Pánské kožichy 2019

Pánské kožichy 2019

Jaké oblečení je nejvhodnější pro dnešní mládež? Za prvé, pohodlné a praktické nosit. To je důvod, proč mladé dívky v zimě obvykle preferují bundy, parky a kabáty a méně pohodlné kožichy často obcházejí stranu. V této sezoně se však návrháři rozhodli mírně vylepšit modely kvalitních nátěrů, aby se co nejvíce přizpůsobili modernímu životnímu stylu. Jak se liší od obvyklých kožešinových oděvů?

Styly a modely mládeže

Kožešiny pro mladé a aktivní dámy by měly být šity tak, aby v žádném případě neomezovaly pohyby. Proto je nejatraktivnější styl pro mladé lidi přímý, lichoběžníkový a také polopevný. Rukávy z kožešinových oděvů jsou často dlouhé, ale existují i ​​modely s kratší verzí rukávů - ¾ nebo až do loktů. Nejmodernější novinkou této sezóny je kabát ve stylu Autolady. Neliší se podlouhlým lemem a je určen především pro řízení vozidel a pohodlné sezení za volantem.

Kožešinové možnosti

Pro šití moderních kožichů se používá široká škála kožešin, ale jen několik z nich plně vyhovuje požadavkům mládeže. Ideální volbou je norková kožešina. Je lehká, má příjemnou texturu a výborně se zahřívá, ale nejdůležitější věcí je, že na mladých dámách vypadá skvěle, aniž by se přidával věk. Kožešina z přírodní norkové kožešiny je však poměrně drahá, proto je vhodnější věnovat pozornost kožichům z jiných druhů kožešin.

Kožešina Karakul - nejlepší alternativa k norkám a nejen v cenovém ekvivalentu. Astrakhanský kožich je krásný v tom, že nepřidává k postavě objem, takže si ho mohou dovolit i dívky s nádhernými formami. Nadýchaná a mírně kudrnatá textura srsti je příjemná na dotek a dodává výrobku jedinečný vzhled.

Kožichy z mutonu jsou ale lepší pro dívky, které se vyznačují znatelnou křehkostí siluety. Faktem je, že muton kožešina je neuvěřitelně krásná, ale je poměrně objemný a tlustý, takže může vizuálně vyplnit siluetu. Co se týče ceny, tyto nátěry jsou nejdostupnější.

Délka

Mládež však vždy měla zvláštní požadavky na délku svého vnějšího oblečení. Nejpraktičtější jsou nejdéle dlouhé a příliš prodloužené oblečení, takže při tvorbě kožešin berou návrháři v úvahu tuto skutečnost. Mládež modely kožešinových oděvů jsou obvykle krátké a v nejdelší verzi se dostanou doprostřed kolena. To je tato délka, která umožňuje dívkám aktivně se pohybovat po městě za každého počasí a dokonce cestovat ve vozidlech bez strachu z rozmazání lemu.

Barevná řešení

V této módní sezóně se návrháři rozhodli dát mladým dámám úplnou svobodu při výběru odstínu kožichu. V modelové řadě jsou šaty z pastelových barev, včetně růžové, béžové, bílé a krémové. V trendu je také klasická černošedá hnědá gama. Ale se zvláštním znepokojením tvůrci reagovali na kožichy v jasných barvách. Modrý, oranžový, červený, žlutý, zelený, fialový - každý si najde model sám pro sebe.

Co na sebe

Ale designéři kombinují dětské kožichy s koženými legíny, těsnými kalhotami a rovnými sukněmi. Můžete také vyzkoušet kombinaci těsných punčochových kalhot s kraťasy. Jako bota je lepší používat boty, kotníkové boty nebo boty. Nejlepší čepicí pod kožichem bude kožešina nebo pletená čepice, stejně jako baret nebo šátek. Chcete-li dokončit obrázek můžete nosit stylový šátek kolem krku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky