Lynx kožich - drahý luxus!

Lynx kožich - drahý luxus!

Moderní designéři používají mnoho kožešin pro šití kožichů, ale jeden z nejdražších je lynx kožešina. Faktem je, že tato srst je neobvykle vzácná a je především ceněna pro svou krásnou barevnou škálu. Může být přirozeně lehká nebo tmavá, doplněná různými záplatami, pruhy a čím více kontrastu a jasnější jsou, tím cennější je srst.

Kromě toho je tato srst zároveň velmi hustá a měkká, což umožňuje tělu zahřát i při silném mrazu. Jaké další rysy jsou různé kožichy a které modely by měly věnovat pozornost dívkám v této sezóně?

Vlastnosti a výhody

Málokdo ví, že pro výrobu lynxových kožichů lze použít jako obyčejnou lynxovou srst a kanadskou, stejně jako červenou. Nejcennější je břišní část lynxové srsti, která je nejexotičtější a texturovaná. Dokončovací prvky, jako jsou kapuce, kapsy, manžety a pásy, jsou obvykle šity z kožešiny odebírané ze stran a zad zvířete. Vzhledem k kráse přirozené barvy srsti, to je zřídka tónované, což dává kožešiny kabáty ještě větší hodnotu. Ale jednou z hlavních výhod klusu kožichu je, že je extrémně lehký a příjemný na dotek.

Jak se nosí

Další jedinečnou vlastností lynxové srsti je její trvanlivost. A ačkoliv norka v tomto smyslu překračuje „lynx“, asi třikrát, s náležitou péčí, lynxový kožich potrvá nejméně pět sezón. Aby se však prodloužila „životnost“ kožešinového výrobku, je třeba především pamatovat na to, že ani jediná srst nemá nadměrnou vlhkost, proto je nutné nosit kožich hlavně v zimě. Aby se srst leskla po určité době, je nutné ji vytřepat a odstranit vážnější nečistoty.

Jak si vybrat

Když jsme se rozhodli pro nákup stylového modelu srsti rysa, zvažte několik důležitých vlastností:

1. Je lepší koupit produkt ve firemních prodejnách. Bezohlední výrobci kožešinových padělků se často schovávají za nelegální dovoz kožešin a nízkou cenu.

2. Srst bílého rysa srsti bude stát mnohem více než kožichy jiných barev. To je způsobeno odolností proti opotřebení a estetickými vlastnostmi bílé kožešiny.

3. Nejkvalitnější jsou lynxové kožichy vyrobené v Řecku. Modely kožichů od známých výrobců lze často nalézt na domácích trzích, ale pokud se bojíte padělků, můžete se vydat na prohlídku kožichu do země původu.

4. Zvláštní pozornost by měla být věnována délce a stínu hromady. Kožichy Lynx mají obvykle bílý nebo světle žlutý odstín s černými skvrnami. Průměrná délka srsti dosahuje 4-6 cm.

Cena přírodních plášťů rysa se pohybuje v rozmezí 100 tisíc. Existují modely pro několik milionů, a ne každý si může dovolit takový luxus. Pokud chcete ušetřit peníze, můžete si vybrat kožich z jednodušší kožešiny, ale s rysem rysa. Límec, rukávy nebo manžety mohou být zdobeny elegantní kožešinou.

Stojí za to zvážit, že zimní srst rysa je hustější a hustší, proto stojí mnohem více než letní srst.

Odrůdy

Lynx kožešiny jsou také dobré, protože i přes jejich podobné kvality se od sebe výrazně liší. Rozdíl spočívá především v barvě, délce a hustotě hromady a toto číslo závisí na tom, jaká srst plemene byla použita pro šití kožichů. A existuje několik těchto skal.

Kanadský

Kožichy kanadského rysa jsou nejjemnější na dotek.Přirozený odstín srsti je spíše lehký, ale světlé skvrny mu dodávají tmavší, hnědavohnědý vzhled. Kromě toho jsou kožichy vyrobené z takové kožešiny dlouhé a nejsou příliš načechrané.

Rusky

Kožichy z ruského rysa jsou často výsledkem pytláctví, protože licence na zvířata jsou vydávány jen zřídka. Tyto povlaky se vyznačují sněhově bílým odstínem s občasnými skvrnami.

Marshland

Bažinatý rys se často nazývá rákosová kočka. V létě se jeho srst liší světlejším načervenalým odstínem a v zimě získává nahnědlou barvu a vyznačuje se hustotou. Textura srsti je poměrně hustá a její povrch je pokryt kontrastními skvrnami.

Obyčejný

Kožešina rysa je nejdražší a kožichy od toho, také, také. Textura srsti je neuvěřitelně jemná a jemná na dotek a dlouhé zdřímnutí jí dodává neobvykle dobrý vzhled. Přirozená barva srsti obyčejného rysa je skvrnitá, ale pro výrobu kožichů se používají pouze malé sněhově bílé oblasti z břicha zvířete, což vysvětluje vysoké náklady na tyto kožešinové výrobky.

Zrzka

Rysy červené barvy se liší spíše krátkými vlasy a falešným břichem. Barva jí navzdory jménu světla a ještě blíže bílé. Kožešiny z kožešin mají poněkud měkkou texturu. Vzhledem k kráse barvy takové kožešiny často zdobí límce a manžety svrchního oděvu.

Populární modely

Vzhledem k tomu, lynx srst vypadá docela luxusní, modely kožichů z ní jsou uvedeny velmi elegantní a robustní vzhled. Řezem mohou být tyto vrstvy zcela jiné - osazené, rozšířené, rovné a lichoběžníkové. Kožichy mohou být se zkrácenými rukávy a jsou určeny pro mimosezónní nebo mají spíše dlouhé a volné rukávy a nosí se v zimě. Návrháři ale věnují zvláštní pozornost malým detailům.

S kapucí

Tyto nátěry jsou určeny výhradně pro zimní období a jsou neuvěřitelně teplé. Kožešina na kapotě se často liší barvou a texturou od celého výrobku, což vytváří velmi neobvyklý vzhled. Takové modely kožichů obvykle nemají obojek.

S límcem

Kožichy s kožešinovým límcem jsou ve většině případů demi-období, ale mohou být nošeny během chladnějšího období. Výhodou těchto nátěrů je, že v kombinaci s nimi nemůžete použít šátek, protože límec kolem límce a bez toho se dokonale zahřívá.

S ozdobou lynxu

Pokud nejste připraveni strávit báječné množství peněz na plnohodnotném kožichu lynx, můžete si koupit kožich z jiné kožešiny, ale s rysem lynxu. Modely, ve kterých jsou pouze manžety zdobeny lynxovou srstí, límci, lemy a kapucí, jsou mnohem levnější, ale vypadají stejně dobře. Nicméně by nebylo zbytečné si všimnout, že konečné náklady na takové šaty budou záviset na jedinečnosti a vysokých nákladech na hlavní kožešinu.

Délka

Cena lynx kožešinových oděvů je do značné míry určena jejich délkou. Kožichy v podlaze budou stát podstatně více než ty, které mají průměrnou a zkrácenou délku. Při výběru vhodného modelu by se však dívky měly zaměřit nejen na náklady na kožich a jejich osobní preference, ale i na další faktory.

Dlouho

Takový kožich bude vypadat nejlépe na elegantních dámách plného věku. Bude příznivě zdůrazňovat postavení osoby, která je v ní oblečena, a zakryje jakékoli chyby postavy. Stojí za to zvážit, že kožichy v podlaze nebudou fungovat pro ženy, které vedou aktivní životní styl nebo řídí auto.

Krátké

Ale zkrácený model kožichu je ideální pro módní, stylovou a aktivní mládež. Výhodou tohoto modelu je, že se dobře hodí ke každodenním a sportovním oděvům, stejně jako k botám při nízké rychlosti, což nelze říci o předchozím modelu kožichu.

Módní barvy

Přírodní odstín lynxové kožešiny je tak krásný, že sotva najdete barevné modely kožichů, i když jsou kyselé odstíny oděvů v každém ročním období obzvláště módní. Nejvíce často, lynx kožichy jsou rozlišovány světlým odstínem. Jedinou výjimkou jsou kožešinové kabáty z bažinatého rysa, které mají hnědavý odstín. Ale nejmódnější a nejdražší byl vždy jeden typ kožichu.

Bílá

A přesněji řečeno - plášť bílého rysa. Sněhově bílá textura produktu se může lišit v malých skvrnách černého a načervenalého odstínu, který je plně v souladu s přirozenou barvou zvířete.

Co na sebe

S kožichem z lynxové srsti můžete vytvořit dva harmonické obrazy - večer a každý den. Pro večerní looka je ideální kvalitní kožich na podlahu, který lze hodit na večerní šaty a kombinovat se zavřenými botami na patě, botách nebo kotníkových botách. Pro obraz každodenního života můžete vyzvednout trochu jiného oblečení. To může být těsné kalhoty nebo legíny, tuniky, šaty, halenky, svetry a sukně. Boty lze vyzvednout docela pohodlně, ale hlavní je, že by to nemělo být sportovní.

Stylové obrázky

Pro vytvoření nejelegantnějšího vzhledu může být lynxový kabát doplněn elegantním kloboukem, baretem nebo kožešinovou čepicí. Taška si může vybrat klasickou kůži, a můžete si vybrat ten, který je doplněn kožešinovými prvky.

Analýza producentů zemí

Moderní spotřebitelé si dlouhodobě všimli jednoho zajímavého rysu. Kožešina vyrobená ze stejné kožešiny může vypadat, stát se a nosit úplně jinak a hlavním důvodem je výrobce. To je důvod, proč před nákupem jakéhokoli výrobku, měli byste nejprve zhodnotit pověst výrobce. V současné době čínští a italští výrobci doporučili nejlepší možný způsob. Jak se liší jejich výrobky?

Itálie

Italští výrobci používají pro výrobu kožichů lehký klus. Jejich cena se pohybuje od 5 do 18 tisíc dolarů. Modely jsou stručné a jednoduché, ale ne bez modernosti. Jsou zde zkrácené styly bez kapuce a prodloužené s kapucí.

Čína

Čínští výrobci vytvářejí kožichy kombinací lynxové kožešiny s jinými materiály. Může se jednat o kožešinu jiných zvířat nebo kůži, ze které jsou tyto výrobky mnohem levnější než ty předchozí. Modely kožichů jsou vyráběny podle moderních módních trendů, a proto jsou obzvláště oblíbené mezi spotřebiteli.

Recenze

Podle přezkumu spotřebitelů je nákup lynxového kožichu ziskovou investicí, ale srst si zachovává svůj vzhled po dlouhou dobu pouze v případě, že je o něj náležitě postaráno. Tak, výrobek je lepší chránit před vlhkostí, a pokud se nemůžete vyhnout pádu do deště nebo spát, nemůže být sušen na baterii. Česání srsti je lepší se speciálním kovovým hřebenem, a to nejprve, a pak proti vlně.

Mnozí říkají, že na kožichech průměrné cenové hodnoty, po dlouhém opotřebení nebo s příliš opatrnou manipulací, mohou být knoflíky odtrženy. Můžete je šít sami, ale ne standardním způsobem. Takže musíte vzít bavlněné vlákno a mezi knoflíkem a kožešinou připevnit kus kůže.

Aby srst během letní „dovolené“ nezměnila barvu, musí být srst umístěn v hadrovém sáčku. Pro ochranu proti můrům, můžete použít speciální pilulky, pomerančové kůry nebo tabák, umístěné ve stejném sáčku. A nezapomeňte, že nošení Vašeho elegantního výrobku s taškou na rameni se nedoporučuje. Takže budete kazit texturu srsti v dotykové zóně sáčku a nedá se nic dělat.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky