Co je nejteplejší kožich

Co je nejteplejší kožich

Pro region s chladným a dokonce i drsným podnebím bude skutečným rozhodnutím koupit kožich. S takovou rozmanitostí kožešinových modelů je obtížný výběr oteplovacího kožichu, proto doporučujeme pochopit kožešiny: mluvit o jejich klasifikaci a vlastnostech.

Všechny nátěry jsou rozděleny do tří velkých kategorií: velmi teplé, kožešiny s průměrným stupněm tepelné konzervace a dekorativní, to znamená, že nemají ohřívací vlastnosti.

Jaký model je nejpraktičtější a nejtrvanlivější

Neexistuje jediný model kožichu, který by uspokojil potřeby všech žen: byl pohodlný, lehký a teplý zároveň, zejména proto, že se modely liší v barvě a délce, jako by se ženy lišily v barevném typu.

Při výběru kožešinového modelu odborníci doporučují držet se následujících tipů:

  • Za prvé, vyberte si srst, která má ohřívací vlastnosti a je vhodná pro konkrétní region, například norka nebo činčila srst bude vhodná pro střední zónu země, lišky (včetně lišek stříbrných) a sobolí se stanou vhodnými na sever, lehké kožešiny jako gopher nebo bobr.
  • Vnitřní výplň je dalším důležitým parametrem při výběru; Vlněná tkanina je často přítomna ve složení zahřátého výrobku. Jakýkoliv výplň činí kus svrchního oblečení těžším, takže je důležité věnovat pozornost především srsti samotné.
  • Tuhý kožešinový výrobek je teplejší než jednotlivé kousky; natažené kůže teplejší než ty, které jsou minimálně zpracovány.
  • Kožešinové výrobky se mezi sebou liší délkou, designem a typem rukávu. Přemýšlejte o podmínkách, za kterých bude srst nosit?

Pro auto to bude vhodný model "avtoledi" se zkrácenými rukávy 3 a délkou asi půl metru, aby nedošlo k zásahu do auta a nebránil vjezdu a výstupu z auta.

Kožešinový model pro cestování ve veřejné dopravě - středně dlouhý model se 7/8 rukávy nebo plnohodnotnými modely - až po zápěstí. Styl výrobku je vybrán v souladu s typem obrázku; Jsou zde namontované typy, pončo, rozšířené a jejich kombinace.

Dlouhý kožich na podlaze je vhodný pro procházky v chladném období a vzácné výlety v autě, protože dlouhý lem výrobku bude zasahovat a podstupovat deformace s častými sally z auta.

Jaký výrobek z kožešin je nejteplejší

Nejteplejší kožešinový výrobek je vytvořen z kůže zvířat žijících v chladném podnebí a dokonce i drsných, protože příroda obdařila tyto savce hustými a dlouhými vlasy.

Lišky, mutony, arktické lišky a plachetky s nadýchanými a hustými vlasy s vynikajícími vlastnostmi kvality jsou volány pro nejteplejší kožešiny. Kožešiny z takové kožešiny jsou vhodné pro nošení v podmínkách drsného podnebí - Dálného severu a odlehlých koutů Ruska.

Kožešiny z norek, bobrů a činčily se udržují v teple, takže tyto výrobky budou vhodné pro nošení v zimním období roku ve střední části Ruska s mírným typem klimatu.

Konečně, ozdobné kožešinové výrobky jsou ty, které jsou vyrobeny z králičí, svišťové, gopher, hermelín a kozí kůže: nejsou schopni udržet cenné teplo a jsou často nosí během demi-období, kdy chcete zůstat stylový.

Spravedlivý sex často přemýšlel, která srst je teplejší - norka nebo muton? Připomeňme si, že muton je ovce, která má hustou, hustou srst, má vysokou tepelnou výkonnost a je schopna se přizpůsobit vnějšímu klimatu: v silném mrazu si mutonova vlna udržuje teplo a v mokrém počasí prochází vzduchem, aby se zabránilo pocení.Produkt vyrobený z moutonu má nízkou cenu ve srovnání s norkovým kabátem, ale norka vypadá dražší a chytřejší, bezpochyby.

Bobr je ve srovnání s moutonem a norkem, jehož srst je známá vysokou trvanlivostí a tepelnou odolností. Mink mírně horší než tyto dva materiály, ale stále zůstává nejoblíbenější mezi více či méně bohatými ženami.

Další teplý vůdce je liška; výrobky z červené zvířecí nebo stříbrné lišky vypadají originálně a úžasně díky přímému nádhernému srsti s jasným vzorem. Kožešina lišky má kvalitní vlastnosti a vynikající tepelné vlastnosti; zahřejí norku lépe a na par s liškou, nicméně, načechraná dlouhá srst nemůže potěšit ženu nebo zapadá do typu její postavy.

Co je teplejší: sako, kabát nebo kožich

Je obtížné jednoznačně odpovědět na tuto otázku, pokusíme se určit vlastnosti každého produktu a učinit všeobecný závěr.

Teplý výrobek pro zimu by měl mít dobré vlastnosti pro udržení tepla, díky čemuž je dosaženo a určuje typ svrchního oděvu. V kožichu je důležitým prvkem srst, připomínáme si, nejteplejší z lišek, sobolí, mutonů, bobrů a norek, druhé v důležitosti - výplň. Dobrý kožich by měl sestávat z plnohodnotných zvířecích kožek, které nejsou natažené a nedeformované, vysoce kvalitní a selektivní, díky čemuž se vytváří vysoká cena výrobku - ne vždy pro ženu.

Teplá bunda může mít jak přírodní dolů (husa peří), tak jeho analog - ecopoo; Je důležité, aby svrchní oděv měl vysokou pevnost a nebyl foukán větrem, což zajistí uchování vzácného tepla. Přirozené peří v bundě dolů se ohřívá lépe, procento obsahu by mělo být nad 90%. Syntetické peří není horší: po umytí netvoří hrudky a po dlouhou dobu si zachovává své vlastnosti, navíc je levnější než přírodní materiál.

Velkou výhodou bundy bude vodotěsný a větruvzdorný, kromě toho, že produkty zůstanou dostupné pro různé segmenty populace, liší se designem exteriéru, délkou, barvou, stylem a dalšími vlastnostmi důležitými pro ženu. Podrážka je alternativou k „sportovní“ izolované bundě a drahému kožichu; kabát s výplní z přírodního peří a délkou mírně vyšší nebo nižší než koleno, často osazený střihem, se stane výběrem pravé dámy pro vycházku v chladném období.

Zimní kabát - volba elegantní ženy. Složení tohoto výrobku obvykle zahrnuje vlnu (více než 60%), která zajišťuje vysokou kvalitu a uchování nahromaděného tepla. Významnou nevýhodou takovéto vrstvy bude přenos vlhkosti nebo sněhu v zimě, proto se nedoporučuje nosit ji, když sněží.

Kožešinový kabát bude nejteplejší možností pro těžké mrazy v podmínkách dalekého severu, lehký kožich, sako nebo elegantní kabát je stejně vhodný pro střední Rusko a jeho jižní rohy; volba závisí na finančních schopnostech a chuti ženy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky