Kožich z polární lišky

Kožich z polární lišky

Kožešina liška polární je atraktivní a luxusní, je spojena s úspěchem a chutí krásných žen. Jemná a načechraná liška polární vždy zůstane v seznamu oblíbených kožešin, protože i dekorace její kůže se stává vrcholem obrazu, dává kouzlo a eleganci.

Vlastnosti srsti srsti lišky

Drahé a objemné kožešiny jsou často obviněny z toho, že jsou nepraktické ve srovnání s levnými protějšky. Arktické kožichy vyžadují péči, ale snadno mění obraz hostesky a dávají teplo. Tenké dlouhé zdřímnutí a měkká srst vypadají slavnostní, liška a stříbrná liška jsou jeho nejbližšími konkurenty, ale liška vypadá více originálně ve své bohatství barev.

Teplé nebo ne

Volná liška polární je obyvatelem severních zeměpisných šířek, kde jsou teploty pod nulou normální. Správný kožich z jeho kožešiny se může zahřát i při teplotě -60 ° C, nicméně ve většině oblastí naší země teploměry tak často neklesají pod -30 ° С, proto byste se neměli bát mrazu. Ale modely samy kožichy, protože jejich délka a styl nejsou vždy určeny pro drsné zima.

Jak se nosí

Jemná polární liščí srst nemá rád drsné zacházení: objem kožichů vytváří dlouhý zdřímnutí a měkkou podsadu, která je rychle stlačena a setřena z tření (popruhy, pásy). To by mělo být vzato v úvahu a avtoledi, ti, kteří se rozhodnou pro veřejnou dopravu. Polární liška je vhodnější pro neuspěchané zimní procházky a slavnostní výlety v chladném počasí.

Pokud pravidelně srst čistíte a staráte se o ni, jsou kožichy uchovávány po dobu 7-8 sezón, a to zejména pro uklizené majitele - všech 10 zim. Samozřejmě, že divoké arktické liščí kožešiny se nosí déle než rozvedené ve školkách, ale ani odborníci nemohou určit původ polární lišky. Stav "divoké" kožešiny zvyšuje cenu kožešinových výrobků.

Výhody a nevýhody

Tato něha je považována za hlavní vážnou nevýhodu nadýchané kožešiny. Druhou je složitost posuzování původu kožešin. Pro jiné charakteristiky, liška dostane pozitivní hodnocení: \ t

  • Opravdu teplá srst;
  • Vypadá velmi elegantní, všestranný, čelit všem ženám, bez ohledu na věk a status;
  • Jedná se o poměrně dostupnou "stavovou" kožešinu;
  • Kožešiny Fox jsou výrazně lehčí než výrobky z jiných kožešin;
  • Různé přírodní barvy a možnosti barvení kožešin. Stejná délka vlasu činí z liščí srsti elegantní, elegantně ženský. To otevírá velké možnosti pro designéry k vytváření modelů a pro ženy, které si vybírají.

Populární modely

S kapucí

Jeden z tradičních modelů, který má své fanoušky. Kuklu je těžké kombinovat s klobouky, ale za každého počasí vytváří šlechtickou eleganci. Tento model je dražší než u stojacího límce a je určen pro luxusní východy a ne pro každý den. Nicméně, modely vypadají velmi královské a opravdu stojí za to.

Z finské lišky

Kože arktické lišky pěstované v severní Evropě mají zvláštní postavení: je to velmi trvanlivá a načechraná srst, která se kupuje ve speciální aukci. Módní domy ho „loví“, aby vytvořily mistrovská díla. Proto jsou náklady na kožichy z finské norské lišky polární mnohem dražší. A stále považoval za ponožky, teplé a krásné.

Shorn

Textura stříhané kožešiny se velmi liší. Na jedné straně přestává být tak objemná a načechraná, ale na druhé straně zůstává teplo, něha a šlechta. Haircut umožňuje vytvářet nové efekty a vzory na pláštích, měnit proporce obrázku. Takže pokud se vám obyčejné nátěry zdají nudné, zkuste se oříznout. Tyto modely jsou neobvyklé a stylové. Dobrý sedět na různých tvarech.

Pletené

Pletené kožichy - jeden z posledních trendů.Kožešina má velmi zajímavou strukturu, a přesto tato léčba umožňuje, aby srst trvanlivější a trvanlivější, šplhá méně. To je skvělá příležitost pro módní návrhář vytvořit neobvyklé styly, barvy a hlasitost. Rozhodně nenajdete druhý takový pletený kožich z lišky!

Z kusů

Velmi populární trik je vytvořit fox kožichy a vesty z kusů. Kousky kožešiny nejsou ideálně přizpůsobeny k sobě, tvořící jediné jednotné plátno a zdůrazňující skutečnou velikost kůže, kombinující kousky různých barev a textur. Tyto modely však vypadají velmi elegantní a luxusní. Vytváření určitého vzoru na výrobcích, je možné se vyhnout nadměrnému objemu, zachování přirozené načechraný a krásu srsti, hra barvy na hromadu.

Pásků

Jedná se o variantu klasických lichoběžníkových a rovných kožichů. Kožešinové kusy jsou umístěny svisle, vizuálně tahají postavu, která je štíhlá. Přirozený objem lišky polární zároveň vypadá velmi výhodně a barevné přechody (u špiček dlouhého zdřímnutí a hlavního odstínu podsady) se stávají obzvláště nápadnými a barevnými.

Příčný

Kousky kožešiny se šíří horizontálně, což vytváří efekt příčných pruhů. Obrázek lze odeslat úhlopříčně, umožňuje přidávat výšku a skrýt hlasitost. To je módní technika, která vizuálně dělá srst hustší a objemnější. Tento obrázek vypadá skvěle v jakékoliv délce výrobku - od mini po maxi.

Kombinované

Krátké vlasy kožichy jsou velmi praktickou akvizicí. Arktická liška z nich dělá elegantní a elegantní. Takové modely nepřidávají objem, tolik lidí se to líbí. Moutonové nátěry jsou nejdostupnější na trhu přírodních kožešin a obojky Arctic Fox jim dodávají eleganci a činí obraz dražším, stavem a elegantním. Načechrané kožichové lemování je umístěno na lamelách, kapsách a rukávech, kapucích, takže kombinace možností hmotnosti.

Umělé

Imitace kožešiny je obtížné odlišit od této lišky. Kožešinové pláště z umělé kožešiny jsou desetkrát menší, to je významná úspora, která vám umožní "vyzkoušet" nejmódnější styly každé sezóny. Ale po pár sezónách se rozdíl v kvalitě projeví, imitace neohřívá tolik jako liška samotná, může vydávat specifický zápach a silně prolévat. Umělé kabáty jsou často zdobeny přírodní liškou, která dodává eleganci a rozptýlí pozornost.

Módní barvy

Norská arktická liška má zajímavou přirozenou barvu, když se barva na špičkách hromady liší od barvy podsady. Tento efekt se nazývá závoj, umožňuje dosáhnout výrazných odstínů nejdražší liščí srsti - modré lišky. A pro milovníky jasných a bohatých barev je dobrá zpráva: Arktické lišky jsou snadno obarveny v různých odstínech, takže dostat luxusní barevné přírodní kožešiny není tak drahé!

Bílá

Krásná bílá srst není vždy praktická: postupem času se změní na žlutou, je to přirozený proces, který nesouvisí s kvalitou srsti. Proto je navíc bělen. Dlouhé bílé modely nejsou považovány za příliš praktické. S délkou pod kolenem se lem rychle otírá, ale díky pásu bude srst jakékoliv barvy trvat méně. Bílá liška však zůstává jednou z nejslavnějších a nejslavnějších možností.

Růžová

V této sezóně zůstává móda pro práškové odstíny, které příznivě zdůrazňují tmavé konce dlouhého zdřímnutí. Pro tučné jsou extravagantní možnosti s neonovými odstíny. Růžová je velmi ženská, ale bohatší a jasnější barva, větší pozornost věkem přitahuje. Vyberte si měkké a jemné odstíny, díky nimž budete elegantní a světlí bez ohledu na věk.

Černá

Černé odstíny arktické lišky v přírodě jsou extrémně vzácné, často hluboké a sytě šedé. Černá barva se dosahuje tónováním, propůjčuje propracovanost lesklé srsti. Neztrácí svou šlechtu a vizuálně připomíná norku.

Šedá

Šedé odstíny jsou neodmyslitelnou součástí severoevropských lišek polárních, jedná se o přírodní barvy. Mohou být monotónní nebo vypadají šedě kvůli tmavé hromadě a lehké podsadě. Stříbřité barvy velmi připomínají jemnou kůži černé lišky lišky, ale vypadají elegantněji.

Modrá

Módní modrá barva všech odstínů vypadá skvěle s přirozenými přechody arktických lišek. Omezené chladné odstíny lze jen těžko nazvat nudné, jsou vhodné pro každodenní zimní vzhled a pro společenské akce. Tento tradiční odstín pro zimní svrchní oděvy v polárních liškách získává nový zvuk.

Modrá

Nejdražší srst z modré lišky. Ale pokud jsou přírodní modré kožichy příliš drahé, pak můžete věnovat pozornost barvené srsti. Delikátní nebo světlé, exkluzivní nebo cenově dostupné - každá dívka si najde svou srst z modré lišky - teplý, měkký a načechraný.

Brown

Bohaté hnědé odstíny jsou vzácně nalezeny v lišky polární, takže přírodní srst této barvy bude drahá. Velkolepé a načechrané kabáty proměňují ženy v dámy a aristokraty. Taková kožešina vás potěší více než jednou sezónou, což je luxusní a praktická možnost. Pokud se vám to líbí, vezměte si to bez zaváhání!

Béžová

Další verze práškového odstínu. Od lehké písčité až načervenalé jsou to univerzální barvy, které dodávají vzhled vzdušnosti, ráznosti a slavnostní náladě. Tato barva se nachází ve vestách, pláštěnkách, kožichech na podlaze - je to dobré a krásné všude. Přirozené barvy jsou ohromující ve hře kožešin - od lehkých kožešin až po tmavou mělkou hromadu.

Červená

Kožich z červené lišky doplní obraz sebevědomé a soběstačné ženy. Trochu výstřední barva, ve které nemůžete jít bez povšimnutí. Doplňte vzhled lakonickými detaily o minimalismu, aby byl sofistikovaný a elegantní.

Zelená

Neobvyklá barva pro zimní šatník. Tmavě zelené a smaragdové odstíny v přírodních liškách vypadají neuvěřitelně bohaté a hluboké. Tmavé, téměř černé barvy se zdají být ušlechtilé a velmi přirozené. I v takových odstínech liška neztrácí svůj přirozený luxusní lesk.

Délka

Látkové kabáty Fox vypadají skvěle v jakékoliv délce, možnosti od mini po midi jsou považovány za praktické. Elegantní pláště (nad pasem) jsou vybrány pro slavnostní (svatební a zejména slavnostní) šaty, to jsou exkluzivní možnosti.. Populární mini (délka v úrovni pasu nebo nad kyčlí) se nazývá "avtoledi", tyto modely vytvářejí elegantní obraz, ale neohřívají nohy. Kratší verze (uprostřed stehna) jsou všestrannější a jdou dobře s kalhotami, sukněmi a šaty. Oni jsou považováni za mládí, ale tato vhodná délka je vybrána ženami různého věku a čísel.

Midi (na koleno) - velmi praktická délka liščí srsti. Chrání před větrem, udržuje teplo a vypadá nádherně na různých postavách. Tyto často rozšířené modely plně odhalují krásu srsti. Délka maxi je zřídka volena, tyto dlouhé kožešiny čelí vysoké a štíhlé dámy, ale tato luxusní volba není vhodná pro každý den a vyžaduje více péče než ostatní.

Jak si vybrat

Umění najít slušný liščí srst se skládá z mnoha nuancí. Zimní kůže a kožešiny divokých zvířat jsou považovány za nejvyšší kvalitu. Barva arktických lišek vyšlechtěných v chovatelských stanicích je však velmi výrazná a zajímavá. Existují univerzální způsoby, jak pochopit, že před vámi opravdu kvalitní liščí srst:

  1. Zdvihněte dlaň rukou, zmáčkněte ji rukou a prsty. Pokud se villi vyšplhají, pak je tento produkt ze starých kožek, to potěší velmi dlouho. Dobrá srst se rychle vrací zpět, nekvalitní "lži", hromada téměř nevystupuje.
  2. Podívejte se pozorně na barvené kožešiny, barva by měla ležet na hromadu rovnoměrně po celé délce. Pokud je srst obarvena nerovnoměrně (buď slabě nebo intenzivně, bez zjevného vzoru a designu), pak je nejpravděpodobnější, že jde o špatnou kvalitu barviva nebo nesoulad s technologiemi.Tyto vady ovlivňují opotřebení kožichu.
  3. Kožichy jsou šity ze stejných a rovnoměrných kožek, bez otvorů, škrábanců a skvrn. U obarvených kožešin bude vnitřní strana (tj. Zadní strana kůže nebo kůže, která je skryta podšívkou) také zbarvena, zatímco kvalita produktu bude mít jednotnou vnitřní barvu. Dobrá srst je sešitá plochou strojovou linkou, viditelnou pouze zevnitř ven - to je znamení továrních prací. Čestní výrobci nechávají spodní část podšívky neviditelnou, takže můžete hodnotit kvalitu srsti na vnitřní straně. Pokud není možnost vidět maso, pak je lepší takový nákup odmítnout.
  4. Nejlepší polštářek pro polární lišku šitý z viskózy. To umožňuje srst a kůži kůže dýchat tak, že nemají vyschnout a nezmoknou. Jiné materiály mohou mít vady, kvůli kterým budou kožichy méně teplé nebo méně opotřebované.
  5. Při výběru modelu kožichu se řídit svým způsobem života, jak často a kde budete nosit polární lišku.

Co na sebe

Fox kožichy se soubory jsou nejlépe promyšlené a dopředu připravené tak, aby obraz byl opravdu elegantní. S takovým kožichem vypadají nejlépe kožešinové čepice z lišky stejného tónu. Šály lze nosit na přání, ale pouze pod kožichem.

Boty a rukavice na kožich musí být vybrány důkladně: boty pod dlouhým kožichem z polární lišky musí být bez přezek a zbytečných šperků. Jinak zanechají háčky na lemu a zničí srst. Čím jednodušší je design boty, tím lépe. Dobře vypadající boty a boty s podpatky nebo podrážkami, boty z vysoce kvalitních a přírodních materiálů příznivě zdůrazní ušlechtilý vzhled lišky.

Sbírejte rukavice pod botami: stejná textura a úzký tón, aby se přesně získala barva již není nutná. Délka rukavic závisí na délce rukávů kožichu: běžné rukavice se nosí pod rukávem v plné velikosti a pod zkrácenými modely se nosí elegantní dlouhé modely.

Chcete-li udržet kožich od plnění, vyberte si rovné a těsné věci (šaty, tužka sukně, hubené džíny, rovné kalhoty). Dlouhé kabáty vypadají dobře s dlouhým i krátkým oblečením.

Ale midi vám umožní nosit skládané a volné sukně, o něco kratší než kožich, zatímco zůstávají v trendu. Krátké kožichy vypadají skvěle s dlouhými šaty a kalhotovými soupravami.

Kolik je

Cena kožešin polární lišky závisí na kvalitě kůže, barvách a délce výrobku, původu kožešiny a zemi výroby. „Divoké“ finské a norské kožešiny modré lišky jsou dražší. Ale bílé kožichy jsou poměrně dostupné. Cena samozřejmě závisí na technologii a pověsti výrobce, ale to nestojí za úsporu. Polární liška je dražší než muton a je stále levnější než norka, i když navenek vypadá nejen elegantní, ale i královsky luxusní.

Vesty Fox jsou populární model pro mládež a alternativa známých kožichů. Budou stát městské ženy módy od 20 000 rublů, cena dlouhých (téměř polovičních) modelů je již srovnatelná s cenou zkráceného kožichu. Obvyklý formát kožichů není tak drahý - asi 50 000 - 80 000 rublů pro zkrácené kožichy z lišek. Ceny pro midi a maxi začínají známkou 100 000 rublů.

Sezónní slevy mohou ušetřit až 50% nákladů na výrobky. A to je dobrý důvod, proč si udělat pěkný a luxusní dárek, který vás potěší více než jednou sezónou.

Novinky značky

Kožichy z polární lišky v této sezoně se staly a osadily, můžete zdůraznit svůj pas širokým pásem. Kožešinové vesty jsou trendem, jsou do nich přišity v hrudkovitých a příčných technikách. Na rozdíl od kožichů lze tyto modely nosit již na podzim bez čekání na extrémní zimu.

Kromě variant bez rukávů jsou "shanelki" populární - kabáty s malým stojáčkem nebo bez něj. Jejich rukávy mohou být dlouhé nebo krátké - ¾. Spektakulární takové možnosti s horizontálním vzorem, který je vytvořen umístěním kůže (příčné kožichy), stříháním srsti.

Zbarvení (smaragdově zelené, práškové a neonové odstíny růžové, lokálně modré a ultramarínové barvy) napomáhá k tomu, aby byly populární modely jasné. Návrháři mohou zdůraznit načechranou texturu pomocí přechodů ze světlých do tmavých sytých barev. Kombinace s pokožkou dává krásný efekt, tato ušlechtilá kombinace vypadá působivě v krátkých kožichech a vestách. Zvláště poctěny jsou přírodní šedé, stříbrné a béžové odstíny, které tvoří luxusní obrazy.

Recenze

Fox kožešiny jsou láska na několik sezón. Přírodní nadýchaná srst je nejen luxusní, ale také neuvěřitelně teplá. Přímé siluety a módní varianty se zkrácenými rukávy a dlouhými překvapivě mnoha majiteli se ukázaly být nehratelné. Vyberte si v obchodech s dobrou pověstí potřebu kožíškových miláčků, abyste nebyli zklamaní kvalitou. Aby bylo možné prodloužit životnost srsti lišky po každé sezóně, je lepší ji čistit.

Aby srst vydržela déle, v zimě ji provzdušňujte, kartáčujte ji speciálním kartáčkem, chráňte ji před sluncem, nadměrným vlhkem a suchým vzduchem. A nikdy „neskládejte hromadu“ s vysoušečem vlasů - to je hlavní chyba, která špatně kazí kožní dutinu a postihuje stav srsti nejhorším způsobem. Kožešinu můžete sušit pouze kvůli sněhu a srst se na ramenou suší. To bude stačit.

A co ta lehká srst? Pokud nejezdíte metrem a městskou hromadnou dopravou, pak je častěji nevyčistěte. Ale tašky přes rameno je lepší, než nosit, je to nepřítel jakékoli skutečné kožešiny. Majitelé přírodních polárních liščí kožešin varují: kabáty přitahují oči druhých a odlišují vás od ostatních lidí.

Stylové obrázky

Aby srst potěšila a aby vypadala draho a exkluzivně, musíte si pro ni vybrat dobrou společnost. Zvýrazněné ženské obrazy mohou být vytvořeny z kožichu s šaty. Kožešina bílé sněhové lišky s bílými šaty a doplňky skvěle vypadají. Bohaté monochromatické barvy oblečení (modrá, červená, fuchsie a další) z přírodních materiálů zdůrazňují bohaté nuance odstínů srsti, luxusní texturu.

Výběr příslušenství, dávejte přednost čistým a stručným věcem s minimálním povrchem. Opatrně kombinujte módní kožichy a další trendy sezóny v oblečení. Nový kabát a klasická řešení (šaty a podpatky) vytvářejí opravdu elegantní a elegantní kombinace. Každý výstup luxusního liščího srsti se tak může stát slavnostní, a to je kouzelný pocit pro každou ženu!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky