Divoký Mink Kožich

Divoký Mink Kožich

Svět módy po mnoho desetiletí prošel mnoha změnami. Ale výrobky z kožešiny se vždy těšily zvýšené pozornosti ze spravedlivého sexu. Mink kabáty byly vždy příklady ženskosti a bohatství.

Dnes jsou tyto výrobky šity ze dvou druhů norek: divokých a vychovávaných v zajetí. Při výběru divokého norkového kožichu byste měli dávat pozor na napodobeniny.

Při výběru kožichu stojí za to si také pamatovat na vlastnosti vašeho těla postavit modely krátkého typu nebo kolena délka bude vyhovovat těsné a malé ženy, zatímco vysoká a tenká lidé by měli věnovat pozornost prodloužené modely.

Co to je?

Kožichy z těchto zvířat se na první pohled neliší, ale stojí za to se podívat blíže a okamžitě jsou rozdíly.

Mink kožešina je vzácný v obchodech, a ještě více tak v bazarech. Bude to trvat spoustu kůže šít takové oblečení. Často nepozorní kupující nabízejí kožešinové kabáty mramoru nebo nutrie místo kožešinových výrobků z divokých norek.

Ve své struktuře se srst divokého zvířete významně liší od chlupů z farmy. Jeho vlna není tak esteticky atraktivní.

Vlastnosti

Divoký norkový kožich lze nosit mnoho let. Kvalitní výrobek se nebojí deště, dlouho neztratí svou původní přitažlivost. Zvláštností kožešiny zástupce divoké přírody je, že jejich hromada je mnohem vyšší než hromada obvyklého norka. Kožešina je hladší a měkčí.

Co se liší od divokého norka

Před nákupem kožichu z norek, ať už divokých nebo normálních, byste měli velmi pozorně pochopit rozdíly mezi nimi.

  • Kožešina běžného norka je lesklá a má krátký zdřímnutí. Barva srsti se může lišit od hnědé po hnědou.
  • Divoká norková vlna má naopak vysokou hromadu, je hladká a má vodoodpudivé vlastnosti.

Takže, která srst je lepší dát výhodu? To pochopíme.

Mink obyčejný choval po celém světě ve speciálních školkách. Roste to každý rok získává stále více a více hybné síly. Největší norkové farmy se nacházejí v Americe, Rusku, Dánsku, Kanadě a Číně. Vzhledem k tomu, kde byla norka vyvýšena, se její srst může lišit v barvě hromady a v jejích kvalitách. Kromě toho, výrobci často malovat norek v různých barvách, po krátkém nošení, takové kožešiny ztrácí svou barvu.

Divoká norka je velmi vzácná šelma, její kůže je mnohem menší, než je obvyklé, a její hromada je mnohem vyšší než normální hromada norek. Barva srsti je pouze jedna - šedohnědá, s kořeny je vždy lehčí.

Divoké kožichy jsou šity ve velmi omezeném množství, protože se jedná o velmi nákladnou výrobu. Jeden kožich potřebuje spoustu kůže, zatímco vždy mají různé škody.

Hlavní rozdíly mezi divokým a normálním norkem jsou následující:

  • divoký norek žije na březích řek a rybníků a obvyklé rostou na specializovaných farmách;
  • divoká norková kožešina na prodej může být velmi vzácná;
  • kůže divokého norka je mnohem menší a má vyšší hromadu;
  • Divoká norka má různé škody vyplývající ze života ve volné přírodě.

Recenze

Recenze norkových kožichů jsou jen velmi dobré.

  • Zákazníci si všimnou, že divoký norkový kožich je spíše lehký, s dlouhým nošením neztrácí svůj původní vzhled.
  • Obzvláště potěšeni módy a faktem, že modely divoké norkové kožešiny jsou mnohem levnější než obvyklé, a nevypadají horší.
  • Byli jsme spokojeni s poctivým sexem a skutečnost, že srst z kožešinového kabátu se nestřílí, se krásně třpytí nejen na slunci, ale i ve stínu a má také bohatou barvu.
  • Ženy také poznamenávají, že takový kožich může být nošen v extrémním chladu.

Někteří zákazníci se však obávají, že předtím o divokém norku neslyšeli, takže se obávají, že nebude prodán padělek z kožešiny jiného zvířete.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky