na slunci. Každá kůže má individuální označení na straně moře, můžete ji zkontrolovat na oficiálních stránkách výrobce. To má pomoci kupujícímu chránit se před padělky, které jsou bohužel velmi běžné.

Módní trendy

Volba modelů Blackglame je neuvěřitelně velká, ale zvláštní pozornost by měla být věnována jednoduchým, ale elegantním stylům, které mají zdůraznit krásu norek. Kožešinový kabát s klasickým límečkem bude volbou win-win - můžete ho nosit nejen při výstupu, ale také dokonale kombinovat s každodenními věcmi, čímž získáte módní a sofistikovaný vzhled. Délka výrobku se také může lišit - téměř až na podlahu pro přísný a elegantní vzhled, hluboké koleno pro ženský a elegantní, velmi krátký kožich pro mladé a moderní. S kapucí nebo bez kapuce, dlouhými rukávy nebo ¾, vybavenou nebo volnější siluetou - vše záleží jen na vašich přáních. Jediná věc, kterou Blackglama jistě netoleruje, jsou kování v podobě velkých lesklých knoflíků nebo saténových stuh. Tento kožich nepotřebuje žádnou ozdobu, protože sám je to pravé bohatství!

Jak si vybrat

Teď, když jste se rozhodli pro tento styl, nejdůležitější věcí není, aby narazil na falešný. Kromě označení výrobku bude klíčovým bodem subkutánní část kožešiny (jádra), kožešiny a štítek na výrobku. Mezidra by měla být bílá, pokud je černá nebo šedá (malovaná), nebo bílá a hrubá (ošetřená chlorem) před vámi, bezpochyby falešná.

Věnujte pozornost srsti - černé, vždy s hladkým přetečením, s hustým, jako sametovým spodním prádlem. Pokud srst nepřetéká, je to také jisté znamení, že byla uměle zbarvená. A samozřejmě, štítek na výrobku - musí také přetékat, zejména pod paprsky ultrafialové lampy.

Co na sebe

Klobouk se širokým lemem, Fedora nebo elegantní designová šála budou vypadat skvěle jako klobouk s kožichem. Pokud chcete vytvořit ležérní vzhled pro každý den, podívejte se blíže na čepici velkého pleteného bini, tak důležité v této sezóně. Kožichy s rukávy ¾ doplní dlouhé kožené rukavice, aby odpovídaly tónům bot - ať už jsou hnědé, šedé nebo hnědé. Taška by neměla být příliš objemná. Nejlepší ze všeho je, aby to byl klasický oxford model nebo obchodní a elegantní spojka. Z kožené obuvi budou dobře fungovat kožené boty nebo semišové boty, ale můžete si vybrat i více nečekaných a zajímavých kombinací.

Stylové obrázky

V poslední době, schopnost míchat zdánlivě neslučitelné věci se stala velmi relevantní. Chcete vytvořit módní, odvážný, ale zároveň luxusní obraz? Doplňte si kabát hrubými pánskými botami ve stylu Dr. Martensa! Jak vypadat jednoduše a romanticky? Přidejte semišové boty v šedé, tmavě modré, béžové nebo jiné uklidňující barvě podle svého vkusu.

Jak krásné kožichy vypadají pod koleny s rovným střihem s klasickými kalhotami! Krátké kožichy budou hrát v sousedství s krátkými šaty z teplých tkanin, kožené legíny a dokonce i vaše oblíbené džíny, pokud chcete vytvořit více ležérní vzhled.

Na závěr bych rád upozornil na následující: navzdory skutečnosti, že v posledních letech se móda v různých kombinacích oděvů stala liberálnější, existují věci, které i oslnivost takového diamantu, jaký Blackglass uhasí. Takové obrazy, bohužel, lze často vidět na ulicích města, ale v žádném případě je nemůžete označit za relevantní a stylové. To může být například pokus o kombinování kožichu a bot pro mládež jako ugg. Tato kombinace výrazně sníží náklady na vzhled. Bude nevhodné dívat se na norky a roztrhané džíny. Rovněž nedoplňujte svůj kožich kabátem světlých monofonních klobouků, šátků a rukavic. Tato čtvrť bude vypadat příliš jednoduchá a dokonce i dětinská.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky