Kombinované kožichy ve výšce módy

Kombinované kožichy ve výšce módy

Dnes je svět módy bohatý na různé zajímavé novinky, které vám umožní vyzdobit styl každé moderní ženy. Kombinace materiálů, použití několika odstínů, asymetrický řez modelů jsou všechny současné trendy této sezóny. Zvláštní pozornost je třeba věnovat svrchnímu oděvu a populárním novinkám. Dnes kombinované kožichy ve výšce módy.

Co to je?

Kombinace několika materiálů v produktu umožňuje nejen vytvořit atraktivní design, ale také zlepšit kvalitu oblečení. V některých případech návrháři nekombinují látky, ale odstíny, které vypadají docela dobře.

Nejběžnější možností je kombinace hladké hromady s dlouhou a načechranou srstí. Základ norky doplňuje límec polární lišky nebo lišky stříbrné.

Hlavní výhodou těchto výrobků je originální vzhled kožichu. Využití nových technologií pro zpracování kožešin, různé možnosti střihu, kombinace odstínů - to vše dělá z tohoto modelu vynikající typ.

Kožichy jsou často doplněny textilními vložkami a prvky. Takové modely jsou již dlouho mezi vůdci prodeje a jsou preferovány mladými lidmi.

Kombinovaný kožich s péřovou bundou

Nejjednodušší a výstižnější variantou je bunda dolů, doplněná objemnou srstí. Tkanina zdobí měkký a měkký límec. Zvláštností této kombinace je nejen design, ale i kvalitní oblečení. Husté výplně dokonale udržují teplo v zimě.

Docela často, kožešina je používána navrhnout kapotu. Design používá stříbrnou lišku nebo norku, které dodávají oděvu eleganci a originalitu.

Kombinované modely s kůží, tkaninou, úpletem

Kožešiny, doplněné různými typy tkanin, vypadají působivě a stylově. Mezi hlavní výhody těchto kombinací patří:

  • různé kombinované modely;
  • schopnost používat oblečení k vytvoření stylových obrazů;
  • široký výběr stylů.

Nejoblíbenější je kombinace norka a kůže. Mnoho návrhářů upřednostňovalo tuto kombinaci, protože pomocí materiálu můžete vytvářet různé siluety. V podstatě se kůže používá k vytvoření límce, postranních panelů, nebo používá v designu rukávů.

Nejčastěji můžete najít modely se zúženým pasem v podobě korzetu. Výhodou této kombinace oblečení je, že dokonale zdůrazňuje důstojnost postavy a dodává štíhlost a eleganci.

Tvorba modelů se zaměřuje nejen na vnější design, ale také na praktičnost. Kožené vložky jsou používány v místech, která jsou přístupnější stírání.

Další vítěznou aliancí je kombinace látky a kožešiny. V podstatě jsou tyto myšlenky aplikovány v krajčírských pláštích různých stylů. Kožešina se používá k oříznutí kapuce nebo slouží jako objemový límec. Měkké a nadýchané vlasy vypadají příznivě hladkým a rovnoměrným hadříkem. V některých modelech se kožešina používá k oříznutí spodní části oděvu.

Současné inovace zahrnují styly, ve kterých je kombinace srsti a úpletu. Oblečení je vhodné pro chladný podzim, protože hustota látky není schopna chránit a poskytovat dobré teplo v zimním období. V zásadě se takový svazek používá pro šití bund a kabátů, ale často je lze nalézt v tvorbě kožichů.

Kombinovaný kabát - srst kozy, vlny a pleteného dresu
Plášť pletené pleteniny a kašmír s kožešinovým písařem na kapotě

Barvy

Zvláštní pozornost by měla být věnována kombinaci barev, protože pomocí odstínů můžete porazit styl, a oblečení více stylové.

Kombinace podélných pásů ve světlých a tmavých paletách vypadá originálně a zajímavě. Toto řešení mírně prodlužuje siluetu a zdůrazňuje důstojnost postavy.

Radikální hra odstínů odkazuje na současné trendy této sezóny. Spodní část oděvu lze vyrobit v tmavé barvě, na vrchol se používají pastelové barvy. Je to tento model, který umožní ženě vyniknout mezi lidmi kolem ní díky neobvyklému designu.

Stylové obrázky

Kombinované kožichy jsou ideální pro vytvoření stylového večerního vzhledu. Svrchní oděvy by měly být doplněny elegantním oblečením střední délky a batilionů s podpatky.

Kožich lze použít k vytvoření obchodního stylu. Výrobek dobře zapadá do klasických kalhot a bot s podpatky. Pod spodní částí kožichu můžete nosit elegantní halenku nebo bundu. Konečným módním doplňkem bude hromadná taška.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky