Designové kožichy

Designové kožichy

Kožich byl vždy hlavním předmětem luxusu a bohatství, ale v současné době není možné nikoho překvapit jednoduchým modelem kožichu. Dej každému stylový haute couture model, který také zdůrazňuje hlavní výhody siluety. To je důvod, proč se moderní designéři tak aktivně snaží prosadit módy téměř každou sezónu.

Kožichy norek, muton, astrakhan, sobolí, lama a činčila se vyznačují různými délkami a odstíny. Dívky prostě musí sledovat módní trendy ve světě kožešin a vybrat vhodné pro sebe modely návrhářských šatů.

Vlastnosti a výhody

Kožešiny šité slavnými designéry jsou dobré, protože mají vynikající kvalitu. Koneckonců, každý respektující výrobce nebude pochybovat o své vlastní pověsti, používání nekvalitních kožešin nebo materiálů, jakož i negramotné práce. Tyto výrobky jsou vždy neobvykle dlouhé a vypadají nádherně i po desetiletích. Ale ne každý si je může dovolit, protože musí platit nejen za kvalitu a krásu výrobku, ale také za dobře známé jméno výrobce.

Další výhodou designérských kožichů je, že jsou jedinečné. Každý model kožešinového výrobku je předmětem kreativity designéra, jeho nápadů a hrdosti, a to naznačuje, že je nepravděpodobné, že by někdo jiný viděl podobný model kožichu. Mnoho designérů vyrábí omezené kolekce kožichů a zakoupením jednoho z nich jste o krok blíže k originalitě. Nevýhoda spočívá pouze v tom, že v průběhu let tyto modely kožichů výrazně klesají, ale existují výjimky.

Módní trendy

Zimní sezóna 2016-2017 inspirovala designéry s několika originálními nápady na tvorbu kožešinových oděvů. Klasické modely kožešin v této sezóně mají zvláštní kouzlo a liší se stručností řezu. Tyto modely nejsou doplněny prvky příslušenství, ale rozhodně mají hlubokou kapuci s elegantním okrajem, jednoduchý pás a rovné rukávy s manžetami. V takových modelech je každá dívka přeměněna na elegantní a elegantní dámu, protože jejich délka je obvykle maximální.

Designéři, kteří dychtivě prosvítali originalitou a potěšili mimořádnými mladými dámami, se v této sezóně rozhodli vytvořit kožichy se širokým rukávem. Tyto modely kožichů se vyznačují límcem - stojánkem a objemnými kožešinovými manžetami. Zajímavé je, že samotné rukávy v takových modelech mohou mít naprosto odlišné délky, což umožňuje použití modelu oblékání jako demi sezóny.

Módní návrháři, kteří se rozhodli na místě smit módní společnost, se rozhodli vytvořit v této sezóně modely kožichů bez límce. Na jeho místě může být půlkruhový nebo trojúhelníkový zářez, který je v zimě pokrytý šátkem nebo snoodem. Takové modely šatů dělají obraz dívky malou identitou, ale nezbavují ji elegance a ženského kouzla.

Stojí za to zvážit, že vlastnosti šicích kožešin jsou do značné míry závislé na výrobci. Dále se pokusíme porovnat nejnovější kolekci kožešinových výrobků od domácích i zahraničních módních návrhářů.

Z ruštiny

Ruské designéry používají lišku, mouton, bobr, karakul, norek, lišku, lišku stříbrnou, lišku ze stříbra, nutriční srst, aby si vyrobili kožichy, to znamená, že preferují pouze přírodní materiály. To není divné, protože zimy v Rusku jsou poměrně chladné a je důležité, aby se lidé dobře zahřívali. Ale délka a barva šatů může být úplně jiná. V kolekcích 2016-2017 jsou modely černé, hnědé, šedé, mléčně a béžové.

Od známých návrhářů

Zámořští návrháři jako Salvatore Ferragamo natírají své nátěry ve světlých a barevných odstínech. Může to být kombinace bílé, černé, šedé, oranžové, modré a tak dále.Ve sbírkách Bibhu Mohapatry, Roksandy a Prady najdete modely stylových kožichů bez rukávů. Návrháři často doplňují své kolekce stylovými kožichy z umělé a kombinované kožešiny. Často jsou zdobeny elegantními zvířecími potisky, které napodobují barvu leoparda nebo zebry. Nadměrné nátěry typu overseys od Fendi a Nina Ricci získali srdce módních kritiků.

Jak si vybrat a co nosit

Ale vybrat si kvalitní designový kabát se nyní stane, jak těžké to je. První věc, kterou byste měli věnovat pozornost v procesu výběru je kvalita produktu. Kožešina by měla být měkká, pružná a elastická, ale při sebemenší interakci s ním nesmí vypadnout. Kvalita švů by měla být vhodná, a to jak venku, tak uvnitř výrobku. Měly by být hladké a měkké, a také by neměly vyskočit pod hmatovou interakcí.

Odborníci radí nosit norkové kabáty s teplou obuv. To může být boty, pokud je model dlouhý a kotníkové boty, pokud je krátký. Můžete také nosit sukně, legíny a punčochové kalhoty.

Stylové obrázky

Kožená čepice a kožené rukavice dodají vzhled dalšího kouzla. Budou určitým vrcholem obrazu, který doplní celkovou kombinaci designového kožichu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky