Kožichy z Itálie

Kožichy z Itálie

Kožešiny z přírodní kožešiny nikdy nevyjdou z módy, do jejich tvorby se zapojuje mnoho společností, od těch nejjednodušších až po elitní. Je pravda, že kvalita elitních kožichů je vždy vynikající a vypadají jako „bohatý“.

Módní společnost známá stovky značek, které se zabývají výrobou takových kožichů, ale největší procento z nich je v Itálii. Hlavní výhodou italských kožichů je, že jsou šity podle nejnovějších módních trendů. Na které značky by měly módní ženy věnovat pozornost této sezóně?

Značky, firmy

Italští módní návrháři každoročně doplňují své sbírky stylovými modely luxusních kožešinových výrobků. Neustále experimentují se styly, barvami, dekorativními detaily a celkovým designem. Sortiment výrobků je neuvěřitelně obrovský, a co je nejdůležitější, cena výrobků je plně v souladu s jejich kvalitou. Italské kabáty nemohou být zaměňovány s výrobky z jiných zemí, ke každé značce se stále snaží přivést do svých výrobků určité zvýraznění.

Mala mati

Výrobci značky používají kožichy z norek, sobolí, rysů, činčil a astrakhanů. V tomto případě, může být hromada, jak speciálně zdobené a malované, a zachovat přirozenou barvu a délku. Kožichy značky jsou oceňovány spotřebiteli v Evropě, Asii, Americe a Rusku, protože i přes vynikající kvalitu se výrobcům daří udržet své výrobky ve střední cenové kategorii. Cena kožešinových výrobků Mala Mati se pohybuje mezi 2 a 3 tisíci eurami, ale existují i ​​exkluzivní modely kožichů, které stojí až 18 tisíc eur.

SARACINO

Značka, která již více než půl století vyrábí kožešinové výrobky z kategorie "elita". Modely kožichů se liší od značky nejen v nejvyšší kvalitě, ale i v modernosti Výrobky od výrobce jsou pravidelně vystavovány na veletrzích a veletrzích po celém světě. Náklady na kožichy lze ve srovnání s výrobky jiného výrobce nazvat průměrem.

Simonetta ravizza

Firma zabývající se výrobou nátěrových hmot pro mládež nejvyšší kvality. Když výrobci šicích výrobků berou v úvahu všechny potřeby mladých lidí, tak modely kožichů od značky jsou velmi vhodné pro vedení aktivního životního stylu. Kratší délka, rukávy ¾, moderní tisky a barvy, zajímavé textury - to jsou hlavní rysy kožešinových výrobků značky Simonetta Ravizza.

Annabella

Značka, jejíž výrobky jsou obzvláště populární v Rusku az dobrého důvodu. Faktem je, že při šití kožichů výrobci berou v úvahu nejen dekorativní a estetické vlastnosti výrobků, ale i jejich tepelné vlastnosti. Teplé kožešiny v kombinaci s podšívkou zahřívají i v těch nejtěžších mrazech.

Kolik

Cena italských kožichů se může lišit. Vše záleží na značce, relevanci modelu a přesně na místě, kde byl zakoupen. Tradičně, v značkových butiků takové výrobky jsou mnohem dražší, ale pokud najdete specializované webové stránky, které vám umožní koupit kožich přímo od výrobce za tovární cenu, bude to mnohem levnější. Cena kožešinových výrobků od italského výrobce je v rozmezí 2500 - 30 000 eur. Průměrná cena kožichů se pohybuje mezi 3000 a 4000 eur. Tato cena je plně odůvodněna nepřekonatelnou kvalitou výrobků.

Modely a styly

Krejčovství italských kožichů závisí pouze na výrobci, ale existuje několik důležitých vlastností, které odlišují všechny italské nátěry od ostatních. Jsou to jen zřídka hladké textury.Obvykle, kožešinové výrobky pro dekorativní a oteplování účely doplňují elegantní steh, který dává obraz zvláštní elegantní a luxusní.

Nedílnou součástí všech italských kožichů je luxusní límec, stejně jako objemné horní nebo prošité kapsy. Kukla však není v žádném případě doplněna všemi modely. Ne všechny povlaky jsou přítomny a pás, ale to je způsobeno tím, že modely a bez toho, aby dokonale zapadly na obrázku vzhledem k vlastnostem řezu.

Barevná řešení

Neexistuje však žádný zvláštní trend v odstínech kožichů od italských výrobců. V sestavě jsou také klasické černé - hnědé - šedé oblečení a zajímavější světlé varianty. V této sezoně nejmodernější jsou barvy modré, růžové, žluté, červené a oranžové odstíny. A pro milovníky přírodních barev v italských sbírkách je vždy model, který kombinuje několik odstínů.

Stylové obrázky

Pokud se rozhodnete doplnit svůj zimní vzhled stylovým italským kožichem, máte jemný smysl pro chuť. Ale přesvědčit všechny kolem sebe, musíte správně vybrat pod svrchní oděv a další prvky šatníku. Pro začátek bych chtěl zvážit, jak se italské kožichy nosí přímo ve své vlasti.

Mládežnické modely kožichů s krátkými rukávy doplňují kontrastní roláky, svetry a halenky, stejně jako kalhoty, džíny a legíny. Jako boty používají stylové boty, boty a kotníkové boty.

Delší modely kožichů se nosí v punčochách a úzkých sukních, stejně jako boty s vyšším šachtou. Italské kožichy v podlaze jsou kombinovány s botami výhradně s vysokými podpatky nebo bodky.

Italové rádi používají jako pokrývky hlavy pro své kožichy stylové klobouky a barety. Pletené a kožešinové klobouky se používají poměrně zřídka, i když existují výjimky. Stojí za to zvážit, že italské kožichy harmonicky ladí s jakýmikoli sáčky, i když jsou miniaturní, dokonce beztvaré. Je zajímavé, že italské dámy milují rukavice. Pod kožichy s dlouhými rukávy nosí běžné rukavice a ty, které přicházejí s kratšími, jsou protáhlejší.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky