Pánské Bermudy

Pánské Bermudy

Moderní muži jen zřídka následují módu, a dokonce méně často se ho snaží následovat. Není divné, že slovo "Bermudy" je spojeno se zástupci mužského pohlaví pouze s ostrovy a jejich tajemným trojúhelníkem. Ale praví fashionistas vědí, že Bermudy nejsou ostrovy vůbec, ale šortky těsně nad kolenem.

Tento model byl vynalezen v 19. století, původně používán jako pracovní oděv, ale postupem času se rozšířil po celém světě a jeho každodenní obrazy se staly jeho doplňkem. Dnes, Bermuda je přítomný ve sbírkách mnoha návrhářů a pro dobrý důvod.

Vlastnosti a výhody

Klasický model Bermudy musí splňovat velmi přísné požadavky - délka 10 cm nad kolenem, povinná přítomnost kapes, manžety, což vám umožní nastavit délku výrobku a stručné řezání. Tento typ oblečení má mnoho společného s tradičními trenýrkami. Moderní designéři si však často dovolují odchýlit se od klasického rámce, takže stylové šortky se někdy objevují pro spotřebitele v upravené podobě. Mohou být vyrobeny z tiskové tkaniny, doplněné knoflíky, tkaničkami, kapsami - podvody a dalšími detaily.

Hlavní výhodou Bermud je, že byly vždy šity z přírodních materiálů. Dříve to byla výhradně bavlna, ale teď to může být denim, prádlo nebo hedvábí. Lehkost materiálu zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu, což je mimořádně důležité pro letní období. Ano, a schopnost nastavit produkt na požadovanou délku vám umožní nejen experimentovat s obrazem, ale také přizpůsobit model určitým povětrnostním podmínkám. Funkce řez vám umožní necítit nepohodlí v procesu nošení šortky, a to je jejich zřejmá výhoda.

Odrůdy

To je těžké uvěřit, ale i u tohoto typu šortek. jako bermudy. Existuje mnoho poddruhů. Modelová rozmanitost je způsobena především tím, že designéři doplňují kopie šortek o množství prvků „Nemudud“, a proto již nemohou nést svůj původní název. Jaké modely Bermud jsou nyní nejoblíbenější a jaké jsou hlavní rysy každého z nich.

Šortky

Toto je název stylu Bermudy, který se liší od klasického modelu pouze na délku a je výrazně zkrácen. Takový model oblékání může dosáhnout délky středního stehna nebo být výrazně kratší, ale zbývající prvky tradičního modelu na něm musí být přítomny.

Kalhoty

To je to, co se nazývá Bermudy Transformers v jejich sestavené verzi. Zip, šitý na nohavicích nohou v kruhu, umožňuje otáčet kalhoty do elegantní šortky s pohybem zápěstí. Velmi pohodlný model, ale hlavní věc je, že blesk nezasekne v nejnepříznivějším momentu, jako ve slavném filmu.

Kalhoty

Kalhoty klasického střihu lze díky originálnímu designu a konstrukčnímu řešení snadno přeměnit na šortky. Zajímavé je, že blesky na takové modely kalhot mohou být šity na dvou místech - na úrovni nohou a těsně nad koleny. To vám umožní nastavit délku výrobku a učinit jej téměř univerzálním.

Náklad

A tak nazývají model klasické Bermudy, když jsou doplněny náplastmi. Tyto šortky jsou velmi často používány v každodenní módě, protože jsou tak praktické a pohodlné. Zajímavé je, že náplasťové kapsy v takových modelech mohou být kombinovány se sešitými, a čím více takových prvků bude na šortkách přítomno, tím praktičtější budou.

Kalhotky

Jsou to havajské šortky, jsou to plavky.Určeno výhradně pro plavání a plážové oblečení. Vybaven speciální sítí, která zajišťuje dodatečné větrání. Velmi pohodlné a praktické. Vyrobeno z rychle schnoucího materiálu, který dokonale absorbuje vlhkost.

Módní trendy

Při tvorbě bermudy věnují návrháři velkou pozornost odstínům. Proto jsou v modelové řadě prádla klasické i světlejší modely. Ve zvláštním trendu je nyní model tyrkysová, modrá a tmavě modrá. Muži často dávají přednost pastelním šortkám.

Jak si vybrat

Při výběru vhodného modelu Bermudy pro sebe, je třeba poznamenat, že by měly být šity nejen z prodyšné, ale také dostatečně odolné tkaniny. Neměli byste si vybrat model, který je příliš těsný siluetu.

Bermudy by měly sedět pevně v pásu a bocích, ale blíže k kolenům by mělo být volné. Je žádoucí, aby model Bermuda doplněný pásem, pokud chybí nastavitelná krajka.

Co na sebe

Ale kombinovat Bermudy i přes jejich pláž příslušenství je možné nejen s lehkými a ležérní modely oblečení, ale také s klasickými. Tyto kraťasy vypadají dobře v kombinaci s krátkými bundami a tričkami, mikiny a vojenskými bundami.

Boty by měly být vybrány na základě specifik obrazu.

Nezapomeňte také na příslušenství. Stylové sluneční brýle a batoh, aktovka nebo borseket budou úspěšným dokončením jakéhokoliv obrázku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky