Ermine kabát

Ermine kabát

Stylová a elegantní žena už není zimou bez kožichu. Tento svrchní oděv je schopen ochránit své hostesky před mrazem, stejně jako učinit ji ženskou a sofistikovanou. Nicméně, ne všechny kožešiny vypadají stejně luxusní a drahé. V této sezoně více a více fashionistas dávají své preference na plášť.

Vlastnosti a výhody kožešiny

Kožešina tohoto zvířete je považována za neuvěřitelně měkkou a drahou. Pro šití kožešinových kabátů však používají tenké obložení a samotný vlas nemá vynikající tepelně izolační vlastnosti. Tento produkt není vytvořen pro dojíždění do práce v metru. Tento svrchní oděv je nasycen vysokým statusem, a proto se nejčastěji hodí pro publikaci.

Kromě toho, ermine vlny je považován za absolutně není trvanlivý. Pokud ho budete nosit každý den, bude to trvat jen jednu sezónu.

Je třeba říci o tom, že světlý kabát rád sbírá nečistoty. Proto buďte opatrní při nošení, protože věc není snadné čistit. Je lepší, aby se zapojili do amatérské a dát oblečení v čistírně.

Módní trendy

  • Nyní velmi populární modely s rovným řezem. To platí nejen pro kožichy, ale i pro veškeré svrchní oděvy. Faktem je, že takové možnosti vypadají neuvěřitelně stylově a jsou také velmi univerzální v kombinacích. Plné dívky milují, že jsou schopny vyhladit siluetu.
  • Na druhém místě jsou vybavené styly. Nejčastěji mají úzké horní a rozšířené dno. Mnoho žen miluje nosit je s pásem, který zdůrazňuje pas.
  • Co se týče délky, teď na vrcholu popularity je maxi. Dlouhý plášť dělá obraz tajemným a elegantním. Pleťová kůže vás však může snadno přetvořit, takže je lepší dát přednost alespoň délce tele. V této sezoně je považována za populární a stylovou.
  • Letošní kožichy s kapucí jsou méně žádané. Jsou považovány za semi-sportovní a rustikální. Proto podívejte se na stojaté obojky nebo výrobky bez límce vůbec. Druhá možnost vás potěší svou praktičností.

Kolik je

Bohužel, šíleně krásný produkt není vůbec spokojen s jeho cenou. Minimální náklady mohou být kolem 140 000 rublů. Maximální cenu nelze pojmenovat, protože je několikrát vyšší než jmenovitá hodnota.

  • Množství závisí na počtu použitých kůží a jejich kvalitě. To znamená, že čím déle je srst, tak je dražší.
  • Nejdražší je ruský bílý hermelín. Z něj se vymykají nejexkluzivnější a nejjemnější kožichy.

Jak si vybrat a co nosit

Nejprve je nutné určit výrobce. Nakupujte kožešinové výrobky pouze v prověřených a známých obchodech. Vyžádejte si certifikáty kvality a záruční listy.

Pokud máte rádi nějaký model, pak by mělo být pečlivě zváženo. Věnujte pozornost podkožní části kůže. Musí být bílá. Je-li jádro nažloutlé, srst je velmi stará.

Experiment s mírným tahem chlupů ukáže kvalitu vlasu. Neměli by se rozpadat a uvolňovat.

Nezapomeňte pečlivě prozkoumat švy. Kožešinový kabát bez nich bude přilepený, a proto velmi křehký a krátkotrvající.

Vzhledem k tomu, že tento produkt je považován za velmi stavový a luxusní, musí mu zbytek věcí odpovídat. Vysoké podpatky budou samozřejmě vypadat nejlépe. Upřednostňujte semišové kozačky nebo kožené kotníkové boty.

Pokud jde o oblečení, šaty a sukně doplní pouze elegantní oblečení. Nezapomeňte, že jejich délka by měla harmonicky vypadat s délkou svrchního oděvu.Je-li srst až do kolen, pak sukně by měla skončit o něco výš a v žádném případě se nedívat ven.

Pamatujte, že to není denní pláštěnka, ale drahé a elitní oblečení. Proto kombinace s dámským oblečením z ní učiní pouze lepší a efektivnější.

Stylové obrázky

  1. Na modelu nádherná hermelínová srst. Má volné a skryté rukávy. Délka do středu stehen výrazně prodlužuje nohy a bílé kotníkové boty s podpatky poskytují dobrou pomoc.
  2. Tento kožich s A-silueta vypadá neuvěřitelně stylově a draho. Oblečení se podobá rouchu královny, která by doplnila červené načechrané šaty. Krátké rukávy holé paže, ale můžete je skrýt dlouhými rukavicemi. Věnujte pozornost nadýchanému límci a exkluzivní brože, která ho doplňuje.
  3. Vynikající příklad krátkého produktu. Elegantní vzhled doplňuje sukně a velké náušnice. Mimochodem, to okamžitě zachytí oko, že šátek je vyroben z kožešiny hermelínu. Jedná se o velmi zajímavý a originální prvek.
  4. Snad nejkrásnější hermelín. Černá srst zdobí ramena a límec, který je částečně zavěšen na bílé kůži. Objemný kožich na kolenou zdobí stylové boty lehkého stínu. Tento obraz udivuje svou nádherou na místě.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky