Krátký kožich s kapucí

Krátký kožich s kapucí

Elegantní a koketní krátké kožichy byly vždy pozoruhodné svou speciální milostí.. Zdá se, že dávají dívkám nádech elegance. Jsou obzvláště populární mezi mladými dívkami. Velkou výhodou je, že jsou mnohem levnější než stejné povlaky v dlouhé verzi. Rozhodli jsme se vám povědět o krátkých kožichech s kapucí, které se vyznačují zvláštním chladem a originalitou. V takovém kožichu jistě překročíte očekávání ostatních.

Druhy kožešin

 • Mink. Silná, měkká srst, hebká na dotek. V něm budete cítit teplo a pohodlí v mrazivých zimních dnech. Mink kožešina je jedním z nejdražších kožichů, ale zároveň se vyznačuje nejvyšší kvalitou a trvanlivostí.
 • Mouton. Kožešina z ovčí kůže, oblečená určitým způsobem. Kožich má zvláštní teplo, srst je velmi tlustá a měkká. Zároveň jde dobře se všemi skříněmi jakéhokoliv stylu. Výhodou je, že tyto kožichy jsou jedním z nejlevnějších ve srovnání s kožešinami z jiných typů kožešin.
 • Z králíka. Luxusní, luxusní srst s hustou texturou. Je velmi teplá, ale zároveň méně odolná proti opotřebení. Vhodné pro ty, kteří si chtějí koupit poměrně levný, ale stylový kabát.
 • Z lamy. Kožešina pro ty, kteří dávají přednost extravagance. Kromě klasických barev, designéři často malovat srst ve zcela neočekávaných jasných barvách. Tato srst má dlouhé vlasy a je poměrně tlustá, zatímco má tendenci se kroutit za mokra. V kožichu z lamy srsti budete vypadat originální a velkolepé. Takové kožichy jsou samozřejmě mnohem vyšší než některé kožichy z jiných druhů kožešin.

Styly a modely

Krátký kožich s kapucí je v zimě jen nenahraditelnou volbou. Může sloužit jako vynikající náhrada čelenky, zejména proto, že ženy neradi nosí klobouky.

Krátké kožichy s kapucí se také liší ve stylu, považujeme za nejoblíbenější.

 • S krátkými rukávy

Takový kožich vytváří obraz křehké, ženské a něžné povahy. Skvělá volba jako elegantní. Tento kabát lze nosit s kalhotami, sukně nebo šaty. Vysoce stylové rukavice jsou zpravidla nutnou součástí tohoto typu kožichu. Mohou být naladěny na srst nebo mírně odlišné, což vytváří další přízvuk.

 • Flared

Jinak, takový kožich je spojen se siluetou motýla. Vyvýšená silueta a zaoblený lem řezu vypadají skvěle v souboru s kapucí. Tento kabát vyhovuje dívkám s jakýmkoliv typem postavy, zatímco skrývá nedostatky.

 • Bez límce

Styl, připomínající Chanel. Absence límce, speciální střih, často kombinovaný s krátkými rukávy, okamžitě dává dívce zvláštní postavení.

 • S příčnými lištami

Trend, který neztratil svůj význam pro několik sezón v řadě. Posledním experimentem designérů bylo použití diagonálních pruhů. Tato položka vypadá skvěle na krátkých kožichech s kapucí.

Barevná řešení

 • Černá

Black je možná nejelegantnější ze všech barev pro kožichy. Je to vše, bez výjimky, bez ohledu na typ postavy a věku.

 • Brown

Je to alternativa k černé srsti. Hnědý kožich se snadno kombinuje s oblečením a obuví jiných barev, například šedou, černou a vínovou.

 • Světle hnědá

Kožešina této barvy má obrovské množství odstínů. Každá dívka pro ni najde vhodnou barvu. Tento odstín je univerzální, může být nasazen jak v běžném životě, tak i ve speciálním vývodu.

 • Béžová

Vypadá velmi jemně, dává nádech romantiky. Výhodou je, že nevykazuje žloutnutí, které se časem projevuje.

 • Šedá

Jeden z nejoblíbenějších a nejžádanějších odstínů. Designéři s touto barvou neustále experimentují a dávají jí kovový odstín nebo efekt stříkání bílé na základnu.

 • Bílá

Bílý plášť je nejelegantnější a nejokázalejší, okamžitě přitahuje pozornost ostatních. Samozřejmě je to méně praktické než předchozí odstíny a zároveň jedna z nejdražších.

K obleku

Chtěl bych upozornit na zvláštní praktičnost krátkého kožichu. Je vhodný pro zahraniční výlety v chladnějších ročních obdobích, procházky v parku a především při cestování autem. Krátké kabáty tmavé barvy - jen dar z nebes pro avtoledi.

Krátký kožich s kapucí je kromě každodenního života také ideální volbou jako elegantní svrchní oděv.

A přesto, bílé krátké kožichy - skutečný nález pro nevěstu. Když hodíte takový kožich přes elegantní sněhově bílé šaty, budete vypadat jako skutečná princezna z pohádky. Při výběru hodnotte svou postavu a rozhodněte se, který styl vám nejlépe vyhovuje. Ve všech variantách, jak dívky s parametry modelu, tak baculaté dámy snadno najít perfektní styl pro ně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky